Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Roman44

44 letni rogacz i jego problem z zoną

Polecane posty

Gość Roman44

Witajcie.Jestem po slubie z mlodsza odemnie o 8 lat kobieta.Mam 44 lata i przyznaje bez bicia nie jestem juz kogutem ktory moze zawsze i wszedzie.Za to krągły i spory tyłek mojej Justyny jest nie do zarżniecia. Zawsze mielismy dosc luzne poglady na temat wiernosci w malzenstwie- ja bynajmiej swiety nie bylem.Do rzeczy.Wiem - bo poprostu jak kazdy facet czuje - ze moja baba stuka sie z innymi.Zawsze od czasu do czasu kazdy z nas mial cos na sumieniu ale teraz przyznaje troche sie niepokoje.Wiem na 100% od przyjaciól,ze mam w zagrodzie nie jednego ale dwoch (!) kłusowników dużo mlodszych odemnie!I to jednak jeszcze przełknąłem.Moj problem polega na tym ,że zamiast pogonić i rozpędzić to kure..wo - zauwazyłem ze zaczyna mnie to krecic.Staram sie współżyc z nia przynajmiej ze dwa razy na tydzien.Po tylu latach wiem juz,ze gdy wraca do domu wieczorem "z kądś tam" i po wejściu do łóżka moge w nią natychmiast wejśc jednym pchnieciem a Ona w środku jest naoliwiona i nasmarowana jak parowóz ,odrazu staje sie jasne ,że przed chwilą sie z kimś mizdrzyła. Mam odlot po dziesieciu ruchach..co nawiasem mówiąc tylko pogłębia frustracje.Czy nie zrobił sie ze mnie jakiś zboczuch? Czy ktos z was ma podobne stany? Pytam bo glupio o tym pogadac z kumplami przy piwie - tu jednak jest troche swobodniej.Prosze o jakies sensowne refleksje-gównazeria niech sobie daruje z gory dzieki Roman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faccett40
Stary, idź do psychologa bo to niepokojące objawy. Jak baba cie zdradza to albo sie rozwiedź albo zmuś do zaprzestania (i najlepiaj wymyśl jakąś karę). Inaczej wszyscy się będą z ciebie śmiali. Albo lekceważyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok wiem ze dla CIebie
jestem gowniara bo mam 23 lata ale ostatnio o tym myslalam i czesto mysle jakby mnie krecilo ze moj facet posuwa inna kobiete :/ i kurcze zdrady sei brzydze ale jednak kreci mnie mysl z eon ma inna a potem kocha sie ze mna :/ dziwne to :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałka zapałka
Roman a może ty chciałbyś się pobawić w trójkąta z żoną i jej gachem... I to cię kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman44
niee raczej nie wchodzi to w rachube nie mam sklonnosci homo ani bi ani cholera wie jak to sie nazywa jakichs innych.Poprostu mam problem takiej natury i musze sobie z tym jakos radzic.Nie mniej jednak pytam czy ktos ma podobna sytuacje do mojej.Dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko gumę zakładaj
Romku, bo nazbierasz grzybów. naprawdę rajcuje Cię to że jakichś dwóch innych napakowąło w Twoją kobietę? blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muuuuuuuuuuuux
witaj. ja uwielbiam jak moja żona kocha się z innym facetem a ja sobie patrzę albo jak bzykamy ja we dwójke. jest super. namów ja że chcesz popatrzeć, naprawde rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zszokowana na makxa
wszyscy jesteście pojebani:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogaczx01
Mam podobną sutację bo wiem że moja ma faceta na boku. Nigdy jej nie mówiłem ale jak przychodzi z takiej randki to mówię jej że była niegrzeczna i zadaję kary np. każe jej się rozebrać i stać na palcach z podniesionymi rękami do góry przez 10 min (haha wcale to nie jest dla niej takie łatwe, chociaż to jedna z lżejszych kar), potem każe jej żeby mi obciągneła, ewnentulanie ją wyrucham nie dbając wcale o jej zadowoleinie ........ Potem ona się wtula we mnie pieści, całuje - kurde para mieszana bardzo zakochana z nas. Nigdy ona nie mówi za co przeprasza i ja jej nie mówię za co ma kary ale oboje dobrze o tym wiemy. W sumie to mi to wcale nie przeszkadza. Mam żonę dziwkę i sukę i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZośkaPoGodzinach
no wreszcie jakieś wielokąty; gdzieście się podziali amatorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz.sex.pl
zapraszamy na forum zdrady kontrolowanej www.rogacz.sex.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Misiek__
Skoro masz odlot po 10 ruchach to zrób coś z tym. Może właśnie dlatego ona cię zdradza. Kobieta w jej wieku potrzebuje być porządnie i długo wykochana. To ma ci zajmować 2 godziny a nie 2 minuty. Jak sam sobie z tym nie poradzisz to idź do seksuologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septemberON
człowieku to wyższa szkoła jazdy... pytasz się laików co sadza na temat dla nich "obrzydliwy". jezeli nawet kogoś to podnieca, to bardziej skupia się na mysli a nie czynie. nie zazdroszczę chłopie... oczywiscie zastanawiałem się jak to by było...rózne układy... u ciebie widze pewną zalezność, ty sie pio prostu martwisz o siebie jako kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam meliony dam za tenhumor
zobaczcie pelikany z którego roku jest temat:D:D Justynę już na śmierć zaruchiaiała cała wieś:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pogadam o swojej zonie która chcialbym widziec jak bzyka sie z innym ale ona niechce sie zgodzic pogadam o tym i pokaze jej zdjecia gg 46414134

