Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdziwiona

a gdzie topik o wódce TESCO???

Polecane posty

Gość zdziwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo akcyza poszła w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Makrela
Well, what the hell!!! Ja jestem bardzo zdziwiony! U nas w ameryce nie ma wodki TESCO, jak ja byl w Budapeszt z wycieczka z New York, to my wszystkie zachwycone byli! Ja protestuje! Ja zadam powrotu topiku o wodce TESCO! Natychmiast!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovak TESCO
NO PANE TAK TO SE NE ROBI!!! JAK TO SE TAKOVO MOZETE DELAT!! TO JE VLKE NEZROZUMENE! JA BYCH CHTEL CO BY TO NEJAKI TOPIK O TESCO VODKA VRATIL NA WEBOWOU STRANKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slovak TESCO
NO PANE TAK TO SE NE ROBI!!! JAK TO SE TAKOVO MOZETE DELAT!! TO JE VLKE NEZROZUMENE! JA BYCH CHTEL CO BY TO NEJAKI TOPIK O TESCO VODKA VRATIL NA WEBOWOU STRANKU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO boy
WODKO TESCO! WROC DO NAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tescassanowa
Kazsda paniena pod wpływem tej ambrozji pod mym i jej wszechwładnym wpływem:)) woiecej pary, wiecej kobiet, ehh, wi.. wódki Tesco, misio tezs jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tescassanowa
Kazsda paniena pod wpływem tej ambrozji pod mym i jej wszechwładnym wpływem:)) woiecej pary, wiecej kobiet, ehh, wi.. wódki Tesco, misio tezs jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThomAs
A no właśnie? Dopiero co cieszyłem się że spotkałem kogoś kto ma podobne upodobania co i ja.. no i patrzę dziś i co się stało z "naszym" forum? Czyż by moderato uznał, że robimy tu krypto reklamę? W takim razie proponuje TESKO.. zamiast TESCO tyle, że czy coś to zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona
ja co prawda nie uczestniczyłam czynnie w Waszych dyskusjach, ale zawsze czytałam ze szczerym uśmiechem na twarzy :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysieńka.
Więc zacznijcie sie normalnie wyrażać, takie teksty wulgarne jak tam leciały , to nie dziwię się że wam ten topik wywalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tesco żyje
Za zaistniałą sytuaję podziękować możemy siłom reakcyjnym AUCHAN. Ale nie damy się!! TESKO GÓRĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moderatora
te budos tetves repedsarku a kurvaanyadot a szadbabaszott gecci allat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tedd vissza TESCO tetelet te segarcu buzi!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moooderator
to fakt, jestem agentem AUCHAN i pracuje rowniez dla raczki i jestem spod znaq slonika. Nienawidze TESCO bo moi starzy mnie tam znalezli na polce "wyprzedaz - najtansze!". Kiedy innych przynosily bociany ja zostalem wykupiony przez rodzine cygan?w, nosili mnie w reklamowkach TESCO, i wogole to jestem korzystny zakup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usuniemy moderatora
bo nie pije wodki TESCO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO boy
Chcialem pwiedziec ze dopuszczamy sie tutaj jawnej profanacji. O TESCO powinno sie mowic w postawie HAB-ACHT!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO lingwista
Marysieńka -> od razu widać, że nie czytałaś, bo nie było tam ani jednego wulgarnego słowa! MY - klienci TESCO jesteśmy ludżmi kulturalnymi i dbamy oczystość języka (i o czystość w nashych marketach!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO uncommercial
I to wcale nie jest reklama nashych wspaniałych marketów! A jak kobiety ciągle gadają o pigułkach i ich nazwy podają, to co? I to jeshcze mówią, że po tej to głowa boli, po tej bąki pushcza, a po tej wyrastają włosy między palcami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO prorok do Zdziowionej
Serdecznie dziękujemy za słowa poparcia! Potrzeba nam więcej takich ludzi, jak TY!! Stań wraz z nami w pierwshym sheregu do boju o wolność w sherzeniu Ewangelii TESCO!! Zostańmy razem męczennikami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO lubna
A ja chciałabym powiedzieć niniejszym zdecydowane NIE moderatorowi tfu, który usunął nam, miłosnikom TESCO naszą dume i chlubę, naszą kochaną stronę. Nieprawdą jest jakoby zawierała ona słowa lub treści wulgarne. Doprawdy czuję głęboki niesmak, który zneutralizuję niewątpliwie drinkiem z komponentów zakupionych ... (wszyscy i tak wiedzą gdzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO Kierowca
