Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firma_Firma

Zna ktoś biuro rachunkowe WL Accountancy z Warszawy?

Polecane posty

Gość Firma_Firma

Poszukuję sprawdzonego, solidnego biura rachunkowego. Może mi ktoś poleci jakieś w Warszawie? Trafiłem na ofertę WL Accountancy i wygląda interesująco...Czy ktoś kojarzy to biuro? Nie chcę decydować się w ciemno i chciałbym poznać jakieś opinie...Podoba mi się to, że większość spraw można załatwić przez Internet... i ceny też zachęcają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystam z ich usług od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Super miła obsługa, wszystko gotowe na czas, a gdy zwracam się jakimkolwiek pytaniem niemalże natychmiast dostaję odpowiedź. Do tej pory natrafiałem na same porażki, teraz dopiero mam wszystko wyprostowane. Więcej informacji na priva: klub_pilkarski@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadźkaJagodzianka
Ja się na nich zdecyodwałam, mam 2 cukiernie i też jestem zadowolona. Fachowo i na czas. I to prawda, że większość rzeczy możesz załatwić on-line. Ja znam tyklo głos Pani, która mnie obsługuje :) ale naprawdę duża oszczędnosć czasu i energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia.zuszanna
Na początku byłam strasznie ambitna i wszystko robiłam sama, tj. fakturowanie, rozliczanie ZUS itd. ale szybko okazało sie ze mnie to zwyczajnie przerasta;-(. Robiłam błąd za błędem. Więc postanowiłam zająć się zarządzaniem firmą a kwestie związane z rachunkowością powierzyłam biuru Camelot przy ul. MOdlińskiej 175 A (jestem z Warszawy więc szukałam biura w wawie). Jak jesteś z Wawy to ja polecam zdecydowanie biuro Camelot - wszystko będziesz tam miał załatwione i nie zedrą z ciebie majątku:-p. Kontakt do nich: 792 266 402, www.taniarachunkowosc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irekka
Z biur księgowych to mogę podpowiedzieć aby sprawdzić qualitydot, są na ul. środkowej w wawie, naprawdę solidnie, podstawowy pakiet ma sporo dokumentów i dobrą cenę, tutaj pod tym kątem jestem zadowolona, no i dobry kontakt z księgową, a to bardzo istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajzzot
Irekka - jak w tym biurze qualitydot z kosztem pakietu 35-40 faktur miesięcznie? Możesz podrzucić informacje jak cenowo to wychodzi, jakiś pakiet podstawowy w jaiej cenie i ile dokumentów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irekka
Hej, moge podpowiedzieć że podstawowy pakiet za 300zł netto ma 45 dokumentów księgowych - faktur, w cenie. Moim zdaniem w porządku, tak jak pisałam solidnie, terminowo, a dodatkowo jak otwierałam firmę to skorzystałam z tworzenia strony internetowej oraz logo firmy w dziale marketingu u nich, także o tyle jeszcze fajniej że w jednym miejscu sporo rzeczy od reki już na samym początku działania załatwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begoniafonia
Też korzystałam z usług biura na modlińskiej ale nie byłam zadowolona. Teraz sama prowadzę ksiegowość za pomocą serwisu on line. Polecam takie rozwiązanie bo ułatwia życie. Korzystam z szybkafaktura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajzzot
Irekka - dziękuję bardzo za informacje, w takim razie pozostanie mi się z nimi skontaktowąć, ja też dopiero co zaczynam, ale chcę od razu trafić w dobre miejsce aby potem nie zmieniać trzy razy, także podjadę pewnie na środkową do nich do biura aby porozmawiać o księgowości, a o kwestie marketingowe przy okazji też chętnie spytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irekka
Nie ma problemu, tak jak pisałam ja mogę jak najbardziej polecić, ale najlepiej będzie jak sam się wybierzesz do nich i porozmawiasz na temat obsługi księgowej czy co tam jeszcze będziesz potrzebował, zawsze trzeba samemu się przekonać co i jak, ale myślę, że się nie zawiedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leokadia454
Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić usługi biura Camelot sp. z o.o. przy Modlińskiej 175. Powinno spełnić oczekiwania każdego, bo prowadzi wszystkie rozliczenia na których ci zależy, a po drugie każdy płaci tyle ile chce. Moje przedsiębiorstwo korzysta z usług biur rachunkowych od wielu lat. Z usług Camelot korzystamy już bodajże czwarty rok i na razie nie zapowiada się na zmiany. W zasadzie nie ma po co zmienić, skoro wszystko nam odpowiada. Tel. 792 266 402 www.taniarachunkowosc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian44
Kolega mi polecał to biuro ale ja wybrałem platformę internetową szybkafaktura.pl podobnie jak tutaj osoby na forum. Mam w pakiecie z kontem w pkobp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adamids
