Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ona*****

WYBACZYMY,LECZ NIE ZAPOMNIMY!!NIEMCY STWORZYLI OBOZY!!

Polecane posty

Gość Ona*****

To NIEMCY stworzyli obozy.Nie ma co sie oszukiwac! Mam dosc przemilczania prawd, zatajania, ze to niby hitlerowcy. Oczywiscie,ze hitlerowcy, ktorzy byli NIEMCAMI. Latwo jest powiedziec-to hitlerowcy robili, my nie. bo nie jestesmy hitlerowcami. Tam byl moj dziadek. Uciekl z Buchenwaldu. http://www.youtube.com/watch?v=5Z6Uolqm6gI&feature=related Ten reportaz zostal zrobiony przez armie amerykanska, ktora wyzwalala obozy. Trzeba pamietac, nigdy nie zapomniec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
mojego dziadka zabili niemcy jak wracal z pracy do domu, przed moimi narodzinami, a tak bardzo na mnie czekal... nie nawidze skurwysynow!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieg heil zieg heil
a mój dziadek był niemcem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
zieg dla Ciebie to zabwne a ja przez glupich kretynow nigdy dziadka nie mialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierdolenie... Polacy za kasę Żydów nie wydawali? ;) Poczytaj więcej, znajdą i się wśród Niemców Ci, którzy się sprzeciwiali nazizmowi ;) Znajdą się i wśród Polaków mendy, co ludzi sprzedawali... ;) A wtedy sprzedać, było jak zabić Wszystko od człowieka zależy i od sytuacji w jakiej się znajduje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
tak, pewnie... ale kto mial odwage sprzeciwi sie hitlerowi? to od razu zostal rozstrzelany, a moj dziadek co im zawinil? tym ze jechal na rowerze, to trzeba bylo strzelic mu w glowe? jak kaczce? to bylo zaraz po wojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieg heil zieg heil
dziwne uczucie a ile ty niby masz lat!? Skoro dziadek na Ciebie czekał i urodziłaś się w czasie wojny to miałabyś pod 70'tke już. I z pewnością 70'tka siedzi na kafe... Nie pieprz. A Polsce by wyszło na dobre jeśli po wojnie trafiłaby do niemiec. Bylibyśmy teraz z 10 lat do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co zrobisz... Będziesz do Niemców nienawiść hodować? Nie każdy Niemiec był zabójcą Twego dziadka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona*****
ddzisiejsze niemcy, co tak na wycieczki tlumnie przyjezdzaja do Polski, to kilkadziesiat lat temu byly wypasione, hitlerjugend. Zawsze o tym pamietam, gdy ich widze tlumnie odwiedzajach moje miasto Gdanks, a ktorzy to mowia zwiedzajac je´: NASZ DANZIG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
moich uczuc nic nie zmieni... nie nawidze tego narodu, toleruje niemcow... nic po za tym, na zadna zyczliwosc ode mnie nie moga liczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daremne żale...
wielu Niemców bało sie nazistów:o nawet obecny papież nie mial odwagi sie sprzeciwic i jak rówiesnicy należał do hitlerowskiej młodzieżówki a co dopiero przecietny człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muller
oczywiscie ze trzeba pamietac. ale nie mozna pielegnowac urazy. Trzeba z tym zyc i pamietac ze wzgledu na szacunek do ofiar a nie nienawisc do opracow. Tamto pokolenie juz wymiera. Gdyby kazdy narod karmił się żalem i nienawiscia do innych narodow przez pryzmat historii, rozpetalibysmy 3 wojne swiatowa. A tego droga autorko nie chcesz, uwierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A statystycznie, komuna więcej ludzi pochłonęła niż nazistowskie wybryki hitlerowców... ale o tym się nie mówi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
ona Ty tez z gdanska? niemcy strasznie ubolewaja nad gdanskiem... moj dziadek czekal na mnie a wcale nie mowie ze to bylo w czasie wojny... to bylo zaraz po wojnie, a ile lat mial moj dziadek to mozna tylko domniewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka aaaaaa
