Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość656

50 twarzy greya.. kompleks faceta.

Polecane posty

Gość gość656

A więc sprawa wygląda tak.. jeszcze nie kochaliśmy się z dziewczyną, ja mam 19, ona 17 lat ( wszystko planujemy). Ale strasznie wkurzyło mnie to jak dowiedziałem się że czytała tą książke.. Po prostu nie wiem dlaczego tak reaguje, ale poczułem się chamsko jak ona sama musiała siedzieć i czytać o tym, jak laska opisuje jak wsadza do buzi i ssie.. a potem jak on w nią wchodzi i budzi w niej boginię seksu.. Potem chciała iśc na ten film, powiedziałem idz ale mnie nie mieszaj.. Co o tym sądzicie, bo mnie cholernie to dobija.. i tak, rozmawiałem z nią o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oglądało się.. ale jednak chamsko usłyszeć od dziewczyny jaką książkę czytała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, chyba faktycznie mnie p****ało.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz kotka takie akcje jak w ksiazce? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osiemdziesiąt dni białych, może nie powala ,ale daje poznać wysublimowany odcień życia,dla mnie epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa wygląda tak: jesteś za młody i za mało dojrzały na seks i związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam autorze ze obudzil sie w tobie lek ze twoja panna wykreuje sobie w glowie obraz faceta idealnego a ty bedziesz jej sie wydawal przecietnym kolesiem. Takich mezczyzn jak ten ksiazkowy Grey nie ma - to tylko wytwor wyobrazni kogos tam. Dlaczego nie pojdziesz na film ze swoja dziewczyna? To moze fajnie rozpalic wasza wyobraznie i kto wie, moze twoje dziewcze wsunie ci rece za koszule (i nie tylko) ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
człowieku aleś Ty dziwny ! Jakbym była na jej miejscu to bym Ci powiedziała że jesteś beznadziejny. Co Ci przeszkadza, że sobie książkę czyta, też coś! Lepiej ją przeproś za scenę bez sensu i kup coś na zgodę najlepiej coś z tego http://www.seks-shop.com.pl/50_twarzy_greya_oficjalna_kolekcja_gadzetow_erotycznych.php idź z nią na film i życzę dobrej zabawy w łóżku. A na przyszłość nie rób afer z d**y bo laska sobie znajdzie kogoś rozsądniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czytałam wszystkie części,super.A Ty widocznie nie dorosłeś jeszcze do związku i seksu.To że twoja dziewczyna czytała tą książkę to tylko powinno cię cieszyć,że będzie miała większą wyobraźnię w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam ! polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubicie byc posuwane jak szmaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć ją. Nie dość, że przeczytała to badziewie, to jeszcze film chce oglądać:D Zrób sobie przysługę i wymień ją od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hipokryzja!!! hipokryzja!!! każdy facet ogląda p****le i jakoś scen takich nie odstawia ze swoja kobietą, ale kobieta nie może książki przeczytać bo od razu chce mieć związek BDSM ???? debile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość656
Tak właśnie, boje się że wykreowała sobie jakiegoś super faceta w głowie, bogatego, przystojnego itd. A ja dla niej jestem taki "chłoptaś" . Kończę liceum, planuję studia więc wiecie. I wcale nie mam się za jakąś męską cipę, sam się sobie dziwie że tak na to reaguję. Bo raz dziewczyny mówią że chcą prawdziwej miłośći, zaufania, zrozumienia, a potem jarają się pseudo bohaterem który szmaci dziewczynę.. FUCK LOGIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojej koleżance chłopak kupił całą trylogię i żadne z nich nie ma związanych z tym kompleksów czy cudacznych oczekiwań. A koleżanka też zauważyła absurdalność tej wewnętrznej boginii wiecznie robiącej fikołki, nie mówiąc już o dziewczynie, która odrzucała zaloty innych facetów, a dała doopy po chwili znajomości najprzystojniejszemu gościowi w promieniu 100 kilometrów a po kilku dniach była gotowa wyjść za niego za mąż, bo to taki mroczny i przystojny pan z tajemnicami i zbolałą duszą. Zaczaj to koleś, że ta książka to gniot i twoja dziewczyna jeśli się na niej opiera, to jest za młoda na seks i na wiele innych spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książka jak to książka, fantastykę też się czyta a nikt nie marzy o elfie czy centaurze czy innym latającym stworku raczej? daj spokój chłopaku:) kobiety po prostu lubią czytać romansidła a to jest po prostu okraszone ostrym seksem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jej nie szmaci tylko jest to forma w jakiej on okazuje uczucia a ona to akceptuje, nieistotne. Każdy widzi to jak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba kiedys sam na to pojde do kina.. chyba ze gdzies przedtem zlapie ebooka w koncu chce wiedziec co tam takiego jest, ze wszystkie lataja jak poparzone. tylko grey i grey. jakby przedtem fujary nikomu nie ciagneły. :D autorze, skoro czytala, to widac jest otwarta na te sprawy. staraj sie sprostac wymaganiom i nauczyc czegos bawiąc przy okazji, a nie rob z niej swietej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejny jest Grey. Nie idź do kina, nie czytaj. No dobra, już lepiej przeczytaj. Dzięki za namiary na "Seksturystę". Zabiorę na świąteczny urlopik. :) Oby nie było to o miłości. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Oby nie było to o miłości. :O" :D 🖐️ :classic_cool: nie no, jak lataja jak z poparzonymi to juz sie zmusze i obejrze/przeczytam, co tez takiego zahebistego tam jest. wyznaje zasade ze wypowiadam sie o dziele ktore widzialem/czytalem, a nie jak niektorzy w naszym kraju "dyzurnie obrazani" przez cos czego nawet nie ogladali. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małostkowy gościu. No, bo mam nadzieję, że chociaż seksturysta postawi na seks, a nie miłość. :P Grey się zakochał i tym samym ciekawy temat zamienił się w romansidło. :P Poza tym lepiej gdyby był jakimś obleśnym farmerem, a nie mega bogatym, super przystojnym księciem z bajki. Nudne i przewidywalne. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ach wiec to o to chodzi. :D a dlaczego jest tam te "50 twarzy"? az tyle zabaw odwalali i kazda inna, czy jak? słusznie, wszedzie wciskają tę 'miłosc', nie wiadomo po co. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha 50 twarzy bo on miał bardzo złożoną osobowość. myślę ze en większości facetów nie spodoba się ta książka.. albo omijajcie te fragmenty o uczuciach rozterkach i jej boginii- bo nie dacie rady :) ale warto się przekonać co tak jara te kobiety.. kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×