Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniecierpliwiony husband

4 lata po ślubie i nigdy nie widziałem żony całej nago. Czy rozebrać Ją na siłę?

Polecane posty

Gość zniecierpliwiony husband

Dla mnie to zaczyna być powoli irytujące a 4 lata chyba świadczą, że cierpliwości mi nie brakuje. Mam wspaniałą Żonę, seks jest cudowny poza jednym aspektem. Żona jest chorobliwie wstydliwa. Może robić wszystko w łóżku ale przy zgaszonym świetle. Nawet jak się przebiera to w łazience przy zamkniętych drzwiach żebym nie wszedł i nie podejrzał a już już zdarzy jej się zdjąć biustonosz w pokoju gdzie ja jestem to wyłącznie za drzwiami wielkiej szafy. Może to brutalne co przyszło mi do głowy ale zamierzam w końcu siłą ją obejrzeć. Nie wiem może rozebranie na siłę do naga i przywiązanie tak by się nie mogła zasłaniać coś zmieni bo ja innego wyjścia nie widzę. Trochę to przypominać będzie scenę z jakiegoś filmu sadomaso ale naprawdę powiedzcie sami czy jest sens dalszego czekania aż Żona sama zmieni swój charakter skoro 4 lata nic nie pomogły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś dziwna jest. Zapytaj dlaczego się wstydzi i weź ja do psychologa bo pewnie ma kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może świeczka albo mała lampka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja żona to shemale i nie chce żebyś dostał zbyt wielkiego szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty jesteś debil :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawmy sprawe jasno. Innym sie pokazywala a tobie nie. Zwyczajnie nie chciala z toba byc z milosci. To zwykly uklad. Albo to tobie pasuje albo zrywasz. Z drugiej strony masz prawo ja zdradzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aumnie na odwot sex po ciemku a nagolaska lata po całym domu. I sie nicym niekrempuje. Niektore kobiety tak mają spokojnie pomału nie na hama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz jej wprost, że chcesz wreszcie jak każdy facet delektować się widokiem ciała swojej zony i podnicać się tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony husband
gość dziś Jakaś dziwna jest. Zapytaj dlaczego się wstydzi i weź ja do psychologa bo pewnie ma kompleksy x Byłoby to pytanie zadane po raz 100000000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie mozna sie zenic! Kobiety kazdemu przed slubem daja wsyzstko a mezowi czy kandydatowi na meza nie daja prawie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony husband
Pojawiły się głosby jakoby Żona dawała przed ślubem a teraz się wstydziła. Nic bardziej błednego. To była 100% cnotka-niewydymka i zachowała dziewictwo do nocy poślubnej. Przed ślubem mogłem liczyć jedynie na pocałunki a jak 2-3 razy zdarzyły się nam macanki to potem były 3 dni tzw. żałoby i do spowiedzi. Ale kurka bez przesady teraz jesteśmy małżeństwem i czas skończyć z tą błazenadą wstydliwości. Jestem od niej silniejszy i bez problemu rozbiorę Ją na siłę. Tylko nei wiem czy po takim numerze nie zrobi mi 3-miesięcznej żłoby ale trudno niech robi czas w końcu przeciąż ten chory węzeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona z kazdym innym sie puszczala tylko tobie nie odmawiala Taka jest bolesna prawda Lepiej pograj sobie w minecrafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze ma kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to chuје :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zabawny jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jej mezem na litosc! Masz prawo do niej, jej cialo i seksu. A obowiazek malzenski to co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to dziwne ja kocham sie z mężem zawsze przy zapalonym swietle nie wyobrażam sobie inaczej a może ona miała wmawiane od dziecka że nagość to coś złego i teraz ma taką blokadę że nie potrafi inaczej porozmawiaj z nią i zacznijcie powoli moze najpierw od bluzki niech zostanie w staniku i reszcie a później codziennie niech zdejmuje cos innego nie rozbieraj jej na siłę wyjdziesz na zwykłego chama ja po czyms takim nie odzywalabym sie do Ciebie tygodniami i stracilabym zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony husband
@ gość dziś Jestes jej mezem na litosc! Masz prawo do niej, jej cialo i seksu. A obowiazek malzenski to co?! x Dokładnie to samo Jej powiedziałem, że z chwilą zawarcia małżeństwa mam PRAWO do Jej ciała i chcę to ciało zobaczyć choć raz w całości bez żadnego ubrania. Żeby było śmieszniej pomysł z rozebraniem i przywiązaniem Jej podsunęła mi Jej własna przyjaciółka. Raz rozmowa zeszła na tematy intymne i Żona nie ukrywała, że wstydzi się pokazać mi nago. Wtedy tamta koleżanka palnęła, że trzeba Ją rozebrać siłą i związać, żeby poleżała z godzinkę nago i zobaczyła, że od tego się nie umiera :D Żart żartem ale coś w tym jest. Jestem już na etapie rozważania czym związać. Nie chcę cienkiego sznura od wieszania bielizny bo sobie skórę poprzecina jak będzie się szamotać a grubszego na razie nie mam. Trzeba iść i się rozejrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (drugi) Nie ma czegoś takiego, jak obowiązek małżeński! Tak się tłumaczy gwałty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jestes okropny to będzie prawie to samo co gwałt to że jest twoja żona nie uprawnia cie do przemocy ona może odmówić a ty wtedy nie masz zadnego prawa do jej ciała masakra co tu czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpliwiony husband dziś Nie masz prawa, bo żona nie jest twoją własnością, a odrębną jednostką. Przemoc zwykle rodzi przemoc, więc żona może zechcieć się zemścić. Aczkolwiek uważam, że to prowo jakiegoś zboczeńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony husband
@ gość dziś Nie masz prawa, bo żona nie jest twoją własnością, a odrębną jednostką. x Ej to nie wiec feministyczno-lesbijski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej sie ogarnij bo po takiej akcji ja bym sie brzydzila Ciebie wspolczuje twojej żonie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpliwiony husband dziś translator ci nawalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniecierpliwiony husband dziś A to Polska, a nie Arabia Saudyjska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniecierpliwiony husband
@ gość dziś Przemoc zwykle rodzi przemoc, więc żona może zechcieć się zemścić. x Dlatego nie chcę tego robić na zasadzie przemocy tylko coś w rodzaju przymuszenia podobnego do sadomaso gdzie też jest wiązanie ale widać,że partnerki nie mają nic przeciwko. Właśnie oglądam strony sexhopów z różnymi kajdankami w różowych frędzelkach. Chcę aby Żona nie miała wrażenia gwałtu tylko raczej erotycznej zabawy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że gdy zacznę Ją rozbierać to będzie pisk i wrzask i wierzganie nogami ale może w trakcie polubi tę zabawę. O to mi chodzi. Dlatego pisałem że nie chcę jakiegoś sznura do bielizny żeby sobie skóry nie poprzecinała. To ma być w końcowym finale przyjemne dla Niej a nie brutalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jasne tak sobie tłumacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×