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj rogaczu! Tak to już w życiu jest, że wszystko się zmienia. Nasze upodobania też się zmueniają. Kiedyś szalałem z zazdrości jak moja seksowna żonka tańczyła śmiało z facetem a teraz staje mi na samą myśl, że inny facet by ją dobrze przeleciał. Ona o tym dobrze wie i obiecuje doprawić mi rogi przy najbliższej okazji. Uwielbiam ją pieścić i kochać się z nią. Chciałbym aby miała kochanka o którym bym oficjalnie wiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
z*********j do psychologa, bo to nie jest normalne jezeli godzisz sie na to, aby inni pukali twoja zone. To jest chore, a nie jakas wyzsza szkola jazdy. Psycholog moze nauczy cie jak masz sie szanowac i wszczepi tobie odrobine godnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nikt nie szanuje rogaczy bo sami sie nie szanują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie do konca zgodze sie z toba 8888888. Jesli facet nie potrafi sam dogodic zonie to dlaczego nie zalatwc sobie "pomocnika"? Z jego strony to piekny gest aby zonce wreszcie bylo dobrze a dla niej sama przyjemnosc. Ponadto drogie panie - ktor nie fantazjowala o dwoch facetach w lozku...? :-) Naturalnie nic za darmo - dochodzi zazdrosc i mozliwosc, ze zonka zmieni adres zamieszaknia przeprowadzajac sie do "pomocnika". Zycie jest pelne niebezpieczenstw... Czy nie jest to pieknym gestem danie tez zonce orgazmu kiedy my faceci zawsze go mamy? Wiem, wiem wibratory, paluszki minetki itp... Niech sie laskawie panie wypowiedza czy to wszystko moze zastapic prawdziwego czlonka ktory doprowadzi je do prawdziwego orgazmu? Pozdrawiam - facet chetny aby zostac rogaczem byle tylko zonce bylo wspaniale :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
ale ja watpie czy takie jednostki poddadza sie leczeniu, bo im wydaje sie ze sa zdrowi i dorabiaja do swoich wynaturzen jakas zj****a ideologie. Jedyna nadzieja to taka, ze natura wyeliminuje ich z obiegu poprzez choroby roznoszone droga plciowa i z wiekiem ich poped seksualny spadnie nawet do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi to powiedziec ale jestes starym egoista, ktory tylko dba o to aby tobie bylo dobrze. Niech cie wiec twoja kobieta zdradza na prawo i lewo a ty sobie mysl jaki to jestes piekny i madry... Mam nadzieje ze nasze Panie tez sie tutaj w tej kwestii wypowiedza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
oczywiscie, ze sie nie zgodzisz ze mna, pomimo ze ukrywajac ten fakt zdrad kontrol w realu zdajesz sobie sprawe iz to odbiega od wszelkich norm. Tak jak Zuzanna. M. nie zgodzi sie z opinia bieglych na temat jej chorego umyslu i dorobi do swojej dzialalnosci chora ideologie. Jezeli maz nie zaspokaja zony to jest to inne libido u niej i u niego i sa na ten problem ludzkie sposoby tj.srodki, specjalisci itd.itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bull 84
Mam taki układ z paroma parami w układzie z mężem rogaczem, że zajmuję się dokładnie i szczegółowo ich żonami, zawsze przy nich. Babeczki się całuja jak by cię chciały zjeść. Jedne zaciskają nogi udając niedostępne cnotki inne rozkładają je jak najszerzej i nęcą ruchem bioder, jedne są romantyczne, inne wulgarne zwłaszcza w trakcie ... Jest łagodne lub ostre posuwanie, z dodatkowym lub biernym udziałem patrzacego męża. Ich żony to albo skryte i niepozorne nimfomanki, a czasem wybuchowe seksbomby z potrzebami. Ciekawie jest patrzeć w oczy mężowi trzymającemu ją za rękę kiedy się jest w jego żonie wbitym po same jaja, trzymając ją za piersi i słysząc jej jęki podczas ********* Ale im właśnie o to chodzi. Jedni wyglądaja jak by mieli się zaraz popłakać, inni dopingują żonę do jeszcze większej rozwiazłości. Podobno najlepszy seks mają jak już po muszą "rozliczyć tę sprawę" miedzy sobą. Tu nikt nie myśli o szacunku i godności, przecież nikt się z tym publicznie nie afiszuje. Pożądanie jest tak silne, że puszczają hamulce, to trzeba zobaczyć na żywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tutaj chociaz troche racji. Uwazam jednak, ze nalezalo by posluchac wypowiedzi naszych pieknych PAN :-) Czekamy wiec cierpliwie na ich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
tezy wyssane z palca, projekcja tj.przypisywanie swoich chorych cech oponentowi JEZELI Z TYM EGOISTA TO DO MNIE. Panie tutaj ?? buhahaha obudz sie i zobacz co wiekszosc kobiet z siebie zrobila szukajac kochankow jako mezatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety obawiam sie, ze odstraszasz swoim zachowaniem wszystkie kobiety, ktore moglyby sie w tej dziedzinie wypowiedziec. A wielka szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałem kontrolowanym rogaczem w wieku 31 lat, zaczeło się cudowne życie, żona mogła się przyznać do swouch ukrywanych potrzeb i zrealizować sie na super samcach. Ja bezkarne mogę dupczyć piękne mężatki do których drogę najlepiej otwiera uroda mojej żony. Pojawiły się kolejne dzieci, trzeba było troche wystopować. Ale to nas ciagnie, seks z innymi, spontany, dzikie orgie, coś co normalnie nazywamy kompletnym brakiem moralności tu jest całkowicie akceptowane. Brak szacunku i godności ? Zapomnij. Takie pary bardzo sie kochają i dobrze rozumieją. Nam mineło tak dwanaście lat, dalej za sobą szalejemy, kochamy sie i chcemy jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88888888
nie jest moim zamiarem odstraszac kogokolwiek gosciu. Kazdy niech sobie zyje jak uwaza byleby komus krzywdy nie robic. Po prostu juz na sama mysl o tym jakby ktos dotykal mi kobiete otwiera mi sie ostry noz w kieszeni i nic na to nie poradze. Rozmawiajcie sobie, umawiajcie sie nawet na spotkania, a ja juz nie przeszkadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×