Odpowiedz na ten temat

40altki! Czy miałyście romans z młodszym facetem o 20 lat?

• Agata42 2007.04.10 [14:09]
    Witajcie,

czy miałyście romans z facetem, który był młodszy od Was o jakieś 20 lat?

Ja przeżyłam coś takiego. Zakochałam się jak jak nastolatka. Facet był taki przystojny, a ja przy nim czułam się świetnie. Odmiennie niz mój mąż zobaczył we mnie kobietę. Poczułam się królową sytuacji. Romans trwał kilka miesięcy i zgasł, podobnie jak romanse równolatków. Wspominam go cieplutko.

Macie też takie doświadczenia?

• mispys 2007.04.10 [14:10]
    ja mam 25 lat ale chyba bym sie nie zdecydowal

• agata42 2007.04.10 [14:29]
    ach ja też nie zdecydowałabym się na Was...

do tego potrzeba dojrzałości, a po Waszych wypowiedziach widać, że nawet nie poznajecie partnerek - zaglądacie w metrykę...
  • mispys 2007.04.10 [14:32]
    tzn w sieci trudno ocenicicz czyjas dzusze czy mu w oczy spojzecusmiech.gif

• agata42 2007.04.10 [14:54]
    Romans przeminął jak to romans. Zostaliśmy przyjaciółmi - w końcu obydwoje byliśmy i jesteśmy w związkach. Nie planowaliśmy wspólnego życia.

RATTARA,
    aż kapie od goryczy, masz więcej żalu niż ja po tym romansie. Może daj sobie więcej tolerancji dla przyjemności?
  • starsza z młodszym 2007.04.10 [14:56]
    Mieszkamy razem juz 5 lat,róznica 15.Nadal jest ok.Mniej problemów niz z równolatkiem.
  • RATTARA 2007.04.10 [15:01]
    Nikomu niczego nie zazdroszczę. To facet miał darmową d..pę o ona co?? Przeświadczenie że wczesniej czy później od niej odejdzie. Bo to reguła !!
    Ale co se użyła to jej
    Mężatka de jure, samotna de facto. "Więc kochaj mnie, a będę Twoja..."
  • Agata42 2007.04.10 [15:07]
    RATTARA,
    współczuję podejścia do sexu, który jest piękny. Można jak Ty czuć się darmową dupą. Takie kobiety jak Ty są mocno smutne i sączą jad, zamiast korzystać z życia.

Romans to coś ciepłego i pięknego, oczywiście jeżeli jego uczestnicy szanują się nawzajem.
    Młodzi mężczyzni potrzebują otwartości, bo ich młode żony nie są jeszcze na to gotowe. To zrozumiałe.
  • starsza z młodszym 2007.04.10 [15:10]
    Związki równolatków są tak samo ulotne jak inne,nie ma reguły.

• agata42 2007.04.10 [16:49]
    Och,
    jak dobrze, że sa na tym świecie zadowolone pewne siebie kobiety!
  • superowoooooo 2007.04.10 [16:51]
    I momo,ze wiem, ze źle robie to lubie spotykac sie z młokosami usmiech.gif
  • RATTARA 2007.04.10 [19:46]
    Hm, a co nazywacie romansem?? Czy to wieka miłosć, uczucie czy tylko dyskretne spotkania, seks i ...patrzenie ma zegarek.
    Romnas, nie nadużywajcie tego pieknego słowa.
    Romans Anny Kareniny z Wrońskim, romans.
    Agata, spójrz nieco trzeżwiej na to co było. Może Ty zauroczylas się młodym byczkiem ale on??/
    Przekonaj mnie prosze. Jadu nie sieje tylko realnie patrze na życie!!!

• Seksowna 2007.04.10 [21:14]
    Miałam romans z 20 lat młodszym przystojniakiem, ale to za duża różnica.
    Teraz spotykam sie ze starszym od tamtego, ale ode mnie jest młodszy 13 lat, fajny Tygrysek oczko.gif

Obiecanki - macanki, a głupiemu ... stoi...
  • Krzyś 25 2007.04.10 [21:36]
    laski powyzej 27 roku to często wadliwe koromysła - tłuszcz celulitis, nieogolone nogi i krocze, brzydkie zapachy - paradontoza.
    Zdecydowanie wolę młodsze.
    Dziwię sie facetom wybierajacym starsze zaniedbane "ropy" - wole sarenki
  • kroko 2007.04.10 [21:40]
    Cos wspaniałęgo dojrzała kobietka jest jak miód ktore uwielbiają tygryski, oglądam sie za takimi paniami i nie tylko wspaniałe przeżycie.
    takie ciałko jest wspaniałe aż nie można oderwać wzroku.
  • Krzyś 25 2007.04.10 [21:50]
    chłopczyku widzisz to co pozwalają ci zobaczyć - nie widziałes ich nago - zapewniam pod ubraniem i bielizną to nie gwiazdy Hoollwod i Playboya.
    To zwykłe kobiety z doskonałym malunkjiem na twarzy - łatwo nałożyć podkład zmieniajaący optycznie karnacje i rysy, trudniej doprowadzic ciało do perfekcji