Jestem kierowcą linii autobusowej TESCO. Chciałem pogratulować doskonałego wyboru wshystkim swoim pasażerom. Chciałem też zdementować plotki, jakoby moi pasażerowie byli w więkshości żulam, starymi babami i chamami. To również nieprawda, że pchają się w wejściach i biją o miejsca siedzące! Nasi pasażerowie to kulturalni ludzie, którzy chcą w pokoju dokonać korzystnych zakupów. PS. Dziękuję Pani Janinie Bobkowskiej, że nie doniosła mojemu shefowi, że na zajezdni popijam z termosu wódkę TESCO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MEDIA MARKT LODZ
gratulujemy, gratulujemy klientow . rozumiemy w pelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moderatora od TESCO Slovaka
Vitejte, uz jste mne poznali jak jsem hovoril neco o TESCO w moich Kosicach. Chtel bych neco ricit moderatorovi, ze ta stranka je velmi pokojova i co by ne likvidoval teho topicku. PS. vcera trikrat bylisme w TESCO w Presovie, protoze u nich w TESCO je sezonny vypredaj, a vodku TESCO daji velmi lacnej, jsme nakupovali moc skrin, a jsme popili!!!! Piiiij!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jana Tescova
ano, ot mas pravdu. ja bydlim w zilinie, u nas je take TESCO. Vubec uz u nas na Slovensku je moc TESCOvych prodajnych obchoduv. Ja s maminkou, tatinkiem a sestrou, nakupovalisme vodkou tesco, a jsme pili, pili, asi jsme byli uz uplne nasrani!!! Piiiijjjj!!!! POZDRAVY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waldemar34
Ponieważ zapewne nie wiele osób miało okazję przeczytać to co miałem do powiedzenia w oryginalnym topiku o TESCO gdyż następnego dnia tajemniczo „zniknął”.. Tak więc postanowiłem napisać jeszcze raz. Od kąt odkryłem bratnie dusze, czyli was.. czuję że pustka w moim sercu została wypełniona.. bo o to mam możliwość podzielnia się swoimi emocjami związanymi z zakupami w TESCO.. Już, kiedy zobaczyłem pierwsze zapowiedzi budowy marketu TESCO w moim mieście wiedziałem, że będzie to mój sklep.. Kiedy byłem małym chłopcem marzyłem o tym by gdy dorosnę wspólnie polować na "dobrą cenę" wraz z moimi przyjaciółmi.. Zawsze, kiedy spotykam się z nimi w TESCO jestem tak podekscytowany, że nie mogę odmówić sobie wizyty w toalecie.. Jeszcze zanim wybierzemy nasze wózki.. szczegółowo przeglądamy ofertę handlową często zagryzając świeżym i wspaniałym udkiem kurczaka kupionym w pasażu TESCO.. Wspólną wyprawę rozpoczynamy od szybkiego „objechania” marketu.. Może się okazać bowiem, że coś mogło by nam umknąć.. na przykład ostatnie sztuki w ofercie zimowej albo świeże banany w dobrej cenie.. Jeżeli chodzi o komunikację to mamy nawet marketowe sygnały.. np ręka w górze oznacza "oferta dobra do domy" a na przykład głaskanie się po głowie oznacza "dobra dla Ciebie".. Mamy również wiele oczywistych zasad.. np.. jeśli ktoś jedzie wózkiem z prawej to zawsze ma pierwszeństwo.. a kiedy jest np „dobra cena” osoba która ją zauważy blokuje wózkiem regał.. Moim ulubionym i stałym artykułem na liście zakupów są krokiety jak to mój przyjaciel Eryk mawia „TESCOWE”.. są na prawdę wyśmienite.. Kiedy już zakończymy zakupy spotykamy się najczęściej u mnie i zagryzając wspominanymi krokietami przeglądamy co kto „trafił” w TESCO.. Nie zapominamy oczywiście o odrobinie kultury.. śpiewamy wspólnie piosenki TESCO np Szybko.. tanio.. TESCO!!! Ach tylko ciągle tak mało czasu na kolejne spotkania.. Spotykamy się tylko dwa razy w tygodniu.. Może w przyszłości.. na emeryturze będziemy mogli pozwolić sobie na więcej.. Tym czasem kończę gdyż wybieram się właśnie do TESCO.. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że będziecie się dzielić nowościami TESCO oraz ofertami w „dobrej cenie”.. Dziękuję Ci TESCO za to, że jesteś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TESCO PIH
Tesco zajęło I miejsce w rankingu najlepszych polskich pracodawców opracowa-nym przez tygodnik Newsweek w kategorii handel. Na zlecenie Newsweeka nie-zależny oœrodek badań PBS z Sopotu przeprowadził wywiady wœród ponad 1000 kierowników personalnych, aby wyłonić najlepszych pracodawców w Polsce. Tesco zostało ogłoszone najlepszym pracodawcš w branży handlu detalicznego, natomiast czwartym w rankingu wszystkich pracodawców. W ocenie brano pod uwagę następujšce zagadnienia: - Zadowolenie z wynagrodzenia, - Możliwoœć awansu, - Stabilnoœć zatrudnienia, - Atmosfera w pracy, - Możliwoœć wykorzystania własnych umiejętnoœci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szynszylowa
a gdzie topik o TESCO!???????????? Moje szynszyle rosna na wodce TESCO, dawac TESCO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopec
mozgaaaaa!!!! dawac mozgaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×