Odpowiedz na ten temat

Tani hotel/hostel w krakowie

• kermittt 2009.11.18 [19:41]
    Znacie jakiś tani hotel/ hostel w Krakowie ? Potrzebuję wynająć pokój na jedną noc. Lokalizacja obojętna. Nie musi być łazienki w pokoju, wystarczy, żeby było czysto i schludnie.
  • kafelkowa 2009.11.20 [14:00]
    Zajrzyj na yourplace.pl. To serwis, przez który możesz zarezerwować pokój/apartament. Ceny naprawdę przystępne a warunki komfortowe (taniej i wygodniej niż w hotelu). Zresztą, zdjęcia możesz zobaczyć na stronie. Od razu się dowiesz czy dany pokój jest dostępny w danym terminie, bo system rezerwacji jest bardzo czytelny.
  • jamaica86 2009.11.23 [14:08]
    Najtańszym rozwiązaniem noclegowym faktycznie są akademiki, z których większość ma pokoje hotelowe, które możesz wynająć właśnie na jeden nocleg. Nie wiem tylko czy teraz nie ma zbyt dużego przesycenia studentów w akademikach i czy takie pokoje dalej są. Weź sobie popatrz na stronę rezerwuje.pl gdzie masz zdaje się największą bazę noclegową. Rezerwując za pomocą tego serwisu jest też taniej i na pewno nie mają byle czego w swojej ofercie.

• tonx5 2009.11.28 [23:22]
    Najtańszy hostel w Krakowie to, deco- ale nie polecam, naprawdę hardcorove warunki. Na yourplace.pl zajrzałam i muszę powiedzieć, że mają ciekawą ofertę- najtańszą, jeśli chodzi o apartamenty na rynku. Aż chce się człowiek skusić...Jedna, dwie noce w Krakowie w takich warunkach- mniam
  • miodowocynamonowo 2009.11.30 [13:25]
    korzystałam raz z yourplace, co prawda w stolicy, ale firma ta sama. bardzo przyjemne te ich pokoiki, nie mówiąc o obsłudze. w obcym mieście poczułam się jak u siebie, i o to właśnie chodzi!
  • krakus radzi 2009.12.01 [16:51]
    Jeśli chodzi o hotele to tu http://bit.ly/65jr0b masz przegląd wszystkiego co w Krakowie jest. Hosteli też masa, ale koniecznie czytaj opinie użytkowników, żeby się nie okazało, że przyjeżdżasz a tu nie ma pokoju taki jak rezerwowałaś, albo coś innego jest nie tak. do hosteli proponuję skorzystać z jakiegoś pośrednika, za pomocą którego można dokonać rezerwacji przy wpłacie depozytu. Hostele uważają na takie rezerwacje, bo jak taką zawalą to informacja o tym dostępna jest dla wszystkich użytkowników i hostel jest spalony...
  • hohoooo 2009.12.01 [16:55]
    ale reklamowy topiczekoczko.gif

ile to "tanio"?pechowiec.gif
  • karolina777777 2009.12.30 [15:14]
    jakis nocleg blisko rynku ?? pokoje do wynajecia ??? cokolwiek ... po sylwestrze na rynku chcialo by sie przenocowac.... macie jakies namiary ?? co gdzie i po ile??/
  • latte 2009.12.30 [17:13]
    Hotel wychodzi drogo, a w hostelach bywa syf... My wynajmujemy apartament przez infonoc.pl , wszystko odbywa się bezproblemowo, ceny rewelka a wyszukiwanie apartamenciku to czysta przyjemność oczko.gif
  • tatanka13 2010.01.21 [19:58]
    Jeśli ktos chce mieć pewnosć co do noclegu, to polecam Royal Plaza Apartments, mieszczą się 2 kroki od Wawelu!!! Cena jak za apartament jest bardzo korzystna, bo jak spaliśmy w 4 osoby to zapłaciliśmy jakieś 60 zł a osobę, a mieliśmy do dyzpozycji fuul wypas na maxa usmiech.gif .sniadanie przynieśli nam do pokoju, naczynia myliśmy w zmywarce, a ze zwiedzania krakowa do takiego wysokiej klasy miejsca wracało się naptwde z przyjemnoscia. Mamy zamiar jeszcze kiedys sie tam pojawic ze znajomymi, przy najblizszej wizycie w dawnej stolicy, pzdr oczko.gif

• sabrina_21 2010.02.09 [15:59]
    Polecam bardo przyjemny Old Town Hostel w Krakowie, bardzo miłą atmosfera, sympatyczna obsługa, dobre jedzenie, czyste pokoje a przede wszystkim świetna lokalizacja i niskie cenyusmiech.gif Polecam
  • misiaczek99 2010.02.10 [14:28]
    Ostatnio byłem w bardzo fajnym hostelu w Krakowie a konkretnie w Old Town Hostel, kameralna i spokojna atmosfera, można odpocząć, dobrze zjeść i miło spędzić czas ze znajomymi.
  • purk 2010.03.03 [15:31]
    podpisuję się pod opiniami poprzednikówusmiech.gif polecam hostel Old Town - tanio, czysto i bardzo sympatycznie.
  • czerwone słoneczko 2010.03.05 [16:11]
    Dość dużo znalazłam opinii właśnie o Old Town Hostel. Jestem z innego miasta i planuję wypad na Krakowa na weekend. Proszę, powiedzcie mi jak wyglądają pokoje i ilu są osobowe?
  • Charlotta_7 2010.04.11 [13:12]
    sprawdź tutaj: http://www.apartmentcracow.com/pl/
    fajne miejsce, byłyśmy z koleżankami w sensie nocowałyśmy i jest niedrogo.