Opierasz wyobrażenia na marzeniach
  • kroko 2007.04.10 [21:53]
    ty chba masz jakies przykre doswiadczenai czy ty jeste ś idelany???

troche tolerancji nie wygladamy jak z gazet chyba za dozo się ich na oglądałeś.

ja widziełem kobiety po 40 nagie są cudowne i jakie słodkie

• To sam musisz być gościu 2007.04.10 [21:58]
    niezłym pasztetem
  • Krzyś 25 2007.04.10 [22:03]
    nie o to chodzi - dziś kobietom łatwo zmienic twarza za pomoca kosmetyków. One po fluidzie(taka maź ubrązawiajaca skórę to nie one)
    Masz jakieś wyobrażenie o starszych ale chyba z kolorowych magazynów - np Naomi Campbell ma 36 lat a wygląda na 26 - ale to wyjątki
  • Zapewniam cie 2007.04.10 [22:03]
    ze niektóre 40 latki są duuuużo bardziej sexy niz ich 20 lat młodsze koleżanki. Przede wszystkim sa bardziej doswiadczone ,maja więcej czasu dla siebie i dbają o siebie nie tak jak młode siksy którym tylko solarium i tipsy w głowie...:/
  • Krzyś 25 2007.04.10 [22:04]
    Podoba ci się kobieta majaca całą gammę kosmetyków na skórze(bo umiejetnie je dobiera) natomiast w zreczywistosci bardzo byś się rozczarował
  • Zapewniam cie 2007.04.10 [22:05]
    krzysiu chyba nie wiesz co piszesz
  • rozczarowałes sie Krzysiu 25 2007.04.10 [22:07]

• Krzyś 25 2007.04.10 [22:08]
    i to wiele razy usmiech.gif
  • m8m8m8m8m 2007.04.10 [22:09]
    to czemu tak wiele kobiet po 35 ma powodzenie u młodych chłopaków??
  • bp mode chłopaki 2007.04.10 [22:19]
    tarktują je jak jednorazowe sz.m.a.t.y do zaliczenia - no i widzą tylko kosmetyke i ciuchy - a pod nimi tragedia usmiech.gif
  • RATTARA 2007.04.11 [10:36]
    Krzyś 25, Ty chyba jeszcze nie widziełeś KOBIETY przez duże K. Znasz siksy i nie wiesz co to dojrzała kobieta.
    Ty pewnie jak faceci ze slamsów lubicz wino marki wini, podczas gdy smakosze delektują się prawdziwym trunkiem.
    Jeżeli możliwośc schowania twarzy, tupet i głupota są elementami ciebie to zamilcz i znikaj.
    Agata z czułością wspomina przeżycia z młodszym facetem i niechaj tak będzie. to jej przeżycia. Chciała się tym podzielić z nami kobietami. My, kazda z nas ma swoje, może inne zdanie. A co TY możesz o tym wiedzieć??
    Zgoda, to mało sprawiedliwe że NORMALKĄ jest zwiazek starszego faceta z duuużo młodczą kobieta. Odwrotność jest piętnowana. DLACZEGO?????

• ja tez mam 42 2007.04.11 [10:42]
    i wielokrotnie bylam z chlopakami o jakies 20lat mlodzszymi. Poprostu wygladam mlodo i atrakcyjnie i wtedy wiek sie nie liczy oni chyba wogole nie wiedzieli w jakim jestem wieku , poprostu im odpowiadalo ... W milosci wiek sie nie liczy - to kwestia gustu ! Jedni wola starsze a inni mlodsze .
  • gracjoanna 2007.04.11 [10:53]
    usmiech.gif chłopcy lubia 40latki a my nie wszystkei mamy celulitis i obwisłe ciało usmiech.gif
  • Mam conajmniej dwoch znajomych 2007.04.11 [10:53]
    ktorzy tez wola kobiety- starsze o jakies 15 -20 lat; Tylko takie im sie podobaja a sami sa bardzo przystojni i interesujacy, wszystkie na nich leca a oni wola starsze... Jest tez wiele malzenstw bardzo stabilnych gdzie kobieta jest starsza .. W milosci wiek nie gra roli , chyba ze ktos chce dzieci ..
  • gracjoanna 2007.04.11 [10:53]
    20 latek dobry jest do seku i juz usmiech.gif ale na meza to ja takiego bym w zyciu nie chciała

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych