Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nawrockam

tatuaż w Jah Love Tattoo

Polecane posty

Gość nawrockam

Cześć! Planuję zrobic sobie tatuaż. Mieszkam w Warszawie i obecnie rozglądam sie za profesjonalnym salonem. Sporo pozytywnych opinii znalazlam o jah love na wilczej. Znacie? Polecacie? Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, sprawdź sobie opinie na ich FP- mają właściwie same pozytywy, więc to mówi samo za siebie. też się czaję na tatuaż w ich salonie :) kumpela robiła napis na stopie u Zuzi i jest mega zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka robiła u nich. Jest ok, ale bez rewelacji. W podobnych cenach jest mnóstwo lepszych tatuażystów. Sprawdź studio szerytatto na smolnej. Ja robiłam tam tam tatuaż u Valentina, przepięknie cieniuje. Aldona i Futro też super robią, każde ma swój styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez rewelacji? Mam dwa tatuaże robione przez Adolfa z Jah Love i każdy kto widzi je po raz pierwszy- jest nimi zachwycony. Dla mnie najlepszy salon w Wawie. Jak najbardziej polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tatuaż tez robil Adolf- Rewelacja. Chociaz ostatnio zauwazylem, ze do Jah love dolaczyli nowi tatuażysci- Adam i Jacek. Nie kojarze tych imion, ale moze przekonam sie niedlugo na wlasnej skorze o ich talencie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włodekszaniec
Na tatuażu nie ma sensu oszczędzać i wybierać najtańszej opcji, ja jeździłem do Warszawy robić dziarę, nie żałuję wyszedł elegancko. Jah Love Tattoo to dobre studio tatuażu, warto mieć je na uwadze, pracują tam prawdziwi artyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaa65
Jah Love to dobre studio tatuażu, dla mnie to jeden z lepszych salonów w wawie. Trzeba trochę poczekać w kolejce, terminy mają odległe, ale coś za coś. Tatuaż to poważna decyzja trzeba ją dobrze przemyśleć, żeby później nie żałować. Ważne jest to,żeby znaleźć wspólny język z tatuatorem, którego wybraliśmy,ludzie są różni i każdy ma inny styl, to trzeba mieć na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×