Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inki123

W jakiej sieci mieć telefon??? karta czy abonament????

Polecane posty

Gość Inki123

ostatnio zgubiłam telefon, nie wiem teraz czy kupić telefon w komisie, czy kupić z kartą czy też wziąść normalnie w salonie. Ostatnio miałam w heyah, byłam bardzo z tego powidu zadowolona w sumie. Mało tego chodzi mi też o pieniążki, bo jak wiadomo za dużo ich w tym czasie nie mamy. Proszę was o jakieś porady. ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdecydowanie abonament
w sieci Era. Sama tak mam. Bardzo się pilnuję. Płacę do 60 zł /mies. Taraz jeszcze mam promocję przez rok 28 zł, polowa abonamentu. Potem już normalnie. Mam 40 minut do wszystkich sieci +20 do Ery. Zamienne na sms. Jestem bardzo zadowolona. Kiedys miałam na kartę. Mało nie poszłam z torbami. Teraz się pilnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plus
W plusie sa teraz lepsze awrunki niż w erze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idea pop
moze nie najtańsza ale nie ma z nią zadnych problemów,czysto i przejrzyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na kartę.. bo nie potrafiłabym się upilnować na abonamencie. jestem w sieci heyah i nie narzekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOPYTKO
:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hp
Kopytko -mam zły dzien.Ale dzieki tobie jest lepiej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna idea abonament

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna idea mix
jedna idea mix Dostajesz co miesiąc 25zł i wykorzystujesz to jak chcesz. I co miesiąc płacisz 25zł. Jesli Ci zabraknie kasy na koncie możesz sobie doładować kartą. Dostajesz też 62zł za doładowanie i możesz to wykorzystać przez dwa lata. Logujesz sie też w programie Profit i zbierasz punkty. I za punkty dostejsz kase. Za CHYBA 500ptk dostejesz 20zł (ale nie jestem pewna). Minuta kosztuje 75gr i masz naliczanie sekundowe a sms 20gr. Ceny takie same od wszystkich siecie (i na domowe). Ja tak mam i jestem zadowolona. Mam telefon juz 14mies i z doładowania zostało mi ok29zł z profitu mam ok36zł i niedawno mi doładowali 25zł i zostało mi jeszcze jakies ok10zł to w sumie 75zł na koncie!!! Aha jeśli nie wykorzystasz całych 25zł to tyle ile Ci zostanie przechodzi na nastepny miesiąc. POLECAM Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakakkakakaka
KOPYTKO mam alergie na plusa ale reklamy maja odjazdowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×