Odpowiedz na ten temat

zamienniki do drukarek

• jeden_moment 2010.01.13 [14:47]
    Pewnie większość z was o tym wie, ale część pewnie nie.
    A mianowicie, że bardziej opłaca się kupować zamienne tusze czy tonery do drukarek niż orygialne.

Kiedyś niemądra płaciłam około 70zł za oryginalne wkłady do HP a teraz w doktortusz.pl płacę niecałe 40.

Opłaca się, prawda?

Co o tym sądzicie?
  • latte 2010.01.13 [17:09]
    opłaca się, opłaca, zamienniki są równie dobre co oryginały, właściwie różnic nie ma. Niektórzy dla spokoju, albo z niewiedzy kupują oryginały, ale każdy, kto słyszał o zamiennikach- już nie. a na doktortusz.pl kupisz nie tylko zamienniki do atramentówek, ale również tonery bardzo dobrej jakości i akcesoria do regeneracji. polecam
  • jeden_moment 2010.01.21 [10:50]
    Tak tak, wiem, wiem na doktortusz.pl kupowałam swoją drukarkę do domowego biura, więc wiem, że asortyment mają szeroki.
    Ale poważnie, dziwię się ludziom, że kupują oryginały, gdy mogą zaoszczędzić i kupić zamienniki, ale to już ich sprawa i problem jednocześnie... :]
  • TYLKO Sobieski 2010.01.21 [11:00]
    jeszcze taniej napełniać kartridże
  • beeeeeebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 2010.01.26 [15:22]
    gówno prawda
    kupiłam 2pak kolor+czarny i co, czarny nie działa. A w ogole to spieprzaj z tą reklamą.
  • czambałamba 2010.02.03 [15:19]
    A mi zamienniki działaja jak oryginały. Gdybym nawet nie wiedziała, że to zamiennik to bym nie zauwazyła różnicy. Serio. Nie wiem na jakie gość powyżej trafił zamienniki, ale moje do HP są git.
    sowa Minerwy wzlatuje o zmierzchu
  • tonx5 2010.02.03 [15:53]
    Ja też nie miałam nigdy problemów z zamiennikami- na oryginalne tusze żal mi pieniędzy. Inna sprawa,że są zamienniki i zamiennikiusmiech.gif Ja kupuję głównie na doktortusz.pl, są tanie ale jakościowo bardzo dobre. Naprawdę nie ma czego się bać, kupujmy z głową

• cuppy cake 2010.02.03 [22:58]
    no i co z tego ze 40 zl jak do tego dochodzi przesylka, nie wiele mniej trzeba zaplacic, a nigdy nie wiadomo czy po takim zamienniku drukarka sie nie zepsujepechowiec.gif
  • czambałamba 2010.02.04 [11:18]
    Dlatego trzeba dokłądnie dobierać zamiennik do drukarki. A poza tym ta psychoza z psującymi sie drukarkami przez zamienniki to jedna wielka ściema. Większość moich znajomych używa zamienników własnie i zadnych errorów jeszcze nie było. Moja HP też sobie świetnie radzi.
    Zamienniki z doktortusz.pl sa naprawde wysokiej jakości i nawet z przesyłką wychodza taniej niz oryginały.
    sowa Minerwy wzlatuje o zmierzchu
  • tonx5 2010.02.08 [10:46]
    To fakt,że te zamienniki są bardzo tanie i dobre. Tak się do nich przyzwyczaiłam,że oryginalnych nie kupuje już w ogóle. Znajoma z kolei sprzedaje na doktortusz.pl zużyte tonery i ma wrażenie,że robi coś dobrego dla środowiskausmiech.gif Same plusy
  • kapselko 2010.02.08 [11:11]
    Generalnie to zależy czy kupujesz zamienniki regenerowane wkłady ze zintegrowaną głowicą tak ma np HP, Lexmark. Wtedy to jest toto lotto bo kiedyś kupowałem do HP zamienniki to były czasami wylane a raz to wogóle głowica była zapchana. Lepiej sytuacja wygląda w przypadku Canona i Epsona zamienniki to nowe wkłady zero problemów z wylaniem czy żeby był świeżo kupiony zasobnik zaschnięty. Do tego do Canona i Epsona tusze zamienniki są tanie nie trzeba się bawić z nabijaniem samemu.

