Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszka3213

Sylwester, alkohol.!

Polecane posty

Gość mieszka3213

Witajcie, mam 21 lat i jak wiadomo zbliża się sylwester, mam pytanie mianowicie w jaki sposób wzmocnić organizm przed alkoholem? - Głównie chodzi mi o to, żeby nie odlecieć jako pierwszy jak zwykle - im się dopiero będzie kleić rozmowa a ja będę już zgonowała i wymiotowała -.- Jeśli ktoś ma jakieś porady to chętnie je przyjmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katinccova
W normalny: pić tyle, na ile pozwalają możliwości. Jak masz słabą głowę to sącz jednego drinka przez pół wieczoru i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co pijesz. Proponuję wybrać dobry drink. Tylko nie pij wódki na kieliszki. Czysta owszem, ale z sokiem z dużą ilością witaminy c - np. żurawinowym, pomarańczowym, z limonki. Ja lubię Soplicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co pijesz. Proponuję wybrać dobry drink. Tylko nie pij wódki na kieliszki. Czysta owszem, ale z sokiem z dużą ilością witaminy c - np. żurawinowym, pomarańczowym, z limonki. Ja lubię Soplicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka26
Jestem młodą mężatką, która chętnie porozmawia z Paniami równie wyuzdanymi... mężatka od kilku mies. , w związku od 6 lat, od jakiegoś roku zrobiłam się nadwyraz temperamentna. Moj mąż niestey stoi w miejscu- klasyk. na początku jedynie fantazje dotyczące dojrzałych Panów...stanowczych, dominujących, znających swoją wartość,perwersyjnych mm.... myślałam,że mi przejdzie! niestety napięcie rośnie.. nie przepalam ciśnienia momentami. Już nie chodzi tu o dojrzalość wiekową, ale mentalną, emocjonalną. zdałam sobie sprawę,że nie odczuwam do męża respektu jakiego bym chciała. chcialabym by mnie zdominował, wykorzystywał, by uczynił ze mnie Suke ale on nie pojmuje,wysmiewa a jeśli rozmawiamy juz poważnie mówi,że mam być jego żoną a nie dziwką.. @@@!!!! on nie rozumie tych relacji. Ja uważam, że jeśli nie będziemy spełniali swoich oczekiwań w łóżku może to mieć okropne skutki. Troche mi wstyd,że jako kobieta pisze tak o tym otwarcie.chce zdradzić, coraz bardziej mam ochote na myślącego Samca... rozumiecie co mam na myśli Tutaj na zachęte moje foteczkii http://dl4.pl/spragniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×