Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćLennita

ulubiony aktor aktorka

Polecane posty

Gość gośćLennita

ulubiony aktor aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Fitnesko Witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
TERAZ Śmieję się na samą myśl o ludziach, którzy robią różne rzeczy myśląc, że zrobią mi na złość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska 85H
czesc kochana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Kochanie z pieknymi BOBIES ! :) ;)Ja sie ciesze razem z toba ze jestes zadowolona-i nie wyzywasz sie na innych.ja tez jestem bardzo zadowolona.buziaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
O zobacz jak milo cie tu widziec!relax teraz to sobie mozemy popisac na spokojnie .Napisz jakich aktorow /aktorki lubisz ja Ci tez napisze.caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska 85H
heh. tam jest jakaś paranoiczka wciąz mnie prześladuje :) zrobiła bagno z tamtego forum a szkoda, bo powinno służyć wsparciem dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska 85H
najbardziej to aktorów polskich ze starej gwardii Kobuszewski, Gajos, Kwiatkowska i moge tak wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Jared Leto.:) (((HUGS))) aha to juz wiem mniej wiecej (napisalam kilka moich ulubionych aktorow/aktorek) i napisali ze TRESC ZOSTALA UZNANA ZA SPAM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
tak popieram cie Kochana ,zrobila bagno z takiego fajnego Forum tam tyle fajnych wiadomosci mozna bylo poczytac od normalnych dziewczyn-i co lepsze to na CIEBIE NA MNIE CHCIALA/chcialy,zwalic wine.A ja jestem spokojna jak mnie nikt nie prowokuje to ja siedze cicho,ale jak ktos mi tu dokucza i mnie wyzywa od (wiesz czego bo tez czytalas)to ja wlaczam wszystkie "cylindry" i tez daje popalic,jak sie chca draznic ze mna to ja sie wcale nie mam zamiaru poddac!Jak chcesz, ALE TYLKO JAK CHCESZ ,to napisz cos o twoich piersiatkach?;)Ja tylko sobie redukcje piersi robilam. moja przyjaciolka Bozena dzwonila i mnie sie pytala czy ja zglupialam i czy mam zajoba?po co ja na to forum wchodze?i wiele innych pytan-ochrzanila mnie dokladnie,pytala po co mi te wiadomosci jak ja juz po operacji.Ja tam bylam tylko z ciekawosci,ciesze sie ze dziewczyny sobie moga gdzies pojechac w tak dobre miejsce i tak tanio sobie zoperowac to co chca!Bo moze niedlugo ceny pojda w gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
The winner is……..Fitnesska 85H! Forget the rest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska 85H
hej Kochana tak znoszą jajeczka:) jedno po drugim ale to ta sama osoba jestem pewna , że tu luka by nas podglądać :) Piszesz o redukcji wowow to musiałaś mieć niezły rozmiar!Jak byłam w szpitalu u Furmanka to poznałam świetną dziewczynę ( ma programy w TV) i powiedziała ,że w życiu przed operacją nie wchodziła na zadne fora bo kobiety są niezwykle zazdrosne a prawdę powiedzą jak się napiją więc.. powiem Ci szczerze ze jak planowałam operację to każda mi mówila ze jestem porąbana ze mając duzy wlasny biust chce implant wsadzać , oczywiście nie posłuchałam się ale... wlasnie jak Furmanek namawiał mnie na implant 500 ml to mu powiedziałam ze wybieram 425 ml a do tego przed samą operacją chciałam 375 na szczęscie mój narzeczony powiedział STOP i bym sugerowała sie nie jakimiś zazdrosnymi sukami z forów ale tym co ja chce. No i teraz oczywiście ze cholernie zaluje ze nie posłuchałam Furmanka i wzięłam mniejszy, dlatego glosno mowilam tu na forach by laski brały duze bo beda żalować, ale jak czytałaś - te co juz zrobily male implanty jadą jadem aż gwiżdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witaj Kochana jestem juz w domu-ide zaraz z pieskiem na spacer wroce za godzine .buziaczki Lenita;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Fitnessko 85H. zalozylam sobie tu konto lepiej sie tam spotkamy-nas ktos caly czas (tu sledzi ) buziaczki Lenita prosze zarejestruj sie tu https://moja.wiara.pl/spolecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana Fitnessko ,Lista znajomych pojawi się na dole w Twoim profilu.ok!sciskam Lenita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
mozesz sobie ustawic ze nikt nie bedzie poza toba i mna -trzeba byc zaproszonym,caluski Lenita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Kochanie dzien dobry!umow sie ze mna o ktorej godzinie bedziesz :dam ci Link na moj Blog tam sobie mozemy porozmawiac o wszystkim. milego dnia,calusy Lenita Ps.nie daj im sie sprowokowac,bo cie rozedra w strzepy. one naprawde musza cie BARDZO KOCHAC bo ciagle o tobie pisza!;) ja tu nie bede poruszala zadnych tematow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska 85H
czesc Kochana, mam nadzieję, że weekend jest uroczy:) u mnie trochę zimno i łapki mi nieco przemarzły jak byłam na małym spacerze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Kochana gdzie teraz jestes? napisz mi godzine?to ci podam blog/link i tam bedziesz mogla KOMENTOWAC(nikt procz mnie nie bedzie czytal)musisz sie zarejestrowac.My przed chwila zjedlismy obiad,mam ochote na loda.PROSZE CIE NIE ZADAJ SIE Z KUNDLAMI BO CIE PCHLY POGRYZA!!!tu nic nie "MOGE "pisac pelno agentek..caluski Lenita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania870
