Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klepaczka5

Święta poza domem

Polecane posty

Czy ktoś z Was kiedykolwiek w życiu spędzał Święta Bożego Narodzenia inaczej niż tradycja nakazuje, czyli w gronie rodziny? Chodzi mi o jakieś wyjazdy typu góry, Mazury, hotel, pensjonat, itp. Postanowiłam w tym roku się wyłamać z tradycji i spędzić święta tylko z mężem i dziećmi, ale nie w domu, a właśnie w jakimś pięknym malowniczym miejscu. I tu moje pytanie, czy lepiej w jakimś hotelu czy może pensjonacie? Czy takie miejsca w ogóle organizują takie "imprezy" jak święta BN, czy to już leży w gestii gości? Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, ta tradycja spędzania świąt w domu moim zdaniem trwa od lat i wiele osób nie chce jej przełamać, a według mnie święta to super czas żeby się gdzieś wybrać. W moim przekonaniu nie muszą to być ciepłe kraje bo śnieg i atmosferę świąt lubię, ja postawiłabym na jakieś przytulne miejsce w górach lub innym ładnym rejonie. Nie myśleć o sprzątaniu, przygotowywaniu jedzenia i odpocząć. Fajny by był taki hotel na uboczu z dobrą kuchnią i innymi ofertami relaksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rodzinę na Lubelszczyźnie i na prawdę lokalne potrawy są genialne - także ten region wielbicielom dobrej kuchni szczerze polecam. Oglądając zdjęcia myślę że fajnie byłoby tam spędzić święta - zawsze to się odpocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boliboczek
Sitarska to piękne i przytulne miejsce i na pewno nadaje się na takie uroczystości. Tutaj możecie śledzić wszelkie aktualności z życia lokalu https://www.facebook.com/TheSitarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat_nie
marzy mi się wyjazd na święta... odpoczynek, święty spokój. bez szaleństw z gotowaniem ,sprzątaniem itd... ale tak czy siak chciałabym wyjechać z rodziną w jakieś miłe miejsce. głęboczek wydaje się być bardzo urokliwym hotelem, w sam raz na tego typu okazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj mnie też, jeszcze nigdy nie byłam poza domem na święta, a bardzo mnie kusi taki wyjazd, można by pojechać do jakiegoś pięknego i eleganckiego miejsca, odpocząć, może poddać się zabiegom w spa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od czterech lat święta spędzamy w bukowinie. Jest super, baseny termalne, spa. Świetny relaks. A i dzieci zadowolone. Naprawde polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilbakcyc
Święta poza domem? My tak wybraliśmy w tym roku, ale na zasadzie takiej, że jedziemy wszyscy. Zobaczcie to - zielonapolana.com.pl/boze_narodzenie.php To będą tradycyjne święta, wigilia, wszyscy najbliżsi i fajna zabawa. Przynajmniej wszyscy wypoczniemy, koszty będą niższe. Nie płacimy za dzieci ani grosza, a one naprawdę będą miały tam co robić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już zapowiedziałam rodzince że święta spędzam w spa. Cały rok ciężko pracowałam, nie byłam na wakacjach, uważam że należy mi się odpoczynek a nie harówka przy garach. Jadę do spa Manor House w Chlewiskach, jeżeli będzie cudnie za rok postaram się przekonać całą rodzinę do urlopu od świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to nie do pomyślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber54
A dlaczego? Wiele osób spędza święta poza domem i dobrze się bawią w gronie najbliższych. Ja do SPA bym nie pojechała w święta ale do http://palacdomaniowski.pl/wielkanoc2 dlaczego nie? Myślę, że święta w które nie trzeba tracić czasu i siły na przygotowanie cieszą bardziej. Można w spokoju zasiąść do stołu nie zaprzątając sobie głowy gotowaniem czy sprzątaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusiaas
Kiedy kilka temu czytałam Grishama "Ominąć Swięta" - nigdy nie pomyslalam, ze mnie mógłby taki pomysł przyjść do głowy... Ja matka - polka musze stac przy garach zeby zobaczyć zachwyt swoich bliskich przy swiatecznym stole.... (!!!) Od kilku lat nie stoje przy garach - jezdze w swieta co roku w inne miejsce do SPA i zachwycam sie swoim własnym zachwytem ! W tym roku kolej na Dosłońce Spa pod krakowem - nie moge sie doczekać świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dopiero w ubiegłym roku zdecydowaliśmy się na Świeta Wielkanocne poza domem- wybierając właśnie Dosłońce- i to była bardzo dobra decyzja J bo odpoczynku nigdy za wiele hiihih. Każdy znalazł coś dla siebie,  moje córcie przykładowo były zadowolone z przygotowanych animacji szczególnie tych tradycyjnych jak przygotowywanie koszyczków. W tym roku tez się tam wybieramy wiec-do zobaczenia hehe J Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie Boże Narodzenie spędziliśmy z mężem w Pokrzywnej w hotelu Gorzelanny i muszę przyznać, że bylismy bardzo zadowoleni. Atmosfera świetna, luźna, ale świąteczna. Personel stanął na wysokości zadania i zapewnił gościom cudowną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jeśli święta poza domem, to w górach w jakimś kameralnym miejscu. Inaczej tego nie widzę. Jeżeli ktoś o czymś takim myśli, to niech rzuci sobie okiem na Kopieniec w Murzasichle (http://www.kopieniec.pl/) - bardzo przyjemne i kameralne miejsce, w ślicznej okolicy, z dala od zgiełku. Może się komuś spodoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andromeda2
