Odpowiedz na ten temat

UBEZPIECZENIE OC online zaufane znacie?

• gość 2017.08.04 [14:54]
    Kończy mi się OC podobno na necie taniej ale gdzie bezpiecznie można podać swoje dane i wykupić.?
  • gość 2017.08.04 [15:26]
    Pomocy
  • gość 2017.08.04 [21:36]
    Up
  • dziabnietka 2017.08.06 [21:25]
    Wiesz co, powiem Ci tak, może nie konkretnie na necie, bo nie próbowałam nigdy, ale polecam Ci PZU, mam u nich ubezpieczenie AC wykupione (Oc również) i cenowo bardzo dobrze, obsługa klienta na najwyższym poziomie jak dla mnie
  • gość 2017.08.21 [13:33]
    Jak szukasz żeby było tanio, to sprawdź sobie na kalkulatorze cuk, on porównuje polisy wielu firm.
  • ubezpieczeniesamochodu32 2017.10.04 [11:45]
    Ja polecam firmę https://www.gothaer.pl/ Fajne jest to, że do ubezpieczenia OC Gothaer dodaje ubezpieczenie Auto Assistance Podstawowy, w ramach którego w razie wypadku możesz liczyć na dodatkową pomoc. Oczywiście każdy z nas boi się podawać swoje dane w podejrzanych miejscach czy też przelewać pieniądze za pośrednictwem dziwnych serwisów. Wielu użytkowników obawia się również tego, że mogą oni popełnić jakiś błąd podczas odpowiadania na pytania z formularza albo wypełniania danych do wybranego ubezpieczenia. Nie ma jednak co się martwić na zapas, ponieważ w takiej sytuacji zawsze można skontaktować się z wybranym towarzystwem i poprosić o poprawienie błędów. Zazwyczaj tego typu problemy są załatwiane na bieżąco, a ich rozwiązanie nie zajmuje wiele czasu. Niekiedy jednak trzeba będzie się liczyć z tym, że nowa polisa może zostać przesłana po kilku godzinach, jeśli była wysyłana na adres e-mail lub kilku dniach, jeśli prosiło się o wersję papierową dokumentów.
  • MateuszZinternetu21 2017.10.13 [08:29]
    Sprawdź jeszcze jakie warunki zaproponuje Ci towarzystwo http://www.mtu24.pl/ Dlaczego warto korzystać z ubezpieczenia online? Jest to przede wszystkim oszczędność czasu oraz pieniędzy. Dodatkowo w razie jakichkolwiek problemów, pytań lub wątpliwości, za pośrednictwem e-maila lub telefonu, łatwo można skontaktować się ze kompetentnym specjalistą. Ważne jednak aby pamiętać, że cena ubezpieczenia dla każdego klienta będzie inna, ponieważ inne będą dane, które poda on w formularzu. W przypadku autocasco wszystko jest jeszcze bardziej skomplikowane, ponieważ pod uwagę brane są szczegółowe dane o samochodzie, jak np. wersja jego wyposażenia, posiadane zabezpieczenia, czy miejsce parkowania nocą.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...