Dla mnie the best jest Małaszyński :) Wczoraj oglądałam film "skrzydlate świnie" z http://filefox.pl/ i świetnie zagrał. Z wiekiem jest coraz lepszy. Szkoda tylko, że odszedł z Lekarzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Kochana Fitnessko 85H.bylam wlasnie na dr.Furmanka stroniezobaczyc czy ktos cos negatywnego wypisuje o mnie/ o nas.tam naprawde sie ktos podaje za mnie (nie wiem czy ktos tez sie podaje za ciebie?)ja jestem w pracy caly dzien wychodze przed godz.7:00 wracam po 16:00. ide sie przejsc z psem. Wczoraj bylam zjeta (mylam okna u taty i zakladalam firanki) wypilam z nim kawe.Nie mam czasu na glupoty.Komus naprawde musi bardzo sie podobac to draznienie sie ze mna .Ja nie wiem czego sie czepiaja!Nie wszystkie -tam musi byc jedna? dwie? trzy? ktore nie maja swojego wlasnego zycia,nudzi im sie i sie wyzywaja na mnie i na tobie.buziaki Lenita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
DOBRY WIECZOR FITNESSKO 85h, tu masz link na mojego bloga: mozesz mi zostawic tam wiadomosc/komentarz. Ps.ja tylko widze komentarze. calusy Lenita http://blog.wiara.pl/Lenita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Dzien dobry Fitnessko.jak sie czujesz?ja ok!bede teraz robila marmelade z dynii(jakis francuski przepis) ale jest bardzo dobra z orzechami wloskimi.juz robilam w tamty roku byla bardzo dobra.u mnie szaro i ponuro .nie mysle ze sie chce tu zalogowac.ja moze glupia jestem ale az tak glupia to chyba nie. jestem ciekawa kto to jest ERYK1 /z octem/? wlasnie nie Lubie takich roznych Forum poniewaz sa klutnie o byle co.buziaki /Makabra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnesska 85H
czesc Kochana:) własnie wróciłam do domku i rzecz jasna od razu piszę do Ciebie:) a to musi być ciekawy przepis, sama bardzo lubie gotować to jedno z moich hobby, Nie wiem kim jest Eryk, czy to mężczyzna czy kobieta tego też nie wiem. Jak tam u Ciebie z pogodą , u nas bardzo zimno non stop 3 na plusie niestety. Całuję mocniuteńko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
Kochanie u mnie sloneczko sie troszke pokazalo,ja i Charlie bylismy na spacerku.teraz jestem u taty i pije herbatke.tak ta marmelada z dynii i z orzechami jest bardzo dobra.kiedys jag gdzies u kogos prubowalam .ja mam kilka wyprobowanych przepisow na ciasta(moge ci podac przepis jak bys chciala) tacie musze cos przygotowac na obiad. ogladalam wczoraj dobry film MARGIN CALL thriller (2011) z Kevin Spacey,Paul Bettany i Jeremy Irons.caluski od nas Lenita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochana , musisz mi koniecznie dać ten przepis na marmoladę z dyni uwielbiam nowości, też Wam ślę całuski :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
hello Kochanie,juz tlumacze i podaje:ja lubie dynie Hokkaido-mozesz uzyc jaka masz/lubisz. Marmolada z dyni: 1kg.dyni w kawalkach(lub zetrzyj na tarce- duze oczka) 200ml.wody 1 cala cytryna(mosiadz i skorka) 500gr.cukru( z pektyna) 100gr orzechow włoskich ?(lub 50-70gr. startego swiezego imbiru,zamiast orzechow)jak lubisz? umyj cytryne ,zetrzyj skorke,objez ja i uzyj mosiaz) Dynie i mosiaz gotuj w radlu wszystko pod przykrywka na malym ogniu az bedzie miekka.zdejmij pokrywke -gotuj 10 min.zeby nie byla zbyt rzadka.teraz dodaj cukier i starta skorke z cytryny ,oraz Orzechy?gotuj 10 min.przeloz marmolade w sloiczki odrazu zamknij.trzymaj w lodowce.pycha Ps.orzechy beda lepsze jak je wlozysz do pikarnika na kilka minut/nie spal bo moga byc gorzkie.troszke tylok zarumienic.smacznego(NIE MASZ CYTRYNY ?wez pomarancza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLenita
zapomnialam napisac ze ja extra dodaje-anyż (to wyglada jak gwiazdki) i paleczki cynamonu,wtedy jast jeszce lepsza NIE ZALUJ anyzu i cynamonu.wloz do ronla i wody od poczatku gotowania. Chcialam ci napisac ze nie nawidze Johna Travolty-lubie Bena Afflecka. dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK MI SIE TO PODOBA :) Fitnesska 85H Makabro zaloguj nicka, to wciąż ta sama kurza klata działa, wplata co jakis czas nową wymyśloną postać, później jak ją ochrzaniamy woła o pomoc , jak nikt jej nie wspiera wymyśla sobie pomocną osobę, kolejny temat, a to asymetria, a to dialogi wyzywajcych się osób ale to wciąż alkoholowe jej majaki tej samej kury.Jak widzisz pode mnie już nie może się podszyć na legalu więc wplata jedynie mój nick w swoje chore dialogi. Ja to mam ubaw z tego a to forum nigdy nie służyło wsparciem bo co róż były kłótnie a jak zdążyłaś już zauważyc jeśli jakaś dziewczyna wróciła świeżo po operacji nie usłyszała tu nigdy słów radości , gratulacji ze strony ślęczących tu dam, cisza to był i tak szczyt dobra usmiech.gif Jak kto myśli inaczej proszę o dane , cyfry ile tu było zainteresowania pozytywnych emocji po powrocie z operacji jak tylko odezwała się taka osoba.I te żenujące braki podpisu, ze strachu rzecz jasna, to już odwieczne pseudo bohaterstwo forumowych zjaw. Jestem zalogowana.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×