Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MargaretSEO

Szczere opinie o Hosted.pl pozycjonowanie stron

Polecane posty

Gość MargaretSEO

Kafeteria zawsze pod ręką :) Drogie użytkowniczki i użytkownicy, jak pewnie również widzieliscie ciagle w telewizji puszczana jest reklama firmy Hosted a mianowicie pozycjonowanie stron internetowych za 19 zl. Moze nie sa to wielkie pieniadze, ale chce sie przekonac jaka jest Wasza opinia i czy to pozycjonowanie dziala? Czytalam w innym temacie o Hosted, ale postanowilam zrobic osobny watek do pozycjonowania. Duzo ludzi mowi ze swietne wyniki osiagaja. Czy to tylko reklama, czy rzeczywiscie profesjonalna firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alan_kafeterianin
Wiesz co, ja to jestem już zmęczony tymi reklamami, gdzie nie patrze to Hosted, Hosted, pozycjonowanie, top 10, słowa kluczowe - można juz zwymiotować. Ewidentnie jak prowadza takie kampanie to cos musi byc na rzeczy bo az sie roi od opinii innych ludzi. Ja slyszalem ze dziala, jesli nie potrzebujesz wielu slow kluczowych - oni oferuja pakiety typu 7 fraz / slow kluzowych 20 itd. Zalezy za co placisz - ale jak bedziesz chciala wypozycjonowac sie pod slowem bank, czy orange albo play, to mysle ze za 20 czy nawet 100 zl nie ma szans. Ludzie pisza ze swietnie dziala to pozycjonowanie hosted ale dla normalnych hasel a nie takich topowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oo, właśnie reklame w telewizji widzialem i chcialem wejsc poczytac co piszą o tym Hosted.pl Ktos ma wiecej doświadczeń? Ludzie w innym wątku pisali że spoko mają kreatory stron jak ktos nie moze zatrudnic grafika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. ciekawe ile ich kosztuje taka reklama na Polsacie co przed chwila widzialem Hosted.pl właśnie była mowa o tym pozycjonowaniu stron. Ktoś wie coś wiecej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chryste Panie, znowu to samo ludź jest MAJÓWKA dni wolne od pracy a wy siedzicie i reklamy ogladacie. Byscie sie wstydzili. LAtajcie po kwiatkach tak jak pszczółki :) Poczujcie zew natury a nie rozmawiacie o jakies firmie i pozycjonowaniu - dobra rada od serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem szczerze że korzystam z tych usług Hosted jakos 2-3 miesiące i ewidentnie mam wiekszy ******* stronie co czuc w postaci ilosci klientów. Dzwonilem tam kilka dni temu zapytac czy moge dodac wiecej hasel to zaproponowali mi wiekszy pakiet i chyba sie zdecyduje. Juz nawet nie chodzi o Hosted.pl tylko w ogole o SEO, pozycjonowanie w wyszukiwarkach bo to rzeczywiscie forma reklamy. Po co miec strone skoro nikt nie moze jej znaleźć. W każdym razie, opinie o Hosted mam całkiem spoko. firma jak firma, wydaje sie wszystko bardzo Profeszonal :D Trzymajcie sie i nie siedzcie tyle na internecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o tej firmie pierwszy raz usłyszałem od was, ale poczytałem i rzeczywiscie ludzie sobie chwala - ja tam nie wiem, Wiem ze jak rok temu sprzedawałem pokrowce na telefony do iphonow itd, to przed tym jak pozycjonowalem strone nie bylo ruchu a pozniej jeden bloger wstawil link do mojej strony, wyskoczylem na pierwsze miejsce i dziennie bylo 30 - 40 zamowien. Ale skonczyl mi sie dostawca tego, ceny podrozaly i juz pozniej nie tak latwo bylo te pokrowce sprowadzic. Mozna wykupywac reklamy i linki sponsorowane, ale to bywa bardzo kosztowne, a pozycja po prostu jest i nawet ludzie na nią lepiej patrzą niz na link z reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzejson81
