Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miśka27

tanie linie lotnicze - co polecacie????

Polecane posty

szukam tanich linii do Frankfurtu (Hann). Ponieważ chcę odwiedzić tatę razem z mężem i dzieckiem to nie chciałabym raczej jechać autokarem (właśnie ze względu na dziecko i upał). Jakie linie lotnicze możecie mi polecić? Dodam również, że nie chciałabym wydać fortuny na bilety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taka strona
nazywa sie chyab www.tanielatanie.pl albo jakos podobnie (google CI znajdzie) i ona pozwala na porownanie cen biletow roznych linii. moja mama jej uzywa jak gdzies chce leciec wiec raczej dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, właśnie sprawdzam czy jest połaczenie takie i za ile. W LOT znalazłam za ponad 3 tysiące...porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam :D w dwie strony z Katowic do Frankfurtu/Hahn za 2 osoby plus dziecko do 2 lat kosztuje 626zł. Kurcze nie sądziłam, że taka nawet przystępna będzie cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egyer
poszukaj na www.ryanair.de i www.wizzair.pl może też szukaj lotow do bonn/kolonii albo dusseldorfu, bo są czasem sporo tańsze , zresztą zalezy , gdzie dokładnie tato mieszka , bo znowuż na transporcie samochodem się odbije; no i żongluj terminami - wiadomo , że poczatek i koniec wakacji ceny są wysokie , w srodku już nie tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germanwings

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonn i Duseldorf są zbyt daleko i nie będzie się to kalkulowało bo wyjdzie chyba drożej. chyba wizzair wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a germanwings
? Sprawdź.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×