Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmilf

19 letni prawiczek szuka milf :)

Polecane posty

Gość gośćmilf

Dane: Lat: 19 Prawiczek 12 cm/11 cm Szuka Milf 25-45 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko wiesz co to znaczy milf? 25 latka jest tylko odrobine starsza i nie bylaby w stanie byc Twoja mamuska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ckm napisali, ze od 25 lat to pi pierwsze Po drugie milf to nie mamuśka moja tylko ogólnie, a od 25 lat często kobiety są juz w małżeństwie i maj a nawet 2 dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajetanpoznanski
No i czego oczekujesz? Seksu? Gwarantuję Ci, że będzie...króóóóóóciutki. Związku? W tym wieku kobiety szukają czegoś innego. Welcome to reality

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ckm napisali? Jestes idiota,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ckm napisali, ze od 25 lat to pi pierwsze o k... :):) a w fakcie, ze pania krystyne w******* kosmita i bedzie miala male zielone milfiatka wroc do swoich prawicowych zainteresowan dziecko chyba ze leworeczny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety 25 -30 to najlepsze doopy.Wyglądają młodo, są mlode i wiedzą już o co w tym wszystkim chodzi.Milf. natomiast to jak dla mnie gorące 35 plus:-D , takie hot mamuśki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze kobiety to 35+ dzieciaku... :) Kiedyś się przekonasz, dojrzejesz i może zobaczysz jak smakuje prawdziwa kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ty wiesz co znaczy skrót MILF? Nawet tego nie wiesz a za seks chcesz się brać? Do książek i posprzątaj pokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof Tak zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto tutaj pisał o rżnięciu Milfów? Ja miałem tylko jedną kobietę w dojrzałym wieku, tak to rówieśniczki i już mogę powiedzieć jaka to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A chciałbyś zabawić się w trójkącie z małżeństwem 35 lat? Podwójna penetracja, ty jako niewolnik ze skutymi stopami, kulka w ustach? Musisz byc hetero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry troll, ale weź k***a daruj sobie tą "ortografie" ... dziecko, masz nie więcej niż 15 lat ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma ochotę na telefoniczny seks? Jestem bezpruderyjna, mam na imię Ania, najgorętsza laseczka na http://sextel.ovh/ i zapraszam na sex telefon lub luźne pogawędki.Jestem dostępna o każdej godzinie ! zapraszam panów i panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×