Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tykacz

Za co i który...absolwenci budownictwa itp.

Polecane posty

Zastanawiam sie na czym bede pracowala po studiach. revit daje fajną oferte dla nowych firm i mlodych architektow. 2k ale podpisujesz sie na 3 lata. co dalej? to troche jak podpisanie cyrografu hehhehe. Archicad spoko i nawet na praktykach na nim pracowalamm no ale mnie na niego nie stać :( chce od razu zaczac w bimie, bo przecież nie bede sie rozdrabniac. intericad?elitecad?vector? Doradzcie co kupic zeby nie brac kredytu ale tez zeby nie popłynąć na gó***ym programie ?!??!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goku12
Witam Z tego co napisałaś widać, że ważny aspekt to cena programu. Idąc tym tropem polecam EliteCADa. Miałem z nim styczność. Technologia BIM do 10k. Bardzo intuicyjny i przyjazny w użytkowaniu. Mają też wersję demo więc sama możesz sprawdzić pobierając z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456Celina123
ja mogę polecić z własnego (krótkiego, ale jednak) doswiadczenia elitecad. spoko program, robi niezłe wizualizacje 3D no i cena jest całkiem, całkiem w porównaniu do innych. na pewno zrobie aktualizacje do najnowszej wersji, bo pojawiło sie VR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo jakiś odzew a juz tracilam nadzieje. patrzyłam na ich strone i faktycznie wizki wyglądaja bardzo ładnei. Szkoda że nie ma nic z VR pokazane bo ciekawa opcja. Widzialam, że niedawno nowa wersja wyszła - może dopiero cos wrzucą. Na czacie ich pytałam czy mogą coś podesłać, jakis plik roboczy do testowania z demo. odpisali że dadzą w mailu - czekam. Goku - miales stycznosc a juz nie masz? nie pracujesz na nim? Celina - odezwij sie do mnie na tykaczur(at)wp.pl - chcialabym cioe zapytac o kilka rzeczy z tym prograsmem. Dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goku12
Miałem styczność. Obecnie sam nie projektuje ale w biurze mamy Elita. Sprawdza się całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456Celina123
mozna na ich stronie pobrac wersje demo i potestowac wszystkie mozliwosci zeby nie kupowac kota w worku i rzeczywiscie wersja demo jest taka jak pełna wersja wiec sie nie rozczarujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cadafaka
a co to wogle za program? nigdy o nim nie slyszalem hehhe. pewnie jakas podróbka jak te zwcady . Chinszczyzna acebulaki biora bo tanie a potem płacz, że nie dziala hehhehhe. Zapamietajcie sobie studenciaki - dobry program swoje kosztuje. dzisiaj takie czasy, ze za wszystko sie placi. Za darmo to wiecie co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćjgfdds
a tobie to pewnie starzy kupili. jakbys mial swoje wydać to byś szukał lepszej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 456Celina123
program jest dobry i w dobrej cenie. nie zawsze droższy znaczy lepszy, ale widać jak ktoś się nie zna, to można mu wcisnąć wszystko i powiedzieć, że jest świetne, bo drogie. przy okazji co mu zarzucasz? może jakieś racjonalne argumenty, a nie spożywcze metafory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jattaman
Widzę, że dyskusja nad programem się rozkręca więc i jak dorzucę parę słów. Zgadzam się z Celiną, że EliteCad to porządny program BIM. Bardzo intuicyjny, łatwy i szybki w obsłudze. Poza tym dużym ukłonem w kierunku użytkowników jest SPRAWNA pomoc techniczna! Jeśli ktoś się waha to warto ściągnąć wersję demo i podziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyfer

pozwolę sobie dorzucić moje trzy grosze 😉  i zaproponowac do przetestowania program archline.xp, czyli kolejne ciekawe rozwiązanie bim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan_B

okazja dla studentów: https://allbim.pl/zostan-ambasadorem-oprogramowania-allplan-w-polsce/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×