Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Villa Verdi Łeba opinie

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Byliście? Chciałabym wiedzieć czy jest tam tak faktycznie super jak piszą w necie? Jak cenowo? Opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam. Znam i byłam może z 3 razy. Bardzo miła obsługa. Ogólnie dość kameralnie, ale bardzo fajnie. Podobały mi się warunki lokalowe w tym miejscu. Okolica spokojna. Duzo ciekawych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dość luksusowy pensjonat i choć cena nie jest niska, to wg mnie warto tutaj przyjechać :) Chociażby raz w życiu sobie pozwolić na taki luksus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę tego nigdzie znaleźć... a chodzi mi o to czy, to SPA jest otwarte w tym okresie? Czy tylko w sezonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko w sezonie niestety, a też mi szkoda, bo chętnie wybrałabym się o tej porze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to miejsce :) SPA jest zaaaaajeeeefajne ! Duzo ciekawych zabiegów, świetny basen na terenie obiektu, z czystą wodą, leżaki... Żyć nie umierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już zarezerwowałam majówkę dla mojej rodzinki, bo wiem, że rok temu były problemy z rezerwacją trzeba się spieszyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam dużo pozytywnych opinii o tym SPA i też zdecydowałam się na urlop w tym miejscu powiem wam jedno ; było warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ceny w sezonie to nie są zbyt niskie... ale byliśmy rok temu z dzieciakami i nam się bardzo podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam z moim facetem jakiś czas temu i chwalimy sobie. Warto, choc ceny nie są najniższe. W tym roku też planuje z myślą o SPA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my w tym roku będziemy pierwszy raz mam nadzieję, że też będziemy zadowoleni :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super miejsce w sumie gdyby nie morze, to chyba siedzielibyśmy cały czas tutaj doskonale warunki lokalowe, trochę wysokie ceny, ale rekompensują to zabiegi kosmetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam i polecam!!! nie ma lepszego spa w Polsce, a odwiedziłam już nie jedno... dobre ceny, miła obsługa - tak trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie zabiegi spa możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam kąpiel błotną, manicure, pedicure naprawdę z tych zabiegów byłam bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo fajnych zabiegów, ale to cenię najbardziej to perfekcyjnie wykonany manicure i pedicure, który trzymał się na moich paznokciach calutki miesiąc ponadto dużym atutem tego spa jest po prostu rodzinny klimat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym polega ta kąpiel błotna? czy za nią płaci się dodatkowo? czy jest to w ramach noclegu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kąpiel błotna kosztuje tak jak każda inna kąpiel w tym spa , czyli 60 zł ;) sama kąpiel polega na silnym przegrzaniu tkanek, nieodczuwalnym przez zmysły organizmu., więc jest to niezwykle relaksacyjny zabieg, który ja zawsze tutaj wybieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja zawsze od wieków jeżdżę tylko w jeno miejsce, a mianowicie do nich www.stratosleba.pl . Mają zawsze super oferty, podobają mi się warunki w pokojach które mają najwyższy standard, zawsze czysto, pachnąco, zabiegi w spa są mega przyjemne, a w dodatku nie kosztowne. Mają wszystko to, na czym najbardziej mi zależy. Jeśli ktoś tam jeszcze nie był, zachęcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w tym, o czym mówisz, ale Villa Verdi bije ich o głowę ten pensjonat z kameralnym spa oferuje nie tylko ładne pokoje, w pełni wyposażone, ale również oferuje luksusowe zabiegi spa, basen podgrzewany, taras , kacik dla dzieci z xboxem moim zdaniem o wiele lepiej jechac do sprawdzonego, naprawdę nowoczesnego miejsca, niż jechać gdzieś gdzie jest przeciętnie polecam Villa Verdi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ktoś z was wybiera się tu na wakacje? przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat tego miejsca i zastanawiam sie chcielibyśmy wybrać się tu z dziećmi, ale pytanie czy jest sens? czy jest to odpowiednie miejsce dla rodzin z dziećmi? jaka odległość od morza? co z wyżywieniem? czy basen zawsze jest "otwarty"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam ostatnio na urlopie i zatrzymałam się w www.stratosleba.pl , faktycznie świetne miejsce na wypoczynek, maja atrakcyjne ceny, przyjemna atmosferę i umiejscowienie, również polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
basen zawsze jest otwarty nawet jak jest kiepska pogoda bo jest on kryty poza tym basen jest podgrzewany,więc naprawdę miło;) my jeździmy tu co roku od 3 lat miejsce godne polecenia i zaufania mili właściciele nocleg komfortowy,pokoje zawsze czyste i odświeżone już nie możemy doczekać się tegorocznych wakacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nam i dzieciakom bardzo się podobało spędziliśmy tutaj kilka dni po zakończeniu roku szkolnego pogoda akurat była różna, ale to nie zmieniało faktu, że na terenie Villa Verdi było mnóstwo atrakcji i możliwości,które umiliły nam czas zabieg spa - miłe zaskoczenie, basen kryty, dzieciaki nie nudziły się dziękujemy za gościnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było wspaniale z tego miejsca nie trzeba wychodzić, kiedy nie ma pogody to villa verdi zapewnia wszystkie dogodności jesteśmy bardzo zadowoleni z wypadu i na pewno wrócimy tutaj w sierpniu razem z dziećmi, szczególnie że jest dla nich tutaj specjalny kącik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam, super miejsce!!! byłam bardzo zadowolona z urlopu w tym spa powiem tak- bardzo dużo zabiegów, basen super, taras, leżaki, do tego obok morze.. żyć nie umierać miejsce dla zapracowanych i chcących naprawdę skutecznie odpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miejsce bardzo ciekawe, ale szkoda, że nie jest otwarte poza sezonem wg mnie basen, atrakcje jakie mają dla dzieci, zabiegi spa są naprawdę godne podziwu kameralne spa, ale za to jakie przytulne i rodzinne, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy są tu jakieś atrakcje dla dzieci? jak tak,to jakie ? i jaka jest odległość od morza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do morza jest około 200-300 m, więc z 5 minut spacerkiem ;) Na parterze do dyspozycji jest Kids Club. w którym dzieci mogą skorzystać z małego baseniku z kulkami, TV z bajkami oraz Xbox. jest też specjalna tablica do rysowania, stolik z kredkami więc nasze dzieci były całe czas pochłonięte zabawą w Kids Club :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejsce bardzo komfortowe i eleganckie. W porównaniu do innych miejsc w Łebie- cena jest naprawdę konkurencyjna. Dodatkowym atutem dla mnie jest fakt, że można skorzystać z zabiegów spa. Jacuzzi zewnętrze z gorącą wodą robiło wrażenie ;) Chętnie korzystaliśmy z atrakcji pensjonatu. Na pewno wrócimy ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×