Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewelinyv

Założenie własnego serwisu internetowego

Polecane posty

Gość ewelinyv

Witajcie, chcę z moim facetem założyć własny serwis internetowy, który będzie oferował różne funkcjonalności jak np coś takiego https://websoft.net.pl/skrypty,porownywarka_pozyczek_z_katalogiem (na tym zarabia się z prowizji) oraz kilka innych funkcjonalności, stworzenie całego serwisu będzie w sumie niedrogie, a może byc z tego dodatkowy zarobek. Myslicie ze warto w to isc? ktoś prowadzi własną stronę internetową na której zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcii
Ciekawy pomysł jeśli będziecie robić to wspólnie to może wypali, zawsze co dwie głowy to nie jedna :) czytałam kiedyś opinie o tym skrypcie do porównywarki pożyczek od websoftu to ludzie chwalili, podobnie dość wysokie prowizje można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankanei
ta wtyczka z websoftu jest spoko, wystarczy zainstalować gotową stronę, za każdego klienta z polecenia można otrzymać nawet kilkaset zł. Warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinyv
no właśnie wydaje się fajne, chyba warto zainwestować, nie jest to duża kwota, a korzyść może być niezła patrząc na to długofalowo :) pytałam znajomego, który jest informatykiem za ile by mi mógł zrobić taką wtyczkę to stwierdził, że to koszt sięgający nawet do kilku tysięcy...to już wolę kupić tego gotowca taniego z websoftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×