Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

???

Polecane posty

Gość gość

Witam. Jestem sama od roku i mam ochotę na spotkanie z facetem ale nie chcę związku . W jaki sposób dać do zrozumienia facetowi ze chce spędzić z nim miło czas aby nie pomyślał sobie o mnie jak o najgorszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mam po prostu podejść i powiedzieć aby mnie przeleciał. To pomyśli sobie ze mówię tak do każdego a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw się zastanów czy jesteś tego naprawdę pewna, później nie będzie odwrotu. Mowa ciała kotku, mowa ciała. To działa. Nigdy nie pomyślałbym źle o kobiecie, która chce miło spędzić ze mną czas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wychodząc z propozycją seksu do facetów to zawsze będziesz dla nich ostatnia k**wą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarz obrządzaj trzodę przygłupasie, a nie tu swoje trzy po trzy w maszynę wciskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie będzie odwrotu? Chcę tego ale zupełnie nie wiem jak mam zagadać do faceta o seks. Wydaje mi się ,ze gdybym powiedziała to wprost to on potraktowałby mnie jak najgorszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ubierz się jakoś sexi :) Pokręć tyłkiem lub coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy piszą ci że nie musisz gadać o seksie, wystarczy że po spotkaniu na przysłowiowej kawie, zaprosisz go do siebie na wspólne słuchanie płyt na przykład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toś pier/dolnął wieśniaku ! Trzymajcie mnie bo ... Lepiej się usuń z tego tematu falsyfikacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę się obawiać ze facet wyzwie mnie od najgorszych gdy wyczuje ze ja jestem chętna? Bo co innego pisać a co inaczej jest w rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze potraktuje cie jak ksiezniczke skoro chcesz sie puscic. Moze tak sie zdarzyc ze splunie na ciebie i odejdzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×