Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TomeSH

Wymiana matrycy w Laptopie gdzie w Szczecinie?

Polecane posty

Gość TomeSH

Witajcie Czy ktoś z Was wymieniał w Szczecinie matrycę (ekran LCD) w laptopie i mógłby polecić jakiś dobry i sprawdzony serwis, który zrobi to tanio i szybko? Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomeSH
Świetnie, wielkie dzięki za odpowiedź! :) Może napiszesz coś więcej o samej usłudze? Polecasz, rekomendujesz? Daj znać! :) Każda wypowiedź mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szoos
Skoro polecam, to korzystałem i jestem zadowolony, cóż więcej można napisać. Oddałem laptop, zrobili, zapłaciłem i działa bez zarzutu :) Generalnie wiele osób samemu wymienia sobie matrycę, bo to nie jest specjalnie trudne, jednak dla osób początkujących warto oddać do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomeSH
Dziękuję za odpowiedź, bardzo mi to pomogło. Laptop już działa, jest po wymianie matrycy i bardzo z tego powodu się cieszę, bo serwis polecony przez Ciebie się bardzo sprawdził i jestem zadowolony.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baramba2
Również polecam Multicom - mi wprawdzie nie wymieniali matrycy ale naprawiali grafikę w laptopie i zrobili to dobrze, laptop działa już 2 miesiące i jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boze to jest juz kolejnym forum na ktorym pisane jest wciaz to samo. nie idzcie do tego serwisu. Oni sami wypisuja gdzie sie da o tym jacy sa wspaniali. przeciez na pierwszy rzut oka widac ze robi to wlasciciel, taki gruby, ktory oszukal mnie i moja kolezanke. Nie uda ci sie naciagnac nastepnych klientow. odradzam z calym przekonaniem. jesli napisalam tu nieprawde to niech jutro zgine wraz z moja siostrzyczka. Nigdy wiecej multikomu z ulicy rydla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszbukowe
Polecam. Szybki czas realizacji. Najlepsza cena. Specjalistyczna obsługa. Potwierdzam fakt, że negatywna opinia powyżej jest efektem konkurencji multicoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam w 100%, wymiana matrycy w 15min, zapłaciłem 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia rozlana matryca
Ja polecam wymianę matrycy w centrum Szczecina blisko Bramy Portowej, Kaszubska 60. Tanio, szybko i z gwarancją Digitalcomp. Jestem bardzo zadowolna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Szczecin 29
Potwierdzam opinię powyżej www.digitalcomp.pl za Medicusem wymienili mi matrycę błyskawicznie i tanio. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laryssska
Digitalcomp na Kaszubskiej tak jak wyżej radzą, szybko, tanio ja zapłaciłam 290zł za nową na gwarancji z wymianą na miejscu od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Szczecinnnn
No tylko pytanie jest o Szczecin. Nową z gwarancją i na drugi dzień miałem matrycę od www.digitalcomp.pl na Kaszubskuej 60. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wysłałem mojego laptopa do tego serwisu - www.serwislaptopow.lublin.pl Szybko, niedrogo, jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie jest o Szczecin spamerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Krzysztofa Jeżyny
w Szczecinie tylko www.digitalcomp.pl nowe dają a nie jakieś używki z Chin. 300zł i po sprawie nowa na gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×