Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zuemglueck

WARSZAWA Z CUDZOZIEMCEM

Polecane posty

Gość zuemglueck

Witam serdecznie :) znalazłam parę podobnych tematów, jednak ich daty były mocno archiwalne i myślę, ze dużo w tej kwestii mogło się zmienić. Pochodzę z innej części Polski, jednak w przyszłym tygodniu wybieram się do Warszawy. Nie sama, kolega jest Hiszpanem. chciałabym zapytać Warszawiaków oraz Fanów Warszawy, co mogłabym pokazać/gdzie zabrać mojego towarzysza. Był już w Warszawie w zeszłym roku, jednak wizyta typowo biznesowa, z lotniska do hotelu, z hotelu na wykłady i z powrotem na lotnisko, jedynie co liznął z wersji turystycznej to wjazd na Pałac Kultury. Sama byłam kilka razy w Warszawie, oprócz zabytków/punktów kulminacyjnych odwiedziłam parę imprezowni i to by było na tyle. Nie jestem sama w stanie ogarnąć fajnego czasu, więc pomyślałam, że fajnie by było się kogoś poradzić. Zatrzymujemy się na Ochocie, jak daleko jest do Plaży Poniatówki? Czy może powinnam wybrać się na inną plażę? Czy orientujecie się czy znajdę w Warszawie kino, które wyświetla filmy po angielsku/z napisami angielskimi? Wygooglowałam Kino Luna, ale nie mam konkretniejszych informacji. Gdzie zjeść obiad, gdzie fajny deser? Ogółem byłabym wdzięczna za każdą informację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×