Odpowiedz na ten temat

Szukam monitora

• maczi 2017.04.21 [13:09]
    Trochę wątpię, że spotkam tu kogoś kto będzie wiedział, no ale niech będzie. Zobaczymy, zapytać nie zaszkodzi. Kwestia odpowiedniego monitora. Stary jest za mały, chciałabym większy żeby jakiś serial na Netflixie zobaczyć czy film. Od czasu do czasu coś tam poprzeglądać. Dużo z kompa nie korzystam, więc nie musi to być sprzęt z górnej półki. Tzn. dobrze, by był dobrej jakości, ale też bez przesady. Ktoś dopomoże, czy mam zostać z tym sama na pastwę losu? usmiech.gif
  • gość 2017.04.21 [13:11]
    No niestety sama na pastwę zostajesz. jezyk.gif
  • goodman 2017.05.17 [16:00]
    Jak chcesz sobie wygodnie filmy i seriale oglądać to ja ci polecam minimum 27" a to i tak zależy od tego, w jakiej odległości od tego monitora będziesz siedzieć jezyk.gif Można pomyśleć nawet nad czymś większym, choć potem to się powoli robią z tego telewizory jezyk.gif Więc jeśli chcesz typowo do kompa to myślę, że dobra 27-ka powinna być ok. Polecam Ci monitory iiyamy, według mnie to jedne z lepszych na rynku, a wcale nie najdroższych. Odsyłam do iiyama-sklep.pl, ceny często lepsze niż na morelach i dodatkowo dołączają gwarancje zero pixeli, która jest gdzie indziej nie do zdobycia. Zamawiałem tam jakiś czas temu, dlatego wiem co mówię. Tam powinnaś znaleźć coś dla siebie.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...