Odnosnie tego Hosted, to ceny wydaja sie naprawde dobre. Pewnie strzelili promocje w zwiazku z tymi reklamami zeby ludzi przyciagnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko zależy jaką ma się strone i jakie hasła wyszukiwania. Na pewno przeciez nie przebijecie frazy FACEBOOK czy TWITTER ale w takich zwrotach jak akumulatory, opony, salon fryzjerski warszawa to jak firma dobra i ma kontakty to wstawia was na szczyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakie moga byc opinie o pozycjonowaniu strone przez te Hosted, ale wiem, że utrzymanie stron czy jakies takie sprawy jak domeny to git - bo korzystam z tych uslug. Zadzwoncie do nich na infolinie to sobie pogadacie - numer ze strony 22 888 55 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni sie reklamuja ze maja jakies nowe metody pozycjonowania. To mozliwe, bo przeciez google wypuszcza coraz to nowe algorytmy. Mysle że lepsze takie pozycjonowanie Hosted niż jakieś Sunrise System gdzie zżerają na klientach olbrzymią kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MargaretSEO
Dzięki za zainteresowanie tematem. Dzwoniłam do nich na infolinie i bardzo miły Pan wyjasnil mi jak oni osiagaja te wyniki - dzieki katologowaniu i wspolpracy z zagranicznymi partnerami - pewnie to jakos podzlecaja. W każdym razie podjelam decyzje i zamowilam średni pakiet biznesowy za 49 zł No zobacze i dam znac jak efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie idzcie na slonce a nie przed komputerami siedzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ponawiam prośbę. Proszę wypozycjonować mnie na hasło: Dwóch w cenie jednego - wielka letnia promocja. Można mieć mnie w gratisie i subskrypcji. Alina - znana w całej Warszawie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DawidZzara159
hahahahha Pani Alino, konieczne jest jeszcze podanie call to action, czyli numeru telefonu aby klienci osiedlowi mogli do Pani dzwonić i rozkoszować się najtańszymi usługami w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulinarnaZofia
Moja kolezanka korzystala z tego pozycjonowania Hosted i naprawde sobie zachwala. To bardzo niedrogie uslugi, ja tez mysle zeby swojego bloga kulinarnego wypozycjonowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie dajcie sobie spokoj. Ja tam za stronke zaplacilam w sumie 3600 zl i wiem ze przeplacilam ale jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie widziałem reklame w TV tego pozycjonowania, strasznie długie chyba jakieś półtorej minuty te reklamy Hosted.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa metody black hat seo - ja kiedys tego uzywalem , ale mi zbanowali domene, wiec lepiej korzystac z uslug jakiejs profesjonalnej firmy. Tego Hosted nie znalem wczesniej, dopiero w TV uslyszalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze wszedzie te ich reklamy. zamowilam to pozycjonowanie i zobaczymy jak efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta bardzo atrakcyjna sie wydaje, chce kupic ale cos mi nie dziala na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie pisza na necie z efekty spoko tego pozycjonowania, To jest ta reklama z takimi animowanymi postaciami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baska997
Ja pozycjonowalam pod takimi frazami jak "taniec ślubny Warszawa" i moja strona jest na pierwszy miejscu dzieki Hosted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie co ja powiem ? Ze jest dzien wolny od pracy a wy siedziecie i nic nie robicie tylko czytacie o jakis stronach internetowych - to glupota . wyjdzcie na swieze powietrze, do ludzi przyjaciol a nie zajmujecie sie pozycjoowaniem czy tworzeniem stron haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wypozycjonowac ulubiona pozycje :))))) hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o boze jestem głodna a żadna pizzeria obok nie wypozycjonowana ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te ich reklamy sa wszedzie - czy tylko ja mam wrazenie ze ciagle slysze hosted i hosted ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałam znajomych czy ktoś korzystał i kilka osob mi bardzo polecilo te uslugi Hosted. Wlasnie kupilam ten pakiecik za 19 zł u nich na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wlasnie kupiłem ten pakiet jakoś tydzień temu i muszę przyznac ze juz widze pierwsze wyniki pod słowem "Artur Rojek " . Dla mnie jak najbardziej super sprawa to Hosted i przemila infolinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×