Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Vectra: opłaty i zawieszenie usług

Polecane posty

Gość gość

Witam Serdecznie. Mam internet w Vectrze i w związku z tym mam pytanie. Przypuśćmy, że nie zapłacę 3 rachunków pod rząd i zablokują mi dostęp do internetu. Przypuśćmy również, że te 3 rachunki zapłacę dopiero po upłynięciu 4 miesięcy. Czy po upłynięciu tych 4 miesięcy będę płaciła za okres w którym usługa internetu była zawieszona, czy tylko te 3 rachunki? No i czy skróci się umowa o te 4 miesiące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowie ktoś (:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw się w roli dostawcy usługi :) Odpowiadając wprost: nie, to nie jest sposób na zmniejszenie opłat. Naliczają opłatę za fakt dostarczania usługi, a nie za korzystanie z niej. Zwlekanie z opłatą może za to narazić Cię na dodatkowe koszty, którymi mogą być: - odsetki ustawowe, które mają prawo naliczyć, - koszty windykacji, jeśli przekażą sprawę "dalej", - kara za niedotrzymanie warunków umowy - usługodawca wypowie Ci umowę, bo nie płacisz, a za skrócenie czasu mogą naliczyć jakąś tam karę proporcjonalną do czasu skrócenia umowy. Jeśli mogę coś poradzić: nie idź tą drogą. Jeśli bardzo potrzebujesz się rozstać z dostawcą usługi, spróbuj: 1. znaleźć kogoś na "podmiankę" - cesja umowy, 2. przeprowadzić się w miejsce, w którym usługa nie może być uruchomiona... Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×