że niemcy zbudowali ten grańsk. Kamienice, drogi wszystko! Polacy tylko to pokradli i wyniszczyli. Jak to zresztą polaczki mają w zwyczaju. Grańsk jest niemiecki. Wy dostaliście go przypadkiem i zrujnowaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
dlatego mowie, ze ja toleruje niemcow ale na zyczliwosc z mojej strony liczyc nie moga, choc nic zlego tez nic nie zrobie, przeciez nie bede biegala za nimi z siekiera, po prostu mam wielki zal... nic z tym nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
a ile niemcy nam pokradli? co mielismy sie poddac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka aaaaaa
no pewno. Ofiar ojca narodu polskiego - Stalina jest x razy więcej tylko o tym się nie mówi :/ Polacy mają kompleks niemców. Zachodni sąsiedzi zawsze byli pozadniejsi, solidniejsi, nie kradli, a polacy to było krzyczące chłopstwo które nie potrafiło nad sobą zapanowac i się wiecznie o wszystko rzucało. Po wojnie i polska i niemcy były tak samo zniszczone, z tym że niemcy potrafili się zregenerować by znów zostać poważanym potężnym państwem. A polska zadupiatym podnużkiem rosji a później kaczolandem. Dlatego że polaczki to złodzieje, kłamczuszki i dbają tylko o własną dupe i dzień dzisiejszy. Nie potrafią inwestować, planować, uczyć się, i są poprostu głupim narodem. Niemcy zawsze byli lepsi a wasze biadolenie to jedynie zazdrość ukryta pod przykrywką jakichś pseudo-ideologi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka aaaaaa
niemcy polakom nic nie pokradli, ale po wojnie jak niemieckie miasto bytom zostało opuszczona a jego mieszkańcy niemcy wygnani, to polskie chłopstwo pierwsze się rzuciło do plondrowania pozostawionych przez niemców kamienic i mieszkać ide nara 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ofc... zgadzam się z Tobą... z większą częścią ;) Niemców się wini, bo o tym zwłaszcza w szkołach mówią. O tym trąbi się najwięcej. Dziś ubecy po 2-3 tysiące renty dostają :D A Wałęsa (donosiciel perfidny) może jeszcze raz na prezydenta?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
tak bardzo zazdrosciszz niemcom, to idz, mieszkaj z nimi! zyj u nich! wiesz jak oni na nas patrza? bedac w niemczech nigdy nie zostaniesz potraktowany powaznie, chyba ze trafisz na czlowieka, w innym przypadku jestes zwyklym smieciem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
ubecom mialo sie ukrocic, wina narodu ze takich ludzi do rzadzenia wybieraja, albo wina lezy tu ze ludzie glosowac nie chca bo i tak na ich nie wyjdzie... to jest rzad, nie narod polski. polacy potrafia sie zjednoczyc, ale wtedy gdy soa udupieni, a powinno byc tak na co dzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w niemczech
i piszesz bzdury! To pomocny, sympatyczny naród. Można na nich liczyć. Mieszkam na wsi i przeciętny niemiec tutaj dałby sobie rękę uciąć żeby tylko gościowi było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mieszkam w niemczech
polacy nie potrafią się zjednoczyć! Polacy potrafią się poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja prusaczka
ostałam się na tym skrawku Polski i teraz trzepie biznes... Dzięki Niemcom, bo Polaczków nie stać na takie imprezy... Utrzymuję 4 osobową rodzinę, bez męża i jest super!!! Przez 4 miesiące zarobie tyle, że stać mnie jeszcze na nowe inwestycje, o innej pracy nie myślę... Kocham Niemców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne uczucie
wiecie co Wam powiem? powinniśmy być dumni, dumni z tego że nasz naród się nie poddał a nie myśleć o tym co kto zrobił a czego nie... wolelibyście teraz mówić po niemiecku? tylko po to żeby żyło się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×