Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olowinta

w jaki sposób mogę wybielić zęby?

Polecane posty

Gość olowinta

Hej! Mam pytanie, czy znacie jakieś sposoby jak można sobie wybielić zęby? Mam lekki kompleks na tym punkcie i chciałabym to zmienić. Stąd moje pytanie, czy znacie jakieś sprawdzone sposoby na wybielenie zębów? Zależy mi przede wszystkim na skuteczności. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plitoma
Hehe, co to za pytanie?:) Zgadnij jak można sobie wybielić zęby... Najlepiej pomaluj korektorem:p Oczywiście idź do gabinetu stomatologicznego i oni Ci elegancko wybielą. Są też inne sposoby, bardziej domowe, ale moim zdaniem nie są one zbyt skuteczne. Więc nie ma sensu kombinować, idź do gabinetu, załatw sobie wybielanie i będziesz miała spokój na dłuższy czas. Jeśli jesteś z Wrocławia, polecam gabinety Tarabuła, koleżanka tam miała i długo się utrzymywał efekt. I nie daj się nabrać na różne pasty, niby wybielające. One bardzo delikatnie wybielają, jeśli w ogóle i efekt jest bardzo słabo widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olowinta
O kurcze, korektorem? Naskoczyłaś trochę na mnie, ale mam nadzieję, że to było bardziej z żartem...:) No tak, gabinety stomatologiczne to wiadomo, że zajmują się wybielaniem. Ale jest to dość drogie i zastanawiałam się czy macie może jakieś inne sprawdzone sposoby (np. właśnie pasty). Ale słyszałam różne opinie o nich. Hehe, akurat spotkałam się na innym wątku z tym gabinetem o którym wspominasz i podobno zrobili jakiś konkurs, w którym można wygrać zniżkę m.in. na wybielanie, więc nieźle, tylko muszę znaleźć to ogłoszenie:) Wprawdzie nie jestem z Wrocławia, ale z Dolnego Śląska, więc może i tak będzie opłacało mi się tam pojechać. Zwłaszcza, że z tego co widzę po opiniach, to jest to bardzo fajny gabinet:) Jednak jakby ktoś miał jeszcze jakieś sposoby na wybielanie zębów poza gabinetami, to chętnie wysłucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o domowe sposoby, to dobrym pomysłem (choć nie całkiem, ale o tym za chwilę) jest mycie zębów sodą lub proszkiem do pieczenia. działa, ale niestety mocno ściera szkliwo, poza tym masa sody już i tak jest w pastach do zębów, nie ma sensu sobie dodatkowo psuć ząbków. lepszym rozwiązaniem może być biała perła (bardzo skuteczna - bez efektów ubocznych) obadaj - http://www.e-lek.pl/103834,biala-perla-simple,100068.html to jest żel, którym smarujesz zęby a potem przez kilka chwil szeroko się uśmiechasz, całkiem fajnie działa, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też słyszałam opinie o skuteczności białej perły. Ale w taj aptece do której podałaś linka, jest też inny bardzo skuteczny preparat: BLANX WHITE MAKER. Świetnie wybiela, efekt jest nawet do pół roku. Mają tam więcej wybielających środków, ale ten akurat znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewolina
Tylko pamiętajcie, że stosując takie pasty, co jakiś czas trzeba stosować też pasty na nadwrażliwość zębów. Bo niszczy się szkliwo przez takie pasty i zęby są podrażnione. Ogólnie też nie jestem zwolenniczką past, wolę wydać trochę więcej, a efekt mieć znacznie lepszy. Ale jak najbardziej rozumiem, że niektórzy nie mogą sobie pozwolić albo nie chcą wydać takiej kasy. Kurcze, trochę śmiesznie, że najpierw ktoś Ci podrzuca konkurs, a teraz ja powiem o zniżce z tego samego gabinetu, ale akurat tak się złożyło:) Nie dogadywałam się z plitoma:) Ale byłam tam na przeglądzie i dowiedziałam się, że mają teraz zniżkę na wybielanie, 300 zł mniej płacisz, więc może Cię to zainteresuje? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhhagsjslsjsjhsjs
idziesz na PIASKOWANIE do dentysty. to koszt okolo 80 zł. potem przyklejasz plasterki wybielajace z apteki na zeby i masz biale jak po drogim wybielaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takjaednadziewczyna
