Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wagabunda1

Szklarska Poręba czy Karpacz?

Polecane posty

Gość wagabunda1

Witam. Na długi weekend mam dylemat- ale Wy pomożecie:) Gdzie jest więcej atrakcji, wiecej miejść, gdzie mozna wypić piwko, dobrze zjeść??? Poradxcie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie KARPACZ
wiecej atrakcji to raz , min. KOsciół WAng, miasteczko westerrnowe, tor saneczkarski , niedaleko wodospad Kmaienczyk. Mnostwo knajpek , fajna atmosfera i ogolnie jest cool :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagabunda1
Dzieki za wskazówki:) A jadę na "ślepo", czy mam szanse wynajac cos na miejscu? No, w miare po rozsądnych cenach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagabunda1
uppp... prosze o konkretne informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia24....GÓRY
Hey, też polecam Karpacz. Więcej atrakcji, przyjemne otoczenie, ogólnie atmosfera bardziej mi się tam podobała. I te piękne tereny, no i ta Śnieżka..piękne widoki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia24....GÓRY
A może zna ktoś inne równie piękne miasteczko w górach? W karpaczu i szklarskiej już byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antares
Mieszkam kupę lat w Szklarskiej i powiem szczerze, że pusto tu. W Karpaczu jest więcej atrakcji. Za to od nas można pojechać do Czech do Liberca do Babylon. Dojechać na granicę i od czeskiej strony, zwiedzając Mumlavę wrócić do domu. No i są też Izery, gdzie się cudownie jeździ na rowerach. Decyduj sam. Nic więcej nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolcia24....GÓRY
A ja się zastanowię nad ta Wisłą, tam jeszcze nie byłam :) Ale skoro piszesz że tam warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagabunda1
No i wybrałam sie do Karpacza... porażka! 15.08.2008r.--- schodziłam i Karpacz i Szklarska w poszukiwaniu noclegu, w deszczu.... nie było szans. Nawet za drakońską cenę nic mi nie zaproponowano. Ludziska patrzyli sie na szukajacych kwatery (nie ja jedna frajerka) jak na zło konieczne:( NIC!! W szkalrskiej to samo....ew. od soboty, ale ja nie chciałam nocowac w samochodzie. Po wielogodzinnych poszukiwaniach chcielismy cos zjeść i tu zderzyłam sie jak ze sciana! Nigdzie nie było miejsca, by uiąść i zjeść cos na spokojnie. .... ale polak jest pomysłowy... wzięłam mape do reki i mnie olśniło:) Czechy. Zabralismy sie i pojechaliśmy pare kilometrów dalej, czyli do Harrachov. Kwater od wyboru do koloru, super warunki- co najwazniejsze- tanio!!!!! Zakwaterowalismy sie w Pensjonacie z lux warunkami. Bez łaski. Polecam Czechy- do szkalrskiej rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizapyzata
Większy sentyment mam do Karpacza:) tam jest po prostu super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karpacz nudny, nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_25
Jeśli Karpacz to tylko chata karkonoska! Super muzyka i zarabista zabawa! 21.09.2013 ruszamy znowu z kolegami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre jedzenie w Karpaczu - Bar Wrzos, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robertWade w gory
czesc. w loatopadzie jade do karpacza i powiedzcie mi czy o tej porze roku cos sie tam dzieje? jakies imprezy? kluby nocne?jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mając do wyboru Karpacz a Szklarską Porębę, wybrałabym Szklarską ;) Mam z tego miejsca cudowne wspomnienia. Choć pogoda nam totalnie nie dopisała i musieliśmy spędzić większość czasu w zajeździe Zającówka ;) Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany noclegiem w Szklarskiej to polecam ten zajazd noclegi-szklarska.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Karpaczu byłam- teraz na weekend wybieram się do Szklarskiej. Mam zarezerwowany nocleg w pensjonacie Jeleni Róg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie zdecydowanie Szklarska przede wszystkim cudowne widoki: wodospad Kamieńczyka i Szklarki, Krucze Skały, Szrenica i wiele innych :) Na nocleg polecam "Dom z Duszą" znajdziesz ich tu: http://polny-krzew.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booo75
My jedziemy w tym roku do rodziny do Karpacza:) Później pojedziemy na dwa dni do Katowic pozwiedzać ale tam już będziemy musieli wynająć pokój w hotelu bo rodziny brak:P Zatrzymamy się najprawdopodobniej tutaj http://www.hotele.pl/katowice/diament-plaza-katowice/ W Szklarskiej nigdy nie byłam więc nie mogę się wypowiedzieć ale Karpacz jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAnnka
osobiście wybrałabym Karpacz. Ale to chyba kwestia co kto lubi:) Często tam jeździmy i już. Czasem nawet w weekendy, bo w Panku jest wtedy promocja i można za nie duże pieniądze się przejechać fajnym samochodem, a na weekend jak znalazł opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarówno Karpacz jak i Szklarska Poręba są bardzo urokliwe. Jeśli nigdy nie byłeś w żadnym z nich, jako pierwszy polecamy Karpacz ze względu na punkt obowiązkowy każdej wycieczki - wspinaczkę na Śnieżkę. Noclegów szukaj na www.edom.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście polecam Karpacz. Miejsce jest po prostu przepiękne, widoki mnie zachwyciły. Poza tym, znalazłam tam świetny pensjonat - http://www.sunnyhill-karpacz.pl/ . Mają tam świetny, wysoki standard i dobre ceny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewwelka
Zdecydowanie wolę Karpacz. Ale nie mam jakiś specjalnych atutów tej miejscowości, po prostu bardziej mi się tam podoba i tyle. Już kolejny rok wybieramy się w to samo miejsce i taki sentyment pozostał. Zawsze decydujemy się na wypożyczenie większego samochodu w panku, żeby ze sprzętem nie było problemów i tak już od 3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irena098
Nie biorę ani tego ani tamtego miasta nawet w ciemno. Proponnuję Zachełmie agroturystyka, tam rzeczywiście można przekonać się jak powinno być prowadzone gospodarstwo agroturystyczne,. http://www.rezydencjalawendowewzgorze.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy mówią o Karpaczu i Szklarskiej a niedaleko jest Świeradów Zdrój równie urokliwy, turystów mniej a dalej są to Karkonosze. Jeżeli szukacie czegoś na większą ilość osób to polecam Folwark Wrzosówka dom wakacyjny w Kłopotnicy. Idealne miejsce, w którym znajdziecie sporo atrakcji w razie niepogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×