Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SPANIKOWANY

ZATRZYMALI MI PRAWO JAZDY

Polecane posty

Gość SPANIKOWANY

za punkty. moze ktos ma podobne doswiadczenia. Napiszcie, prosze jak mozna je odzyskac w mozliwie najprostszy i najszybszy sposob. SAMOCHOD TO MOJ WARSZTAT PRACY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszulka
Osrodki egzaminowania prowadza kursy likwidujace punkty karne. Za kaske oczywiscie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
a po ilu punktach zatrzymuja prawko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPANIKOWANY
Na zdejmowanie punktów już za późno. Zabierają od 21 lub 24 punktów, zależy od stażu kierowcy. Nie ma nikogo z takimi doświadczeniami? Sami praworządni kierowcy jeżdżący 50 km/h? Ludzie, popytajcie znajomych!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszulka
Z tego co wiem, powinienes zglosic sie do Wydzialu Komunikacji, przedstawic problem, zglosic chec przystapienia do ponownych egzaminow panstwowych na prawo jazdy. Nie obowiazuja Cie zadne kursy. Zdanie egzaminow jedynie. No chyba, ze zabrali Ci dokument i nalozyli okres, w ktorym nie mozesz prowadzic pojazdow. p.s.1. swoja droga, jesli to Twoj warsztat pracy, to bardzo madrze bylo kozaczyc i lapac punkty. p.s.2. chcialabym zeby ludzie odpowiadali na moje posty, tak, jak ja sie staram to robic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszulka
Aha, przeslanie dokumentow z Wydzialu Komunikacji do osrodka egzaminowania, w ktorym masz ochote skaldac egzamin, trwa zwykle do 3 dni roboczych. Po tych 3 dniach mozesz zglosic sie do osrodka i ustalic termin egzaminu (nie zapominajac wczesniej o wplacie kwoty na egzamin).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkatka
skoro bardzo chcesz aby ludzuie się wpisywali to ja to zrobię nigdy nie zabrali mi prawka, znajomym też nie, więc nie wiem jak ci pomóc ale fakt faktem - skoro jesteś uzalezniony od prawa jazdy to powinienieś zdziebko rozsądniej prowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPANIKOWANY
Dzięki za posty, kozaczyć nie kozaczę, wszędzie gdzie są dziury w jezdni stawiają znaki ograniczenia prędkości i zaraz za nimi patrol policji. Nie daję w łapę i to był mój błąd. Taki płynie wniosek z dyscyplinowania kierowców. Ciekawe ile będzie mnie kosztować odzyskanie prawka. Nie mam na myśli formalnych opłat. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Wszedłem już w tryby biurokracji, przemielą i wyplują, obłęd!!! Rada dla wszystkich: nie dajcie sobie wlepić mandatów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPANIKOWANY jeszcze bardziej
W czwartek mnie weryfikują - taka moda teraz. Wierzcie, nie jest łatwo. Przerabiam testy i wychodzi na to, że mogę oblać. Trzymajcie kciuki. Dam znać jak to wygląda na wypadek gdyby ktoś popadł w takie tarapaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejuejuejeu
Skoro jeździsz tak "niewinnie" jak piszesz, to wynika z tgeo, ze każdy przeciętny kierowca wpoinien być regularnie karany za punkty. jest początek roku a Ty już rpawka nie amsz, więc chyba nie sądzisz, że ktoś uwierzy, że jeździsz tak jak Bozia rpzykazała ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkcik
ludzie zatrzymali mi prawko za punkty co dalej moze jest gdzies spanikowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zdać ponownie egzamin. A tak na marginesie to z całego serca ci życzę, żebyś nie zdał! Znaków i ograniczeń nikt nie stawia dla zabawy a policja nie wlepia mandatów za niewinność. Ale to już moje zdanie. Skoro się uważasz za niewinnego trzeba było nie przyjmować mandatów i wtedy miałbyś sprawę w sądzie. Wtedy by się okazało czy panowie policjanci chcieli \"w łapę\" czy może rzeczywiście coś zrobiłeś nie tak. Miej honor i nie tłumacz się, że nie jesteś niczemu winien. Aha i z tego co wiem, to egzaminatorzy tak łatwo nie przepuszczają \"kierowców\" którym zabrali prawko za punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirat drogowy
nie ma to jak baba doradza, jak powinno się jeździć. pewnie -martka- jesteś z tych wybitnych "bezpunktowych" kierowców, którzy jadą 30 na godzinę lewym pasem, bo dziesięć skrzyżowań dalej skręcają w lewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość punkcik
ale ja nie twjerdze ze jestem bez winy ale szukam wsparcia kogos dosfjadczonego sorry za błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę uważasz, że są tylko piraci drogowi i kierowcy żółwie? Oj matka cie chyba źle wychowała. A punktów karnych nie mam bo umiem jeździć...nie to co \"wielcy\" kierowcy, którzy umieją tylko pedał gazu wcisnąc a co drugie skrzyżowanie gaśnie im silnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syta Zyta
DOBRZE CI TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunieczka26
o rany rany punkty sie kazdemu przytrafic moga..ja srednio dostaje jeden mandat na rok..tyle ze tym razem bylo to az 10pkt..przewaznie smigam szybciej jak wracam skads do domku bo mi sie spieszy do siebie;) wiec nie czepiajcie sie bo nie wszyscy jezdza jak piraci drogowi moje punkty wychodza z koncem kwietnia:):)uff aha!i czasem lepiej byc kobieta..wtedy teoretycznie powinni mi zabrac prawko:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to zmówiłbym sobie z dokumencikcompl. Wersja kolekcjonerska ale niczym nie różni się od oryginału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×