Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubezpieczenie NNW

Polecane posty

Gość gość

szukam jakiejś polisy dla swojej córki ktora trenuje judo. Myslałam nad PZU. Co uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że chcesz ubezpieczyć swoją córkę w naszej firmie. Warto wykupić taką polisę szczególnie wtedy, kiedy dziecko uprawia sport. Zachęcam Cię do kontaktu z agentem, który dopasuje ubezpieczenie do potrzeb Twojego dziecka i wyliczy składkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ekspert Pzu mam pyt odnosnie ubezpieczenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monarch
Bardzo polecam PZU. Zarówno ja jak i cała moja rodzina ubezpieczamy się w PZU. Ubezpieczenie NNW dla córki to bardzo dobry pomysł. Trzeba dbać o bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do eksperta, może PZU będzie mi umiał odpowiedzieć, choć ubezpieczenie grupowae szkolne wykupowane w nau. Córka złamała nogę już teraz na wakacjach, cyz ubezpieczenie obowiązuje. W szpitalu dostaliśmy sprzeczn einformacje, a nie pamiętam co było w tych warunkach. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAU a zresztą chyba wszystkie agencje ubezpieczeniowe mają świadczenia cały rok: w szkole, na wakacjach, w domu... Musiałabyś zadzwonić do swojego ubezpieczyciela i zapytać jak to wygląda za granicą bo nie wiem czy takie szkolne ubezpieczenie działa poza Polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam takie pytanie: czy orientujecie się, czy ubezpieczenie szkolne obejmuje także uszczerbki które są efektem omdlenia? a jeśli tak, to u jakich ubezpieczycieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, obejmuje ale tylko u nielicznych ubezpieczycieli. na pewno w Nauczycielskiej agencji ubezpieczeniowej mają takie świadczenie. W pZU też chyba coś takiego było, jak w innych nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×