Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
marietta123

wakacje z dzieckiem

Polecane posty

Gość Kuuuuuleczka
Też szukam jakiegoś miejsca, tylko, ze w cieplejszych rejonach globu ziemskiego. Zastanawiam się nad Egiptem, ale czy 6 letnie dziecko zapamięta coś z takiego wyjazdu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 33Asia33
Coś zapamięta dziecko na pewno, ale pamiętajmy, że maluchy inaczej odbierają świat niż my, dorośli. Nam w biurze polecono w Bułgarii hotel Sol Luna Bay, bo chcemy wziąć ze sobą pociechę na wczasy właśnie, a tenże obiekt podobno jest rekomendowany właśnie na rodzinny wypoczynek. Byliśmy już w Turcji i Egipcie. W tym ostatnim szczególnie jest co zwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiordowa
Polecam Rodos i hotel Ialyssos Bay, świetne miejsce dla rodzin z dziećmi, będąc na terenie hotelu, można oddać dziecko pod opiekę animatorów i w tym czasie odpocząć sobie trochę, naprawdę fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka38
Ja mogę Wam polecić Włochy i hotel Porto Ada w Kalabrii. Byłam tam w ubiegłym roku. W hotelu mają figloklub dla maluchów, więc podczas zwiedzania spokojnie można zostawić dzieci pod opieką animatorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy czy Twoje dziecko dobrze znosi podroz samolotem:) Bo jesli nie to zawsze mozna wybrac sie na wakacje autokarem i choc wielu osobom kojarzy sie on z dluga i strasznie meczaca podroza to z autopsji wiem ze autokary np. funclubu maja wyposazenie o bardzo wysokim standardzie, duzo miejsca, super wyposazenie:) Podroz jest dluga ale nie meczaca i po przyjezdzie nie jest sie pozbawionym zycia hehe:) A dla dzieci super bo juz w czasie podrozy zawiazuja "znajomosci"" dzieki czemu po przyjezdzie zabawa jest na calego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka123
Polecam Costa Brava, hotel w którym byliśmy (Mercury) przepiekny, ma ogromny basen no i super wyzywienie, kuchnia hiszpańska bardzo przypadła nam do gustu. Odpoczeliśmy i do dzisiaj miło wpominam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spacecowgirl
a ile dziecko ma lat? i jaki macie budżet na wakacje? czy chodzi o wakacje w polsce czy za granicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
obadaj sobie jastrzębią górę. jesli tam Ci sie spodoba, to wbijaj do primavery. Ty wypoczniesz, a dziecko będzie miało zajęcie, bardzo fajnie opiekują się tam maluchami zapewniając im rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freeeeedzio
na wakacje tylko za granice ja pamiętam od 4 roku życia wakacje z rodzicami :) bezcenne :) nie wszystko ale naprawde sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babasamba
dlaczego tylko za granicę? wydaje mi się, że maluch powinien też własny kraj poznać, w Polsce równiez mamy masę pieknych miejsc, w których mozna wypocząć. no ale zależy kto co lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Polskę fajnie pojechać na weekend zwiedzić, ale prawdziwe wakacje najlepsze są z pewną pogodą :) Poza tym za granicą jest dużo taniej niż w Polsce. I hotele i jedzenie, jakieś wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina85
Ja też stawiam na wakacje z dzieckiem za granicą. Wychodzą taniej niż wczasy np. nad naszym polskim morzem. W miejscach, do których jeżdżę działają figlokluby. Dziecko ma kontakt z rówieśnikami i jest pod stałą opieką animatorów. Poznaje inne kraje i zwyczaje tam panujące. Podróże kształcą to jest pewne ;) W celu poznania naszego pięknego kraju organizujemy z mężem krótkie wycieczki krajoznawcze. W ten sposób nikt nam nie zarzuci, że cudze chwalimy, a swojego nie znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniajaponska
Ja też polecałabym jakieś ciepłe kraje. Przynajmniej pogoda jest gwarantowana :) Polska piękny kraj, nie przeczę, ale bardziej na weekend do zwiedzania, niż do urlopu dłuższego, żeby wypocząć na słoneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brelokkkk
