Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
grace1970

szukam dobrego Detektywa, Agencji Detektywistycznej

Polecane posty

Mój mąż mnie zdradza. Oczywiście sie nie przyznaje, mówi że mi się coś w głowie poprzestawiało. Ale fakty mówią same za siebie. Telefon zahasłowany, później wraca, coraz wiecej delegacji, itp Chcę wynając detektywa ale nie wiem kogo wybrać bo firm detektywistycznych jest ogrom. Dzwoniłam do kilku i czasami jakoś dziwnie mi sie z nimi rozmawiało. Chcę skorzystać z kobiecego biura Femina ale nie wiem czy to dobry pomysł. Korzystała któraś z Was z tego biura? a może możecie polecić jakąś inną agencję detektywistyczną? pozdrawiam Grażyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u, ha, absolutli nafyng
Rutkowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Provisio
Ja potrzebuje podobnie jak ty, takiej samej pomocy .Jesli w dalszym Ciągu masz taki problem to się odezwij . Moglibyśmy nawzajem sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicktor
Zajrzyj na postal RYDER.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamka234
Dobra agencja detektywistyczna czy biuro detektywistyczne ciężko jest teraz znaleźć. Niby wszyscy twierdzą, że są skuteczni, ale tak naprawdę niczego nie osiągają. Zajrzyj sobie na http://www.dobrydetektyw.pl Może ta oferta Cię zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaamyczek
Moja koleżanka była w podobnej sytuacji i skorzystała z pomocy biura detektywistycznego, była zadowolona z wykonanej pracy http://www.detektywcien.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola344
Droga grace nie korzystałam z tej agencji. Znam twój problem na własną kieszeń, znam ból i wiem przez co musisz przechodzić, nic łatwego. Jako, że jestem z warszawy i mieszkam na ochocie, skorzystałam z usług detektywa ze strony internetowej edetektywi.pl Zostałam wysłuchana na pierwszym spotkaniu, kilka pytań i detektyw wziął się do roboty. Żadnej z was tego nie życze, ale jeżeli, któraś z was będzie w podobnej sytuacji co ja, zachęcam do właśnie tej agencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie również polecę edetektywi.pl porządna agencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też twierdze że detektyw Krzysztof Majewski to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarysiaWarszawa
Kolezanko myślę, że szukasz agencji w Warszawie. Jeśli tak to uważaj na detektywa Majewskiego Nie ma takiego detektywa. To oszustwo Pod tym kryje sie Agencja Asvalia. Oni kradną treść i podszywają się pod profesjonalne biura detektywistyczne. Poczytaj torchęo tym w internecie. Podobno dużo ludzi już oszukali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziękuję :) Trzymam kciuki, by Twoje podejrzenia okazały się trochę na wyrost, żeby wróciło co dobre. Z drugiej strony - jeśli zdobędziesz dowody, to zrób z nich dobry użytek i skop mu tyłek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skuteczne biuro detektywistyczne to ww.kar-com.pl działają na terenie woj. pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Bez wahania mogę ich polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vin_
Mi najbardziej zależało na dyskrecji, nie chciałem takiej szopki jak zawsze robi detektyw Rutkowski ze swoimi klientami. Popytałem trochę o dobrego detektywa i tak trafiłem na serwis www.detektyw24.org.pl . Oni mi pomogli znaleźć zaginioną żonę. Także ja mogę ich rekomendować, głównie za skuteczność i dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszał ktoś z Was o Nemezis - http://www.nemezis24.pl/? Ja dostałam namiar od znajomej. Ile mnie to może kosztować? Pilnie potrzebuję pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekspert CBDiO
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą CBDiO . Jesteśmy profesjonalnym biurem detektywistycznym działającym na terenie całego kraju, a nasza kadra to ludzie posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw zarówno dla osób prywatnych jak i gospodarczych. Co ważne prowadzimy także doradztwo detektywistyczne. Proszę o kontakt pod nr 790 600 808 www.cbdio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Różnie z tymi detektywami bywa tak prawdę mówiąc. Ostatnio mi się udało dobrą ekipę namierzyć na stronie www.spy24.pl . Tutaj zatrudniają byłych speców ze służb specjalnych, więc nie są to jakieś przypadkowe osoby, które nagle sobie wymyśliły, że będą detektywami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie agencji detektywistycznych w całej Polsce jest mnóstwo. Przed wybraniem agencji - najlepiej sprawdzić co i jak, bo o oszustów nawet w tej branży nie trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martina123
A po czym poznać, że agencja nie chce oszukac klienta i można jej zaufac? Ja obecnie jestem w trakcie poszukiwania detektywa, ale po tym co przeczytałam - średnio mi się to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wydaje mi się, że przede wszyskim umowa. Przed jej podpisaniem koniecznie trzeba przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arkano
Poza tym trzeba zwrócić uwagę na to, że jak po dwóch dniach obserwacji nic nie wychodzi i pomimo wpłaty - nic nie wynika z pracy agencji - można ją sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No generalnie tak, ale to też zależy od specyfikacji zlecenia. Inaczej będzie w przypadku niewiernego męża a w przypadku np.. Okradania przez pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellalala
No i oczywiście jak mąż nie będzie za dużo podróżował, bo wtedy też i koszty wzrastają i może się dłużej zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr4ew
A czy ktoś w takim razie zna Agencję w której nie są nastawieni tylko na zysk? No i nie ukrywam, że zależy mi na szybkim działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Agencję ED Sp. z o.o. - skuteczni przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr4ew
Rozwodówki też robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, pewnie tak. Ja korzystałem z ich usług przy sprawdzaniu nieruchomości. Zadzwoń i się umów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tr4ew
Numer jakiś czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam się, że mogę zostać posądzony o reklamę, wpisz w wyszukiwarce agencja ED Sp. z o.o. i powinieneś znaleźć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×