Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pollma

Wynajem kamperów

Polecane posty

Gość Pollma

Witajcie, ostatnio ze znajomymi wpadliśmy na fajny pomysł, żeby wynając camper i zabrać się na wycieczkę po Polsce :). Myślę, że fajny pomysl na urlop tylko problem w tym, źe nie znamy się na firmach oferujących campery na wynajem. Jakie firmy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomyyz
Dwa razy pożyczałem kampery od firmy Mastercamp(http://www.mastercamp.pl/) i mogę ich z powodzeniem polecić. Mają samochody dobrej jakości, po przeglądach technicznych i przede wszystkim konkurencyjne ceny. Jak planujesz wyprawę kamperem w lecie to możesz udac się do nich. Innych firm wypożyczających kampery nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopie tylko nie mastercamp,ich samochody są strasznie zdezelowane w środku tak niby na oko jest ok ale w trakcie podróży przestanie działać połowa rzeczy a przy oddaniu ci tyle naliczą,za niby usterki z twojej winy, że wyjdzie ci drugie tyle,co za wynajem,nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz_ryszka
Ja w zeszłym roku z rodziną zwiedziliśmy kilka stolic Europy (Paryż, Berlin, Rzym) właśnie kamperem i powiem Ci że świetna sprawa. Wypożyczaliśmy z firmy http://www.vivacamp.pl i bardzo sobie chwaliłem. Campery były czyste, zadbane, sprawne technicznie. Opóźniliśmy się z oddaniem go 1 dzień to nas potraktowano ulgowo. Bardzo ludzkie podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Dethleffs. Świetna firma, nie raz jechaliśmy ich kamperami. Ogólnie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak to gdzie we Wrocławiu można tanio wynająć kamper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×