Jeżeli ktoś chce się podzielić opinią o biurze rachunkowym, piszcie na : http://www.cik.org.pl/Prześlij-opinię-o-biurze-rachunkowym.php Oni zbierają informacje o biurach rachunkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrzesiekP
Polecam firmę Tax Expert 24: http://taxexpert24.pl/ są elastyczni i dokładni. Pomogli mi już w kilku zagmatwanych kwestiach. Mają siedzibę w Białołęce i w Centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena111
Z tym biurem się nie miałam doczynienia i nie mogę nic powiedzieć, ale z mogę się podzielić własnym doświadczeniem ze współpracy z Kancelarią Biegłego Rewidenta Anna Obara na Warszawskim Mokotowie. Biuro zajmuje się sprawozdaniami finansowymi, prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych itp korzystałam także z doradztwa podatkowego - współpraca układa się bardzo dobrze - są rzetelni i terminowi... a to bardzo ważne. Nigdy mnie nie zawiedli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena111
Z tym biurem się nie miałam doczynienia i nie mogę nic powiedzieć, ale z mogę się podzielić własnym doświadczeniem ze współpracy z Kancelarią Biegłego Rewidenta Anna Obara na Warszawskim Mokotowie. Biuro zajmuje się sprawozdaniami finansowymi, prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych itp korzystałam także z doradztwa podatkowego - współpraca układa się bardzo dobrze - są rzetelni i terminowi... a to bardzo ważne. Nigdy mnie nie zawiedli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś korzystałam z usług tego biura, żadnych zastrzeżeń. Ale przeprowadziłam się. Wiem, że można część rzeczy załatwiać teraz przez Internet niemniej jednak wolę mieć kontakt ze swoją księgową (w łodzi korzystam z usług biura Duet). A jak to jest u Was z załatwianiem spraw przez neta z biurem? zastanawiałam się w sumie nad tym, ale boję się wycieku danych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika13
Ja odkąd zamieszkałam w stolicy, korzystam z usług biura rachunkowego Accountant a i nigdy mnie jeszcze nie zawiedli, więc może warto poznać ich ofertę.Tu znaleźć można wszelkie informacje na ich temat www.kancelaria-accountant.pl/Usługi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz L
Ja polecam skorzystanie z bazy biur rachunkowych www.biurarach.pl, dlatego, że zaznaczasz tam kilka biur które Cie interesują, wypełniasz, krótką ankietę i ślesz. Za kilka minut otrzymasz niewiążące oferty cenowe. Ja skorzystałem i zobaczyłem ile można oszczędzić. Nawet nie przypuszczałem, że są takie rozbieżności cenowe w jednym regionie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast korzystam z biura rachunkowego Liczyk. Współpracuję z nimi już 6 lat i nigdy nie spotkałam się z jakimiś problemami z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam tego biura ale za to mogę polecić biuro rachunkowe Sylpio. Świetnie się sprawuje, pani Renata zna się na tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marce35
u mnie dobrze sprawdza się Constans - http://www.bdeconstans.pl/ obsluguja ksiegowosc, kwestie zwiazane z zatrudnianiem pracowników i doradztwo - kompleksowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniManiiii
Ja wychodze za to z pytaniem odmiennie, czy ktos może polecic to biuro rachunkowe z Wroclawia http://www.dekret24.pl/ ? Interesuja mnie niektóre punkty z ich oferty, ale nigdy nie słyszałam o tej firmie i troche się boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam biuro http://bkliczydlo.com.pl/ z Mokotowa. Prowadzę małe przedsiębiorstwo i nie stać mnie na firmowego księgowego, a nie mam głowy do rozliczania się z tego wszystkiego. Tutaj widać, że to profesjonaliści, wszystko szybko i ładnie załatwiają. :) Rozliczyli mi superowo wszystko, więc na pewno jeszcze skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie najlepszym biurem w warszawie, z którego usług korzystam od 5 lat jest http://www.adamus.net.pl/ stawiam tylko na sprawdzonych wiec robią robote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość expertbroker
Skorzystaj z naszych usług Expert Broker Sp. z o.o.! Świadczymy je w zakresie: - Kredytów i pożyczek hipotecznych - Kredytów dla firm - Leasingu - Factoringu - Gwarancji bankowych i ubezpieczeniowych - Ubezpieczeń majątkowych, ochrony prawnej i na życie dla firm i osób fizycznych - Księgowości dla firm - Biur wirtualnych Zasięg – Warszawa i woj. Mazowieckie Kontakt: mail - biuro@kredytexpert.net.pl Tel.: 535 953 879

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×