• kapselko 2010.02.08 [11:17]
    jeszcze mogę dodać że trzeba uważać bo te ultra tanie tusze z allegro to mogą być lipnej jakości po nieużywaniu z np 2 tygodnie mogą zaschnąć i jest problem. W przypadku HP to wyrzuca się zasobnik i kupuje nowy bo zasobnik ma zintegrowaną głowicę. Tragedia jest w przypadku Canona i Epsona głowica jest na stałe w drukarce. Nowa głowica kosztuje tyle co drukarka.
  • diablica25 2010.02.08 [13:53]
    No cóż, nie będę raczej oryginalna jak teraz napiszę, że sama używam zamienników do drukarki i uważam, że jest to najlepsze wyjście z możliwych. Sklep doktortusz.pl też jest mi doskonale znany, w końcu zamawiam w nim. No i jest to dla mnei zdecydowana oszczędność czasu i pieniędzy!

• jamaica86 2010.02.18 [14:42]
    Nie wszyscy ludzie lubią używać zamienników bo twierdzą, że psuja one drukarkę. W zasadzie nie wiem nawet w jaki sposób drukarka miałaby się psuć od używania zamienników do tuszy, bo ja używam takowych od początku posiadania mojej drukarki i nic się z nią nie dzieje. A sklep doktortusz.pl faktycznie jest spoko, sama tam zamawiam usmiech.gif
  • bartekowa 2010.07.02 [22:29]
    Oj nie ,juz nikt mnie na zamienniki nie namówi-to totalny niewypał.Woel dac te troche złotych wiecej i kupic oryginał HP.
  • maya123 2010.07.13 [12:12]
    Czemu zamienniki to totalny niewypał według Ciebie? Dla mnie to idealne rozwiązanie bo dużo drukuje i nie wyobrażam sobie, że miałabym płacić za oryginały przy takiej ilości druku - z zresztą jakość zamiennika jest taka sama, ilość samego druku tez a na doktortusz.pl cena jest dużoooooo...niższa niż oryginały kosztują - ja nie widzę żadnych niewypałów usmiech.gif
  • emokiller 2010.07.20 [15:21]
    Opłaca się, opłaca... Jedynie odradziłbym kupno zamienników dla osoby, która potrzebuje cyfrowej jakości wydruku zdjęć, wtedy zamienniki nie dadzą mu aż tak dobrych wydruków. Do reszty drukowań zamienniki są idealne, tutaj koleżanka zaoszczędziła aż 30 złotych, to za to już zrobisz obiad na 2 dni dla paru osób.

• jabłkoantonówka 2010.07.27 [10:41]
    Nie wiem, ja korzystam w zasadzie tylko z zamienników, kupuję je tam gdzie wy i jeszcze nie miałam powodów do narzekań. Ale myślę, że to też ze względu na to, że drukuję praktycznie tylko tekst i to czarny, kolor rzadziej, a zdjęcia tylko w profesjonalnych punktach, więc dla mnie różnicy pomiędzy oryginalnymi tuszami a zamiennikami po prostu nie ma, poza jedną zasadniczą: cena. usmiech.gif

