Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Julo

Szybkie zamawiania kuriera przez internet

Polecane posty

Gość Julo

Tak jak w temacie, szukam jakiegoś sprawdzonego serwisu, który pozwala na szybkie i proste zamawianie kuriera online przez prosty formularz. Istnieje coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andylan
Dużo jest takich serwisów, najdłużej na rynku działa WysylajTaniej, tam masz prosty i intuicyjny formularz to dasz sobie radę. Ceny od 11zł za kuriera, tu masz cennik http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurko
Przyznam, że zaciekawił mnie ten wątek, jak to działa, dlaczego u brokerów są niższe ceny? na czym to polega i czy nie ma żadnego haczyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamin
Takie zamawianie przez internet przez WysylajTaniej jest tańsze bo tak jak już ktoś zauważył to broker kurierski, taniej jest bo brokerzy deklarują u przewoźników duże ilośc***aczek, stąd mają niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fioneczka321
Kojarzę tą firmę zdarzało mi się już kilka razy wysyłać paczki za ich pośrednictwem i muszę stwierdzić że ceny mają naprawdę świetne tak dla porównania tradycyjnym kurierem wychodzi nawet o 7zł drożej niż brokerem. Jakościowo również do niczego się nie mogę przyczepić nie miałam nigdy z nimi problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula82187
O ciekawy wątek w sumie to pierwsze słyszę, że można tak zamówić kuriera przez internet i już kilka klików i wszystko załatwione. Bardzo często wysyłam paczki i płacę jakieś 15zł za paczkę, a tutaj widzę w cenniku 11zł także na następny raz skorzystam z tego brokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×