A oprócz Hiszpanii coś? Może jakieś namiary na fajny hotel w Turcji?Tunezji? Polską już jesteśmy zmęczeni i chcemy gdzieś, gdzie ciepło będzie gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasminna
Na Riwierze Tureckiej polecam hotel Leodikya Resort, idealny na wakacje z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoczka
Mnie agent polecił hotel Venosa Beach w Turcji Egejskiej :) podobnież Rainbow otworzył nam nowy klub dla dzieci w tym sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam Jungle Agua Park w Egipcie byliśmy tam dwa razy, waz zaraz po otwarciu póltora roku temu w naszą zimę z promocji za drugim razem też w przystępnej cenie bo dzieciakom tak się spodobało że chciały jeszcze raz, idealne dla dzieciaków a i miejsce dla dorosłych na odpoczynek też się znajdzie, chociażby fotele i kanapy pod baldachimami nad samą wodą dzieci są teraz w wieku 3,5 i 7.5 lat http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Jungle+Aqua+Park+Resort-hid_196998.html http://www.traveligo.pl/e4u.php/1,ModTravel/Search?search=5105 super aquapark i super jedzenie hotel i cały kompleks jest nowy, trochę daleko do morza, jakieś 3-5km ale wogóle nie trzeba nad nie chodzić atrakcji w hotelu co nie miara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika_G
A ile dziecko ma? Bo jeśli jest już odchowane to może warto wysłać je na kolonie albo na obóz? Im wcześniej tym lepiej, dziecko się usamodzielni :D Moje dzieci już od dawna jeżdżą na wakacje z biurem ATAS. W tym roku najstarsza córka jedzie na wyjazd językowy na Maltę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodoniak
My się wybieramy z figoklubem do Hiszpanii;) Mam nadzieję, że kryzys nie pokrzyżuje nam planów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroooolaP
Zobaczcie stronę www.gufik.pl , to jakaś nowa stronka z wyselekcjonowanymi obiektami noclegowymi pod kątem dzieciaczków. Mają tam takie dane czy np.obiekt ma wanienkę,nianię elektroniczną,place zabaw,sale zabaw i inne atrakcje. Szczerze przyznam,że nawet nie wiedziałam,że takie hotele i pensjonaty są w Polsce,zawsze stawiałam na wyjazd zagraniczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcepanka123
A byl ktoś z Was na wakacjach z dziećmi z biurem BeeFree?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciekss2
Na wakacje z dzieckiew bardzo fajnym miejscem jest hotel Sielanka nad piękną rzeką Pilicą. www.sielanka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karsztyn
MAciekss zgadzam się z tobą. Byłem tam niedawno z rodziną i było bardzo miło. Zrobiliśmy sobie spływ kajakowy i dzieciakom się bardzo podobało. Żona oczywiście zachwycona ze SPA a ja pojeździłem sobie konno więc super wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznjaoma112
Jeśli wybieracie się na wakacje z dzieckiem polecam odwiedzić Park Linowy Linlandia w Pruszkowie koło Warszawy. Jest to super miejsce, park składa się z dwóch tras, które zawieszoną są między drzewami. Takie chodzenie po podniebnych szlakach to prawdziwa frajda dla dużych i małych. Pokonywanie przeszkód dostarcza wszystkim dużo wrażeń:) Po za tym są tam złośliwe belki, pal buszmena, tyrolki, pionowe pale i wiele wiele innych atrakcji. Tam na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula2345
Był ktoś z Was w Egipcie, w hotelu Sultan Gardens z oferty Rainbowa. Wybieram się w tym roku z dziećmi i szukam opinii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VeronikaVes
z dzieckiem na wakacje ? nie mam pojęcia. Może do Syrii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terraa
Ja byłam z rodzinką na wczasach z Rainbow, ale w Turcji Egejskiej w hotelu Venosa Beach. Moim zdaniem dużym udogodnieniem był działający w hotelu klub dla dzieci. Sam hotel-bajka i dla mnie i dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×