• Charlotta_7 2010.04.11 [13:13]
    sprawdź tutaj: http://www.apartmentcracow.com/pl/
    fajne miejsce, byłyśmy z koleżankami w sensie nocowałyśmy i jest niedrogo.
  • skadTowaBioraSklepy zKosmetyka 2010.04.11 [20:01]
    do 100zl w centrum gdzie taki nocleg znajde?
  • widowtree 2010.04.12 [16:09]
    Bardzo przytulnie jest w Old Town Hostel. I tanio - 50 zł za nocleg ze śniadaniem. A hostel położony jest w centrum Krakowa (konkretnie przy placu Szczepańskim).
  • lolli-pop 2010.06.14 [16:46]
    Potwierdzam. Old Town Hostel jest niesamowicie klimatycznym miejscem. Taka przystań dla zwiedzających Kraków, gdzie również można poczuć jego atmosferę.
  • dlaciebiewszystko 2010.07.22 [11:45]
    Można samemu sobie poszukać ofert w internecie. Chyba będzie najwygodniej i najbezpieczniej. Wystarczy sobie wejść na jakąś stronkę na przykład nocuj.com.pl tam jest wyszukiwarka. Trzeba tylko wpisać co nas interesuje określić jakieś swoje wymagania i wyskoczą oferty.

• nnn123 2010.08.05 [11:21]
    a ja miałam okazje jakiś czas temu nocować w Old Town Hostel i wróciłam z tamtad bardzo zadowolona. Hostel ma swietną lokalizację (centrum), jest czysty, zadbany, obsługa życzliwa i cena też według mnie całkiem przystępna (50 zł/noc) Polecam

• przejezdna 2010.08.13 [09:11]
    Nocowałam ostatnio w Lemon Hostel na Straszewskiego 25, czysto, niedrogo, z miła pomocną obsługą.
    Skorzystałam ze zniżki jaką oferuje serwis http://www.urlopwpolsce.pl/ , nie pierwszy raz zresztą, mają bogatą bazę noclegową.
  • buka 2010.08.13 [11:25]
    Old town hostel jest zdecydowanie godny polecenia - mam porónanie z innymi w podobnej cenie, wybieram ten.
  • Nowalijka 2010.09.02 [12:13]
    Potwierdzam. Old Town Hostel to świetny wybór. Tanio, czysto i blisko Rynku. Polecam!

• nowalijka 2010.09.02 [12:15]
    Potwierdzam. Old Town Hostel to świetny wybór. Tanio, czysto i blisko Rynku. Polecam!
  • nowalijka 2010.09.02 [12:17]
    Potwierdzam. Old Town Hostel to świetne miejsce! Tanio, czysto i przytulnie. Polecam!
  • wypoczęta12 2010.09.02 [12:59]
    A ja zadowolona byłam z mojej ostatniej wizyty w KRK bardzo fajniejezyk.gif i trafiłam na przytulny hostelik Old TOWN Hostel tanio, przyjemnie i czysto, miła obsługa i świetna lokalizacjajezyk.gif
  • Student niestacjonarny 2010.09.20 [23:40]
    Przez wzgląd na to, że pracownicy Old Town Hostel nie mają za grosz wyczucia w autoreklamie omijać będę ten hostel z dalekajezyk.gif A tych którzy wybierają się z różnych powodów do Krakowa, to zapraszam do innych hostelów, w których cena waha się 25 zł do 45 zł za dobę łącznie ze śniadaniem w cenieusmiech.gif
  • Student niestacjonarny z UJ 2010.09.20 [23:55]
    Omijajcie tylko hostel "Smocza Jama" na Wielopolu, gdzie właściciel wzywa ochronę i grozi policją, celem wyłudzenia pieniędzy za druga dobę, jak zdarzy Wam się zaspać i nie wymeldujecie się o ściśle określonej w regulaminie porze. W innych hostelach na szczęście personel jest bardziej ludzki i wyrozumiały, czego właścicielowi i tego hostela życzęusmiech.gif
  • Wiosenka84 2010.09.30 [09:53]
    Faktycznie wielbiciele Old Town Hostel robią hotelowi niedźwiedzią przysługę jezyk.gif
    Ja polecam Moon Hostel na Senatorskiej, położony niedaleko Rynku, ale w spokojnej okolicy; moim drugim typem jest ToTu Hostel na Gertrudy, coś dla tych, którzy chcą być w samym centrum wydarzeń oczko.gif
    http://www.totuhostel.noclegikrakow.info/

• new in town 2010.09.30 [13:48]
    Niezły hostel jest na ul .ŚW Krzyża. Byli tam moi znajomi i całkiem blisko bo na ul. Św Tomasza w bydunku AM jest tania restauracja U Romana, gdzie można zjeść smaczny, ciepły posiłek. Jadłam tam rybkę z ziemniaczkami i surówkami za 10 zł - całkiem spora porcja usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...