Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miżmag

wakacje dla mlodych

Polecane posty

Gość miżmag

gdzie jechac >? co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer_one_two
Czy ktoś może był na wakacjach w Seal of Star w Turcji?? znalazłam taką ofertę, dla dwóch osób na spóźniony miodowy http://alfastar.pl/Turcja,kraj/kurort,Konakli/hotel,Seal+of+Star/#cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chcecie pozwiedzać i poimprezować, to zapraszam do Krakowa :) spokojnie polecić mogę hostel Aston przy ul. Długiej, jeśli jedziecie dużą grupą, to może nawet załapiecie się na rabat. lokalizacja świetna, a ceny nie straszą. wiem, bo byłam zmuszona przenocować tam grupę znajomych z drugiego końca Polski, wyjechali bardzo zadowoleni z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarze_ain
cena jest fajna, nie mają drogo w tym biurze :) WoW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polsce jest mnóstwo rzeczy do obejrzenia, ale ilość turystów mnie przerasta, szczególnie w sezonie urlopowym. Poza tym ceny też są strasznie wysokie. Od jakiegoś czasu wolę wakacje za granicą, bo cenowo wychodzi mniej więcej tak samo jak urlop nad polskim morzem, a można zaznać trochę egzotyki ;) Bardzo ciekawe i niedrogie oferty ma do zaproponowania ok-tours.pl - np. wyjazdy do Bułgarii. Jeszcze tam nie byłam, ale na pewno się wybiorę, bo znajomy zwiedzał w tym roku i bardzo sobie zachwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
http://www.campamerica.pl/ To link do strony oficjalne biura, które specjalizuje się w dość niestandardowych wyjazdach wakacyjnych - organizuje obozy do USA, podczas których można zwiedzić kraj i poznać wielu ciekawych ludzi. Wszystko w cenach niższych, niż niejeden pobyt wakacyjny w kraju, a wraże z pewnością więcej. O szczegółach możesz poczytać a ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kwatery prywatne
www.u-ewy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wrocilam z rumunii i bardzo polecam - mnostwo ciekawych miejsc, super plaza, super gory, rewelacyjne jaskinie i zamki, a do tego taniutko - noclegi 60-80 zl za pokoj 2osobwy (z lazienka w dobrym stanie) w hotelach lub na kwaterach (oczywiscie sa drozsze) my pojechalismy samochodem i zwiedzalismy caly kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chorwacje polecam pieknie i ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodiik
portugalia jest piekna polecam, naprawde ekstra zwiedzanie i jak sie che miec swiety spokoj to alfastar albo ecoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
moim zdaniem nie ma piękniejszego kraju niż Polska...a Kraków jest w czołówce tych najlepszych z lepszych ;) także nie ma co przebierać w ofertach innych krajów, tylko najpierw zwiedzić nasz..chyba nie muszę mówić, czemu opłaca się jechać do Krakowa? a jeżeli nie chcecie natłoku turystów, to zawsze możecie skorzystać z wynajęcia apartamentu, wbrew pozorom to wcale nie jest taka droga sprawa, a o wiele wygodniejsza niż w mieszkanie w zatłoczonych hotelach, z tego co się orientuję to yourplace.pl ma fajną ofertę, przeglądałam zdjęcia ich ofert na stronie i powiem szczerze, że też chętnie bym coś takiego sobie wynajęła..przynajmniej ma się więcej prywatności niż w jakimś pensjonacie..także co jak co, ale Kraków moim zdaniem jest najlepszych wyborem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pojawiła się firma ok-tours. Ale mowa była o letnim wypoczynku, a z tego co wiem, to ta firma organizuje też bardzo ciekawe zimowiska. Dzieci i młodzież mogą nauczyć się jazdy na desce, czy nartach, a do tego spędzają czas wśród rówieśników - według mnie całkiem przyjemne ferie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlejka
dzięki najnowszej promocji PLL LOT można polecieć do dowolnego europejskiego miasta w tę i z powrotem za 499zł (wszelkie opłaty już wliczone:) jak kogoś interesuje to zapraszam: http://www.lot.com/Info/PL/aspx/Content_17775.aspx oferta dotyczy studentów, młodzieży, wszystkich do ukończenia 26 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoźniony miesiąc miodowy-polecam Kraków. Spotkałam się z ofertą Yourplace.pl- wynajmują apartamenty, naprawdę przepiękne. Ja swój miesiąc miodowy mam jeszcze przed sobą ale było by super spędzić go w królewskim mieście w luksusowych warunkach. No i obowiązkowa kolacja w Willi Decjusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENKA 1985
Młodym polecam spontaniczne wczasy last minute. Tym bardziej, że ceny Grecji, Bułgarii czy Turcji wcale nie są wysokie. W Itace wyprzedają teraz lasty po dobrych cenach, więc warto przejrzeć ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to weekend we dwoje to jedźcie sobie w jakies spokojne i eomantyczne miejsce, możecie to połączyć może z jakimś ośrodkiem spa? Jeżeli szukacie cichych i spokojnych rejonów na wypoczęcie to ja polecam Pojezierze Brodnickie, to miejsce, w którym można się oderwać od wszystkiego; jeśli zatrzymalibyście się w Hotelu Głęboczek to tamtejsza kuchnia, winiarnia, zabiegi spa z pewnością umilą Wam weekend we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o Spa to ja z kolei polecam ośrodek Primavera w Jastrzębiej Górze - bardzo fajne miejsce dla aktywnych osób. Można korzystać z siłowni, basenu, sauny, kortu tenisowego, boiska - więc jest co robić jeśli pogoda nie dopisze. Oprócz tego spory wybór masaży - czekoladowy, cynamonowy, cytrusowy. Fajne miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×