Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandra99

17latka i seks grupowy

Polecane posty

Gość Sandra99

Hej, jestem Sandra i mam 17 lat. Od pewnego czasu mam pewien dylemat.. Moje życie erotyczne jest dosyć bogate, ale potrzebuje czegoś mocniejszego.. W dodatku kolega z którym kiedyś to robiłam zaproponował mi trójkąt - on, jego kolega i ja. Nie powiem, zarówno on jak i jego kumpel są bardzo przystojni i jaram się na samą myśl.. Myślicie, że to jednak zbyt odważny krok? Dodam, że obaj mają po 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś puszczalska, brzydzilbym się Tobą. Nie mam nic do kobiet które już to robiły o ile były z tymi mężczyznami w dłuższych związkach i samych partnerów nie było zbyt wiele jak na wiek, ale takiej puszczalskiej szmaty to bym się brzydzil :o masz 17 lat i takie rzeczy? Chcesz pracować jako prostytutka i teraz się "doszkalasz"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również miałam taki seks lecz mój chłopak teraz maż był prawiczkiem gdy mnie rozdziewiczał. Tylko przy udziale mojego chłopaka miałam kilka razy mocny seks z trójką naszych wspólnych kolegów z czego dwóch było prawiczkami a jeden dziewczynę. Po pierwszej orgii kilka dni miałam obolałą cipkę ale warto było przeżyć takie rżnięcie. Nie wpłynęło to na nasze uczucia z chłopakiem wręcz wzmocnił i stał się lepszy seks z chłopakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******te i ja bym tak chciala , ale z doswiadczonymi , a nie z prawikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo myśleliśmy ale z doświadczonymi musisz brać pod uwagę że mogą cię czymś zarazić. Z prawiczkami mogliśmy sobie pozwolić bez gumy. Zalana cipka czy z połykiem itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Sandra, korzystaj z życia bo kiedy się bzykac jak nie w młodości. nie słuchaj tych co cie wyzywaja nie robisz tego za kasę tylko dla przyjemności a to różnica, po prostu takie są twoje potrzeby, jesteś zdrową laską. Powiem Ci ze przyłączył bym się chętnie do tej grupy i cie runął moja dużą pałą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie najlepiej zerżnął facet gdy miałam 19 lat mający ponad 50 nawet mój chłopaka był w szoku. Wcześniej miałam seks z dwójką nawet z trójką rówieśników tak mnie nie zaspokoili jak ten co mógłby bbyć moim tatusiem a moj chlopak mial mokrego samym widokiem stosunku z nim. Doprowadził mnie do dwóch silnych orgazmów. Mój chłopak jeszcze dzwonił za gościem lecz się wyprowadził na drugi koniec Polski bo tam dostał pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, koleżanka Sandra powinna wziąć sobie doświadczonego, takiego jak ja po 30 z dużym sprzętem 18 dl na 17 cm obwodu i wtedy poczuje co to prawdziwy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A masturbowalas się kiedyś na lekcji pocierajac myszke, patrząc na przystojnego kolegę, jak nie to polecam, usiądź w ostatniej ławce i sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo pelikany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandra, skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.24 tak dopiero mi dogodził facet około piędziesiątki z dużym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08,56 mnie prawiki nie podniecaja wolalabym zaryzykowac z doswiadczonymi , mialam kiedys sex z prawikiem i to byla porazka , nigdy wiecej a tym bardziej grupowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Jestem z podkarpacia, uczę się w Rzeszowie ;) Czego na lekcjach fantazjuje, zdarzały się momenty, że miałam taką chcice, że robiłam to w szkole.. A ten temat z doświadczonym facetem to warty przemyślenia ;) Tylko skąd mam wiedzieć co taki chowa w spodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty na to żeby się spotkać na bzykanko? chciałbym, mieć taka laska tylko do ostrego pi...eprzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam takie suki jak ty Sandra, jesteście idealne do rżnięcia a nie trzeba się nawet do tego wysilać bo same wskakują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
To nie zawsze działa.. Facet musi mnie pociągać fizycznie i to mocno żebym chciała to z nim zrobić ;) W innym przypadku nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem przystojny (wysoki brunet, niebieskie oczy, wyrzeźbiona sylwetka, ogólnie przystojny), ale coś czuje że z każdym byś się puściła suczko tylko trzeba by były cie podniecić, a widzę ze to jest dość łatwe, pewnie już masz mokre majtki :D więc co ty na to żebyś była moją suką do seksu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej to ja 9.24 mam fiuta 18cm na 17 obwodu, nie ukrywam kilka cm długości by się przydało tak 3-4. ale laski sa mega zadowolene z seksu ze mną zawsze mi mówią ze mam mega grubego fiuta. pytasz po czym poznać ze facet ma dużego? popatrz na okolice rozporka faceta, jak ma dużego to będzie miał te okolice wybrzuszone, takie pełne odstające- to będzie widać, jak mam małego to będzie tam miał zapadnięte. ja mam w zwisie 14/ 14 obwodu i mam tam pełne- takie wypchane. a jaką najbardziej lubisz pozycję? i czy masz nieraz ochotę np. będąc w przymierzalni zrobić sobie palcóweczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Ad1. Całe szczęście nic o mnie nie wiesz i pewnie się nie dowiesz ;) Ad2. Uwielbiam ujeżdżać.. Bardzo.. W dodatku lubię na pieska ;) Odnośnie wielkośc***enisa to juz nie przesadzajmy - gustuje w facetach a nie w koniach ;D A w przymierzalni się nie bawiłam nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt nic o tobie nie wiem, a szkoda, ale działa wyobraźnia:) ja lubie kobietę posuwać od tyłu sciskając jej piersi lub trzymając za włosy oraz na jeźdźca- nie wspominając już ze c**eczkę mógłbym lizać godzinami. co do konia to bez przesady, mam 32 lata wiec trochę wiem o seksie. może kiedyś ci się trafi duzy penis to zobaczysz o czym mówie, będziesz chciała tylko konia:) a lubisz anal? obciągać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś k\u\r\w\a\ kuń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) koleżanki zawsze mówią nawet jak całego nie włożysz to i tak dla dziewczyny duzy sprzet jest podniecający i chyba to prawda. jak dużego ujeżdzałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Akurat wstawka o tym, że nic o mnie nie wiesz była do kolegi wyżej ;) Wiadomo, że większy penis daje więcej radości, ale to nie priorytet ;) Osobiście bardzo lubię oral, ale analnie nigdy tego nie robiłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) a opiszesz jak wyglądasz? Wzrost, włosy, biust, budowa. ja mam179cm, 80kg, wlosy krótkie,czarne, atletyczna budowa, moją pasja jest sport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koń:) nie napisałem najważniejszego, mega kręcą mnie stopy kobiece, oczywiście zadbane, pomalowane pazuki i na obcasie- stpy wiele o kobiecie mówia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Jestem szatynką, mam szare oczy, 165cm, 53kg, niewielką, ale jędrną pupę i rozmiar biustu 60C. Włosy mam proste i długie (gdzieś do połowy pleców), a figura szczupła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powaliłas mnie opisem bo taki typ uwielbiam, niewysoka, zgrabnafajne piersi, jedrna pupa i uwielbiajaca seks i jeszcze wchodzi w gre z wieksza iloscia osób:) a jaką masz myszkę wygoloną czy może paseczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra99
Myszke mam bardzo owłosioną, ma duży busz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie zgolisz? fajny jest paseczek, osobiście nie lubię owłosionych bo włosy przeszkadzają. a czy wyglądasz podobie jak laska z filmiku? https://beeg.com/5112260

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×