ja polecam białą perłę (żel +nakładki ok 53zł - tyle sama płaciłam, ale może można taniej kupić) trochę trzeba cierpliwosci ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a plomby nie robia sie jeszcze
bardziej bilae, a moze innego koloru??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucafuks
Biala perla albo blendamed white stripes. Plomby sie nie wybiela, co najwyzej osad sie z nich troche zetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMery
skuteczna jest Biła Perła. Wypróbuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam lepszy sposób
w dodatku bardzo tani i 100% skuteczny, przetestowany na sobie (pije kawę i palę papierosy, zero zażółceń i osadu w tej chwili) :) Nleży płukać usta wodą zmieszaną z wodą utlenioną 3% w proporcjach 50/50% Super skuteczna metoda, tania - polecam, bo sama to stosuję od kilku miesiący :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plitoma
Trochę w złą stronę rozwinął się wątek... Wszyscy nagle polecają pasty wybielające. Zastanawiam się czy faktycznie macie takie dobre doświadczenia czy może po prostu reklamujecie tą pastę (przepraszam, jeśli kogoś uraziłam). OK, jeśli chodzi o koszty, to takie pasty są znacznie tańsze. Jednak wyznają taką zasadę, że czasem na początku trzeba wydać więcej pieniędzy, a później oszczędzać. Chodzi o to, że idąc na wybielanie wykładam jakieś 900 zł, ale mam z głowy problem na ok. rok. Natomiast kupując pasty, muszę regularnie kupować i płacić mniej, ale kilkanaście razy. I nie wiem czy w rozliczeniu ogólnym wybielanie w gabinecie nie wyjdzie taniej. A efekt znacznie lepszy. Ale każdy robi jak uważa, nikogo nie krytykuję:) Tak Ewolina, słyszałam o tej promocji w Tarabule. Też mi się spodobała:) Ale dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapapa
czy do wybielanie tzreba miec wszystkie zeby "porobione" w sensie brak dziur czy cos? a jak ktos ma slabe i kruche to polecaja prywatni dentysci, a moja na nfz mowila, zeby nie robic, bo zniszcza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukrecja
Z tego co się orientowałam to wybielanie domowymi sposobami, paskami i tego rodzaju rzeczami jest niezbyt dobre dla zębów. Ostatnio jak byłam na konsultacji w jednym z lepszych krakowskich gabinetów Alfa Dental to okazało się, że często te preparaty osłabiają szkliwo. Lepiej jest zainwestować i wybielić zęby u profesjonalisty i mieć pewność, że potem wszystko będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też neinawidze zółtych zębów i odpycha mnie to jak widze u innych osób zółte zęby, fuuu. Męczyłam się dośc długo myjąc zęby sodą lub jakimś wynalazkiem z allegro z węglem. Najlepszy sposób to paski white Strips. Trzeba je nakładać dwa razy dziennie i niestety dolne są za krókie więc po prostu odcinałam częśc która nalezy załozyc na tył i przyklejałamje na boki. Efekt śietny, powtarzama to co 1rok a do tego używam pasty blendamed pearl coś tam jest dośc droga bo ok 17 zł ale w rossmanie czesto sa promocje na takie rzeczy. Bialej perly nigdy nie uzywalam wiec nie wiem jakie skutki daje :] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krotika
Z tego co się orientuję to jedna najbezpieczniejszy do domowego wybielania zębów jest ten aplikator Liquid smile. Można nim w 2 tygodnie wybielić zęby. Faje jest to że ma różne smaki co uprzyjemnia stosowanie. Ma działania bardzo zbliżone do zabiegu u specjalisty, a relatywnie cena jest mniejsza, więc warto pomyśleć nad taką opcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krotika, też obiło mi się o uszy Liquid smile. Kurczę, poszukuję najlepszej metody na wybielenie zębów... Nie chcę robić tego u dentysty bo teraz z racji wakacji chcę zaoszczędzić trochę kasy na wakacje, a slyszałam, że czasem pomimo wybulenia na to mnóstwo kasy, nie było spektakularnego efektu. Wolę wydać mniej w razie niepowodzenia. O tym liquid słyszałam póki co pozytwyne opinie, wiarygodnie brzmi to, że w 2 tyg wybiela zęby a nie niby po jednej aplikacji (czasem tak piszą). Więc wierzę, że to stopniowo może wybielić kiełki. Ciekawi mnie sposób nakładania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plitoma