• Romualt 2010.09.17 [10:46]
    Ten watek to sciema i reklama, jeden typ w kolko reklamuje swoj sklep. A akurat te zamienniki to KATASTROFA! Jesli kupisz takie tusze to masz drukarke zalatwiona na wlasne zyczenie.
    One zanieczyszczaja dysze i dzialaja tylko dopoki drukarka w kolko drukuje bo sa syfiastej jakosci. Przestaniesz drukowac np. dwa tygodnie i wszystko zaschnie w srodku - i lipa nikt tego w serwisie nie naprawi bo od razu widac powod awarii. Chcesz sobie zalatwic drukare - powodzenia usmiech.gif . No chyba, ze na kolorowce drukujesz codziennie to mozna sie w to bawic.
    Przy tonerach laserowych ten efekt juz takiego znaczenia nie ma. Mozna sie wiec bawic w ten sport usmiech.gif . Ale ja bym na pewno NIC nie kupil w sklepie ktory kituje jak ten doktor cos tam... Lepiej isc do sklepu komputerowego i pogadac ze sprzedawca a nie cwaniakujacym.
    U niego NIC nie bierzcie bo sie mozecie grubo naciac!
  • bosman78 2011.02.05 [10:10]
  • aaapola777 2013.02.23 [09:57]
    jestem zdania że można znaleźć dobrej jakości zamienniki tuszy. Nie polecam tanich za 5zł bo nie wiadomo jak to jest z ich zawartością ale można znaleźć dobre zamienniki z gwarancja nawet na 5 lat choćby z rodzimej firmy active jet
  • dziś na pomarańczowo 2013.02.23 [10:03]
    ja kupiłam niedawno zamiennik, sprzedawca w sklepie sam mi od razu polecił. miałam wątpliwości, czy to zadziała, ale powiedział, że musi, a jakby co, to mam rok na reklamację lub wymianę. przyszłam do domu, wymieniłam tusze i wszystko gra. zapłaciłam 35 zł, za oryginał zapłaciłabym około 80.
  • Korcia15963 2013.04.11 [12:23]
    A ja od roku kupuję tusze magiccolor w sklepie obok mojego bloku, Tam zamienniki do mojego Epsonka kosztują 15 zł za komplet (4 sztuki)oczko.gif moja drukarka działa bez zastrzeżeń, a na samych tuszach też się jeszcze nie zawiodłam - kupiłam z 4 komplety. Sprzedają je też wysyłkowo, więc mogę polecić jeśli szukacie dobrych zamienników usmiech.gif
  • romekatomek 2013.05.15 [10:31]
    Może i faktycznie trochę ten watek jest nadmuchany, ale fakt faktem dostałem e-mail od drtusz z 20% zniżką, pomyślałem czemu nie spróbować. Akurat toner który kupowałem był oznaczony bezpłatną wysyłką, wiec kolejny plus. No i jakość wydruku, nie różni się w od wydruku oryginalnym. JA z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę i ich zamienniki.
  • FrankWilliams 2013.08.01 [01:36]
    patrząc na wyniki testów w PCW i innych tego typu magazynach - jedyne tusze które są prównywalne z oryginałami to AB i ActiveJet, natępnie nieco słabiej wypadają Duliny reszta to juz wyraxna różnica
  • FrankWilliams 2013.08.01 [01:37]
    patrząc na wyniki testów w PCW i innych tego typu magazynach - jedyne tusze które są prównywalne z oryginałami to AB i ActiveJet, natępnie nieco słabiej wypadają Duliny reszta to juz wyraxna różnica
  • gość 2014.02.28 [17:21]
    ja właśnie korzystam z Aciv Jetów i są to zamienniki z których jestem bardzo zadowolona, nie niszczą mojej drukarki, a wydruk jest bardzo dobrej jakości tak jakbym korzystała z oryginałów.
  • rebett 2014.05.25 [21:32]
    to rzeczywiście dobre zamienniki, sam stosowałem i stosuję, chociaż teraz częściej drukuję na actis, są trochę tańsze a drukuje się na nich równie dobrze
  • gość 2014.05.26 [07:43]
    activ jety to jedne z bardziej popularnych zmaienników na rynku, mój sprzedawca u którego się w nie zaopartuje mówi że są najchętniej wybieranymi zamiennikami.
  • gość 2014.07.08 [11:00]
    ja kupilam drukarke http://www.arso.pl/ ale fakt, jezeli chodzi o tusz, to czasami uzywam zamiennikow i wszystko dziala sprawnie usmiech.gif grunt to zeby miec dobra drukarke
  • adelllll 2014.07.30 [20:36]
    a jakich zamienników używasz?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...