Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yoloxd

18 letnia dziewica

Polecane posty

bo większość w tym wieku już nie jest i to takie przytłaczające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedługo faceci będą się o Ciebie zabijać, my sie do tego nie przyznajemy, ale dla każdego faceta to bardzo miłe ze jego dziewczyna to wlasnie z nim Będzie miała ten pierwszy raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem Ci nic odkrywczego, ale za to bardzo prawdziwego. Dziewictwo najlepiej jest stracić z partnerem, którego się kocha, a nie tylko dla samego faktu uprawiania seksu. Na pewno jest jeszcze wiele osób, które nie znają tego smaku jeszcze. Nie przejmuj się, tylko korzystaj z życia, bywaj, baw się, poznawaj ludzi, tak żeby mieć okazję poznać tego właściwego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama decyduj czy stracić ten balast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam okazji poznać kogoś właściwego i chyba nigdy takiej nie będę miała. Jak na razie 16 latki mają jakiekolwiek życie seksualne a ja żadne. To głupie że pełnoletnia i dziewica. Świadczy to tylko o jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego nie masz takiej okazji? Moja znajoma traciła dziewictwo w wieku 25lat i też miała wiele rozterek itd itp, a teraz jest szczęśliwą żoną i matką, już nawet nie wiem ilu dzieci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie poznaję nowych ludzi, jak gdzies wychodzę to tylko ze znajomymi na miasto, nie chodzę po imprezach, klubach więc gdzie miałabyś kogokolwiek poznać? Na ulicy? W galerii handlowej? Są takie czasy gdzie większość traci dziewictwo mając naście lat a nie 20 pare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może pogłówkuj, jak tu się wyrwać ze stagnacji i poszerzyc grono znajomych? Pozdrawiam. Mucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam takiej możliwości. I nie chcę latać i szukać na siłę chłopaka bo z takiej znajomości nic nie wyjdzie. To i tak by potrwały wieki z szukaniem to raz, potem z poznaniem się to dwa, a z seksem następny czas, czekanie i zwlekanie. Już i tak za późno żebym wcześniej straciła dziewictwo. Najwyżej zostanę dziewicą orleańską i nigdy nie zobaczę jak to jest żyć pełnią życia albo będę kobietą która najpóźniej ze wszystkich w tych czasach straci dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem dziewicą, co nie znaczy, że nie lubię ciekawych zabaw: http://skfb.pl/5p2yn Zapraszam na kanał tylko poważnych panów, bez dzieciarni. Wymagam podania numeru tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś dziewico? :) Z tej strony wysportowany 22-latek o smukłej sylwetce z woj. maz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około jednej trzeciej moich koleżanek straciło dziewictwo w wieku 19-25 lat (ja mając 23), także luzik, nawet jeśli w danym środowisku stanowisz rzadkość, to w skali kraju nic szczególnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię czy nic szczególnego. na 16 dziewczyn w mojej klasie 9 albo 10 nie są dziewicami więc.... no chyba że w te wakacje coś się zmieniło i nie jest dziewicą ktoś jeszcze. Nie chcę tracić dziewictwa mając 20 parę lat, to już nie będzie takie fajne i szalone jak mając naście, nie będzie czego wspominać bo strata dziewictwa po 20 jest już taka normalna. A w tych czasach tak późno już mało która traci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedyne co to mozesz byc z siebie dumna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz czy rzeczywiscie stracily dziewictwo? Moze tylko tak mowia zeby zaistniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiesc gminna niesie i cwierkaja wróbelki, to wiekszosc z tych co sie doswiadczeniami seksualnymi w tym wieku przechwala... Tylko sie przechwala ;-). To tski wiek, ze na troche tym tematem owladniete sa cale mysli ale potem, juz niedlugo, bedziesz zadowolona, ze nie zrobilas tego z kimkolwiek. Ps. Ja jestem trche starsza i mialam 22 lata ;-). Tez najpierw myslalam i czulam sie z tym nie fajo. Zwlaszcza, ze jedna z kolezanek najblizszych (trzy nas bylo) chwalila sie ze juz ma za soba ten perwszy raz. Ale potem... okazalo sie, ze ten jej perwszy raz to byl taki jednorazowy z kims dosc przypadkowym i przyznla sie ze malo fajny w sumie ale dopiero niedawno. Ja poczekalam, no i zrobilam to z milosci, bylo super ;-). Najgorsze co mozesz zrbic to na sile z kimkolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że straciły, wyglądając tak jak wyglądają to mogą mieć każdego. Mają chłopaków więc na pewno uprawiają seks bo nawet o tym mówią, to ich częsty temat do rozmowy. Wymieniają się swoimi doświadczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam bym brał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bo wiekszosc w tym wieku nie jest" - no co Ty, chcesz jak wiekszosc, z pradem, jak smieci? Badz wyjatkowa. Faceci docenia i Ty sama tez juz niedlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yolo Eee tam, u mie w szkole jeden koles wciaz opowiadal o swoim czlonku ppi dokonanach publicznie na orzerwach, potem sie przyznal, ze byl wtedy prawiczkiem. Pewnie niektirzy stracili serio ale wielu koloryzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co Ty?! To fajnie właśnie. My takie szanujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie są takie żeby coś koloryzować. każda z nich ma chłopaka niektóre to już po kilka lat więc na pewno już nie są. w pierwszej klasie jak ktoś je o to zapytał to mówiły że są dziewicami bo w niektórych kręgach poza szkołą mają złą opinię i w szkole nie chciały tego samego a teraz to już mają na to wywalone i się normalnie przyznają, z nauczycielami o tym gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama piszesz, że mają złą opinię. Chcesz taką samą zdobyć ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale problemy niektórzy mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstyd to kraść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie zawsze gadali, gadają i gadać będąc więc kto by na to zważał? Gadają to co jest złe w kogoś zachowaniu na podstawie swoich zasad moralnych a każdy może mieć swoje i się nimi kierować w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każda młoda dziewczyna od razu ma super seks jak straci dziewictwo, nie mam ci sumienia odradzać bo wiem że osoby młodziej przeżyją pierwzy raz z reguły mają potem lepsze życie erotyczne, ale z drugiej strony z byle kim to będziesz żałować. Pamiętaj że kobieta ma więcej czasu bo nawet jako 40 latka może być wciąż napalona w przeciwieństwie do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×