my w tym roku jedziemy na święta do Budapesztu, postanowiliśmy się trochę wyłamać :) już jakiś czas temu zarezerwowaliśmy sobie noclegi na bookaparcie, kupiliśmy bilety i czekamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może święta w górach? Przynajmniej będzie większa szansa na śnieg. My jedziemy do Białki Tatrzańskiej http://www.carlina.pl/promocje/boze_narodzenie_2016r To nasze pierwsze święta poza domem od bardzo dawna, ale bardzo się na nie cieszę, bo w końcu będzie relaks a nie siedzenie w kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni098
Ja w tym roku planuje wyjazd z ukochany, jakos nie chce mi sie znowu spedzac swiat tak samo, poza tym swieta strasznie mnie przytlaczaja! moze czas nauczyc sie jezdzic na nartach? :D wlasnie wybieram stok i rezerwuje hotel :) zastanawiam sie nad tymi napopularniejszymi: https://www.respoti.com/pl/dla-narciarza ,chyba białka tatrzańska co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kliku lat regularnie święta spędzam w hotelu Słowik w Poniatowie niedaleko Kazimierza Dolnego i Lublina. Jedzenie jest naprawdę super, różnorodne, niemonotonne jak w większości hoteli. Okolica jest bardzo ładna, idealna dla rodzin z dziećmi. A pokoj***ardzo komfortowe i schludne. Poza tym przemiła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gGłogowska
Cześć :-) w zeszłym roku z mężem Święta spędziliśmy w Hotelu Zalesie Mazury w którym podczas pobytu w tym hotelu, skorzystaliśmy z mnóstwa atrakcji takich jak basen, fitness oraz SPA m.in Rytuał Tranquillity, to świetnie relaksująca kąpiel z wyjątkowym masażem ciała oraz twarzy. Byliśmy bardzo zachwyceni. Hotel usytuowany jest w pięknej okolicy w której mogliśmy również fajnie i aktywnie spędzać czas podczas pieszych oraz rowerowych wycieczek. Pokoje ładne, czyste i przytulne. Hotel posiada Restaurację która serwuje pyszne dania. To świetne miejsce na wypoczynek. Polecamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taterka00
ja byłam z rodziną poza domem w ostatnie święta :) zarezerwowaliśmy sobie wcześniej kwaterę na bookaparcie i zostaliśmy aż do Nowego Roku, byliśmy w Białce Tatrzańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam okazję gościć w Hotelu Słowik. Postanowiliśmy z mężem jako młode małżeństwo spędzić święta inaczej niż to robiliśmy zazwyczaj. Chcieliśmy w ten czas trochę również pozwiedzać. Postawiliśmy na ten hotel ponieważ znajduje się w malowniczej okolicy, a jako że mamy samochód możemy wszędzie pozwiedzać, stąd też nie chcieliśmy się meldować w samym Kazimierzu Dolnym bo w ten czas jak słusznie założyliśmy było moc turystów. W hotelu panowala bardzo radosna, sielska atmosfera. Jedzenie było przepyszne i bardzo różnorodne. Plus też za zamkniety wliczony w cenę parking, co jest duzym ułatwieniem gdy się korzytsa z własnego transportu. Jak tak sobie myślę, to chyba były najmilej spędzone święta w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak, Hotel Słowik jest jedyny w swoim rodzaju, też mam z nim piękne wpsomnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowaliśmy się na wyjazd na święta. Pierwszy raz tak się zdarza, więc jesteśmy podekscytowani. Wszystko dlatego, że chcemy w święta przede wszystkim odpocząć. Jedziemy do Gdańska. A więc będą spacery, zwiedzanie, a wieczorem relaks w spa w hotelu (pod tym kątem dobieraliśmy hotel, plus łatwość dojazdu z dworca). Mamy już rezerwację w http://amber-hotel.pl/project/pakiet-swiateczny/ Cieszymy się, że w pakiecie świątecznym wstęp do strefy spa jest nielimitowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w tym roku inaczej, bo święta poza domem. Jedziemy do Milicza, bo zależy nam na ciszy i spokoju a tam jest fajny hotel Libero – w pięknej okolicy, pełnej tras spacerowych. Siostra była tam latem i jest zachwycona pobytem. Hotel ma specjalny pakiet świąteczny http://www.hotel-libero.pl/oferty/pakiet-swiateczny do tego sauna fińska, dobra kuchnia. Z atrakcji świąteczny koncert kolęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×