Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje gdzie

Polecane posty

Chętnie poczytam opinie na temat propozycji wakacyjnego wyjazdu :wakacje poza granicą Polski, latem, z dzieckiem, transfer z lotniska żeby nie był zbyt długi, bez upałów. Znacie jakieś godne polecenia miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysza_87
A czemu nie wakacje w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia_fikfik
Dokładnie! Tyle miejsc w Polsce jeszcze nie odkrytych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób pisze..,,,.
może dlatego że w polsce jest zimno,pada deszcz i jest drogo :D a że szaro i brzydko to też wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja_Warszawa
Np Kreta:) rok temu byłam z córeczką na urlopie w hotelu Kiani Beach, cudne miejsce. Hotel bardzo przyjemny, działał w nim klub dla dzieci, był bogaty program animacyjny. Natomiast w tym roku będziemy testować Majorkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turysstka
Ja w tym roku wybieram się nad Balaton, ale nie zdecydowłam się co do miejscowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztruksowa
Mam pytanie czy wyjazd na Kretę, o którym piszesz zorganizowany był przez jakieś biuro podróży czy na własną rękę? Ja w tym roku planuję wakacje w Grecji z całą rodziną i zbieram informacje o ciekawych, sprawdzonych miejscach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfgfd
no jeśli chodzi o upały to wystarczy nie jechać w sezonie.ja właśnie wróciłam z Hiszpanii, zwiedzałam Andaluzję.pogoda super, cieplutko każdego dnia, idealnie.tyle że w morzu nie popływałam bo woda jeszcze za zimna ale nie płaczę z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darkarka
My w tym roku wypoczywamy razem z dziećmi w Polsce ;) U nas też jest wiele miejsc w których można fajnie spędzić czas,. Na przykład nad Jeziorem Zegrzyńskim pod Warszawą - znajduje się tam bardzo fajne centrum rekreacyjne które oferuje całą masę bardzo interesujących atrakcji. Bardzo często jeździmy tam ze znajomymi i rodzinką na weekendy aby uprawiać sporty oraz smacznie zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wybieram się z mężem na weekend do naszej ukochanej Czeladzi. Jest to dla nas magiczne miejsce, ale myślę, że każdy tam znajdzie coś dla siebie. Ja ze swojej strony mogę polecić hotel Rycerski. Fantastyczne miejsce, które potrafi oczarować swoim magicznym klimatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie marzy się Grecja byłam już raz z biurem Grecos i znowu poluję na lasty we wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ciekawe oferty wyjazdów zagranicznych, ale nie tylko, a co najważniejsze w bardzo przystępnych cenach, można znaleźć na www.WakacyjnyPirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wronka82
Alicjo z Warszawy, też byłam w tym roku w Kiani Beach i nachwalić się tego hotelu nie mogę. Piękny, piękne zlokalizowany no i niesamowite widoki. No i całkiem prężnie działający figloklubik z rainbow tours.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afganka
Też zastanawiam się nad tym miejscem ze względu na te figlokluby, które tyle osób chwali. Zdjęcia hotelu są bardzo piękne, jeśli tak to wygląda w realu to będziemy w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiska
Ja w tym roku byłam z dziećmi nad Bałtykiem, nie powiem, sympatycznie, tylko ta polska pogoda... :< . na przyszly rok chcemy wziać maluchy gdzies w cieplejsze miejsce. Będą juz tez o rok starsze, więc mam nadzieje na powodzenie większego wyjazdowego przedsięwzięcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam czarnogóre super wspominam wakacje w niej tanio pieknie i nie za ciepło (ja bylam we wrzesniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALTA, MALTUNIA. CUDOWNA, PRZEPIĘKNA, NIEPOWTARZALNA, UROKLIWA, CZARUJĄCA. Jestem w niej zakochana po uszy. Polecam Wam serdecznie. Bedąc po operacji kolana, wyobraźcie sobie, że przebywając tam, nie miałam żadnego dnia z bólem, co do tej pory było nie możliwe! Zakochałam się w tym kraju. Czułam się tam wyśmienicie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jak wakacje to tylko nad morzem i wcale nie muszą być nudne. Z narzeczonym w tym roku przez przypadek znaleźliśmy stronę www.nadmorze.net Opisują wiele ciekawych miejsc według potrzeb. My byliśmy zadowoleni BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonkenda
Tak na marginesie to czy zastanawialiście się nad tym aby wybrać się na weekend do jednego z europejskich miast? W dobie tanich biletów samolotowych nie jest to duży wydatek... Proponuję zorientować się jakie kierunki oferuje lotnisko w Pyrzowicach. Obsługują obecnie większość miast europejskich: https://www.katowice-airport.com/ W ostatnim czasie z lotniska można polecieć do Glasgow. Bardzo ciekawy kierunek. Wybraliśmy się tam z mężem na weekend. Świetne miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona_Z
Właśnie przegrzebuję fora w poszukiwaniu odpowiedzi na te same pytania. Nie przepadam za skrajnymi upałami, mój mąż tym bardziej, a na Islandię nas jednak nie stać. Na razie wpadłam na pomysł, że pojechać można na Wyspy Kanaryjskie. Fuertę albo Lanzarote. Znalazłam taką ściągawkę z esencją krajów na wyjazdy wakacyjne: www.fly4free.pl/wakacyjne-hity-dokad-warto-poleciec W Grecji też jest fajnie, no ale już upalnie. W Chorwacji też. O dziwo wyczytałam, że w Bułgarii temperatura rzadko przekracza 28 stopni. Myślałam, że to jeden z najcieplejszych krajów półwyspu, a tu taki szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samania819
A jak już złapiemy urlop to warto szukac miejsc gdzie można wyjechać. Ja na swoim przykładzie moge polecić Dziwnów nad morzem i http://www.morskachatka.pl spędzilismy w tamtym roku cudowny urlop z rodziną i znajomymi własnie tam. Szczerze to były moje najlepsze wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×