Dolcevita: to, że podają, że efekt jest po dwóch tygodniach, ok, rzeczywiście trochę inaczej, lepiej, to brzmi, niż że od razu masz zęby jak gwiazda filmowa:p Ale i tak jakoś nie ufałabym tego typu preparatom, skład w większości jest wszędzie taki sam i jakoś sporo osób mówi, że jednak jest to nieskuteczne. A przede wszystkim może zniszczyć szkliwo. Ale pewnie, jeśli chodzi o kasę, jest to tańsze, tylko pytanie czy to nie jest wyrzucanie pieniędzy w błoto? Nie lepiej sobie odpuścić w ogóle? Jest jeszcze inna opcja, rozbić sobie płatność za wybielanie na raty. W gabinecie Tarabuła, o którym wspominałam, jest teraz taka opcja, a biorąc pod uwagę, że cały zabieg kosztuje niecałe 600 zł, to można to tak zorganizować, że nie odczuje się za bardzo w portfelu. Ale jasne, de facto wybielanie w gabinetach jest droższe, niż domowe metody;) Tylko pytanie czy chodzi o cenę czy jednak efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tura
No ale nie w tym przypadku. Po pierwsze ilość subtanncji wybielających jest o wiele większa niż w klasycznych paskach wybielających lub na przykład pastach. No i dostał on nagrodę cosmopolitan , więc o czymś to świadczy. Jak dla mnie to całkiem wygodna forma wybielania zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze tak w kontekście niszczenia szkliwa - wszelkiego rodzaju wybielanie niszczy szkliwo także to już od nas samych i od naszych funduszy zależy jaki rodzaj wybielania wybierzemy i czy w ogóle się na cos takiego zdecydujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malagenia
Słyszałam, że Liquid Smile jest bardzo dobrym preparatem do wybielania. Wystarczy jedynie nałożyć pędzelkiem żel na zęby. Obchodzi się bez żadnych szyn, czy pasków. Czy już może ktoś z Was próbował tego sposobu wybielania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4mover
Hej ja wybielałam sobie zęby w gabinecie dentystycznym (w Artodonto), zabieg trwał niecałą godzinę, a był wykonywany lampą Beyond. Naprawdę świetna metoda nie niszcząca zębów jak te koszmarne paski i inne preparaty. Efekt bardzo dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem tylko w gabinecie, żeby mieć pewność, że zabieg będzie przeprowadzony profesjonalnie. Poszukaj gabinetów z renomą i takich, które cieszą się dobrymi opiniami wśród pacjentów, jak np krakowska Galeria Uśmiechu, sama się przymierzam do tego, żeby u nich wybielić zęby, jak już będę po zabiegu to podzielę się z wami opiniami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grgrt
BIała Perła! to jest jedyny konkretny "domowy sposob". Ja juz jechalam, kwaskiem cytrynoowym, sodą,,,ale jednak nie to samo. Tylko ,ze ja robie inaczej. Ten żel używam jak pasty, nie do nakładek. Nakladki w komplecie z żelem są gówniane. lepszą opcją jest zrobienie u dentysty profesjonalnych nakladek dopasowanych do ciebie. Wtedy moze i da rade wciskać żel i z nakladkami chodzić. W przeciwnym razie wez mój sposb- normalne szczotkowanie. Codziennie. Po 1-2 umyciach bedziesz widziala juz roznicę. Jest też pasta "biała perła", ale jak każde pasty wybielające mają działanie z 10x mniejesz od typowych żelów wybielajacych wiec nie ma co się szczypać. Z tym samym nadtlenkeiem karbamidu sa żele ktore mają az 35% stezenia, a biała perła ma 10%. Tamte żele sa jednak sprzedawane w malutkich strzykawkach. Niby moc dzialania 3x wieksza, ale żelu 5 X mniej..i powiem ci ,ze suma sumarum, tak jak miałam i ten i ten procent stęzenia, to wole mieć mniejsze stezenie a wiecej produktu i sukcesywnie sobie wybielać. Niestety, zeby zachowac efekt trzeba ograniczyc kawe, herbate,,a ja jestem kawoszka. I np 2 dni poszuruje zęby, a 3-4 pije normalnie kawe , to ciemne zeby wracaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×