Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gaździna5

Warsztat

Polecane posty

Gość Gaździna5

Polecicie jakiś warsztat z Sosnowca? Tak się skłąda, że właśnie się tam przeprowadziłam, a muszę auto do serwisu oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moje rejony niestety, więc nie pomogę. Ale rozumiem, że sprawdzony fachowiec jest na wagę złota! Sam od lat korzystam z usług zespołu ASO Honda Matraszek, http://hondamatraszek.pl, bardzo długo szukałem fachowców na takim poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeżeli chodzi o dobre części samochodowe to ja polecam sklep z częściami do samochodów http://www.autodaw-czesci.pl/. mają bardzo szeroką ofertę i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swój warsztat samochodowy sprawdzony www.carserwis.szczecin.pl Bardzo sprawna obsługa.Jestem pewien jak do nich jadę, że nie wyjde z rachunkiem z jeszcze inne " fałszywe usterki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też czesto robię zakupy jeżeli chodzi o części samochodowe w tym sklepie Autodaw. Mają zawsze to czego akurat potrzebuję w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Wawy, więc do Szczecina nie pojadę :) Z tych warsztatów, które polecacie, to mogę coś powiedzieć tylko na temat serwisu przy aso Honda Matraszek, bo kiedyś serwisowałam tam swoje auto i zdecydowanie mogę polecić - fachowa usługa i uczciwe podejście do klienta. Ja akurat miałam wtedy fiata 500 i też się super nim zajęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem jest warsztat samochodowy w www.mechanika-opole.pl. Bardzo miła i życzliwa obsługa. Moim zdaniem fachowcy na 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno musiałam oddać Peugeota do naprawy blacharskiej. Usterka zgłoszona u Drewnikowskiego przy Bagiennej 36D. Naprawa właściwie od ręki, telefon od pracownika serwisu, że jest już samochód do odbioru, nie trzeba niczego pilnować i się zamartwiać podejściem mechaników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim to mieście? Ulica nic mi nie mówi... Ja właśnie szukam warsztatu, kupiłam używane auto i kilka rzeczy trzeba od razu wymienić, podrasować itp. Bardzo dobre opinie ma warsztat przy ASO Honda Matraszek w Markach, http://www.hondamatraszek.pl/. Chyba tam się wybiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolek
Przede wszystkim warto kierować się pozytywnymi opiniami osób z otoczenia, ponieważ mamy wtedy dokładniejszy ogląd danego serwisu, jeżeli o mnie chodzi to polecam zwrócić uwagę na aso Volkswagena (jeżeli posiadasz samochód tego producenta), bo byłem już w kilku i naprawdę od wejścia widać tam profesjonalne podejście do klienta, do tego pomimo że Caddy jest po gwarancji to mam spore zniżki na części zamienne oraz preferencyjne stawki na pracę serwisową . Więcej możesz się o tym dowiedzieć tutaj https://www2.vwuzytkowe.pl/kampanie/service_pro/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarekMoliński
Ja osobiście jestem większym zwolennikiem stawiania na autoryzowane serwisy jak np. Auto-Res w Rzeszowie z którego usług korzystam do dziś, ponieważ realizują naprawy na najwyższym poziomie, do tego bardzo miła obsługa i mechanicy którzy starają się sprawnie zdiagnozować problem i go dokładnie wycenić. A co do terminów realizacji również nie mam zarzutów bo zazwyczaj są wykonywane od ręki, także jak ktoś ma auto z grupy Fiata to śmiało polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betrykow33

Niedawno montowali nam regały magazynowe ludzie od Mag Complex i wszystko przebiegło sprawnie, szybka dostawa i szybki montaż. Regały mocne z dużą nośnością wszystko się zgadza z tym co było ustalane z ich przedstawicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w Trójmieście, które rozglądają się za warsztatem samochodowym, którym pracują profesjonaliści polecam skontaktować się z www.maxautoserwis.com Osoby tam pracujące znają się na samochodach i nie próbują naciągać swoich klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondzior

Jeśli chodzi o filtry DPF to regeneracją z powodzeniem zajmie się www.regeneracja-dpf-fap.com z Wrocławia. To profesjonaliści z dużym stażem w tym zakresie. Bardzo jestem zadowolony z ich usług, sprawdzili się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×