Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajna taka

a jak często facet po 40 uprawia seks?

Polecane posty

Gość fajna taka

pytam poważnie, jak to jest u was drodzy 40-latkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj---
2-4 razy w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeebleeeeeee
1 raz w tygodniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet uprawia seks tak często, jak jego partnerka. Pytanie raczej w stylu abstrakcyjnym, typu: Czym się różni wróbelek? Odpowiedź: Ma jedną nóżkę bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtkuyf
a czy takiemu dacetowi po 40 nie wzrasta temperament gdy ma uprawiac seks z młoda, załózmy ok 20 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna Trzydziestka: jasne, że ona tak. Ale pytanie było o faceta. :-) Chyba, że on tez ma na boku kogoś? Pozdrawiam Cię. rtkuyf: Raczej ma to wpływ, bo młodsza chce częściej (przeważnie, nie zawsze), a to odmładza tez tego 40.letniego faceta. Przynajmniej duchowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, czyli muszę dokończyć, że tak często, jak jemu na to pozwala partnerka. Będzie jasne. Moja zatem jest brzozowa kłoda? Bo ja chciałbym częsciej, jak dawniej, ale ona już nie potrzebuje tego. Zaczynam brać, co swoje, nie pytając o zgodę. I to chyba działa. Jest potem taaaaka miła. Widać, kobieta potrzebuje dominanta. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajld
rany....dlaczego mój może tylko tylko 2 razy w miesiącu??????łaj ? łaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAZEPA
A CO JAK FACET UPRAWIA SEKS 1-2 RAZY W MIESIĄCU ,A CHLEJE PRAWIE CO DZIEŃ .CZY ON JUŻ NIE MOŻE??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytaj tych przechwalek
40 letnich impotentow. W tym wieku facet to juz wrak i mlodsza partnerka niewiele pomoze. Juz po 30tce u facetów libido znacznie spada. Odwrotnie niz u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez wygłupów, nie uogólniaj. Nigdy nie miałem potrzeb po 5 razy dziennie, ale nie narzekam na swoje potrzeby obecnie. Mam ochotę i rano, i wieczorem. W ciągu dnia zajmuję się normalną prozą życia, czyli pracuję, więc trudno, by wtedy myśleć o seksie. Zresztą, częściej niż raz dziennie, wieczorkiem, gdy jest cisza i nastrój ku temu, nie potrzebuję. Nie nazywałbym tego zatem "wrakiem". Poza tym, to że facetowi staje lub nie, to też jest sprawa partnerki. Jak już go nie kręci leciwa kobieta, to nie ma większych potrzeb. W pewnym wieku seks przestaje być najważniejszy. Zaczyna się liczyć coś więcej, niż popęd. Owszem, młode ciało w łóżku może wykrzesać z faceta dojrzałego wiele iskier. Ale jak sie taka uwali i czeka, żeby facet za nią wciąż ganiał albo na trzęsienie ziemii, to przy takiej zimnej suce, choćby 20.latce, która nic nie daje od siebie, to i młodszemu nie dygnie nic. W seksie grają obie strony, nie tylko jedna. Chciałaś, masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki sobie łoś
jak masz w domu starą babę w rozmiarze XXXL to już od samego patrzenia przestaje się chcieć - a chciało by się jeszcze ....smutne ale to proza mojego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 44 latek
i mogę codziennie szkoda że żona może 2 razy w miesiącu ,gdyby nie jej koleżanka to byłaby posucha ona tam może zawsze i wszędzie a jak to przeżywa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 40 latka
i może tyle ile ja chcę Podobno nigdy w takiej formie nie był Acha- 20 lat nie mam ale młodsza 10 lat jestem Nigdy nie sądziłam że 40-letni facet może być takim ogierem, myślałam że im już nie staje a tu niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna Trzydziestolatka Nie wiem facet, bo jesli ten 40latek ma mlodsza partnerke z duuuuzym temperamentem, to moze ona uprawia czesciej... z kochankiem Ja nie mam kochanka i sex mamy roznie czasem1 czasem 3,4 razy w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P....ski ok. 40 lat
Pięć razy w tygodniu i czasami kilka godzin się w weekend kocham z żoną. Nie mam problemów z erekcją. Żona ma 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jestem facetem 40 letnim chciałbym codziennie a nawet rano i wieczorem ale moja 7lat młodsza żona nie od jakiegoś czasu nie ma ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam napisac sex uprawiamy prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z tą impotencją po czterdziestce, musiał jakiś impotent po czterdziestce pisać. Ja jestem po 50-tce i nadal codziennie numerek. Libido spada, jak się zrobi przerwę,ale po przerwie wszystko wraca do normy, a na twardość też nie ma co narzekać. Pod stardym dębem to i korzeń twardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to niema reguły.Mam 52lata,jestem zadbany,zdrowy i silny jak byk.Przedsiębiorczy,z odpowiednim wkładem i nawet Lessi nie liże tak jak JA.Mój wiek,to jedynie bagaż doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
47 lat i najchetniej codzienne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aron
Tak trzymać panowie.Dojrzały facet,jak nie ***** to dziadzieje i zaczyna umierać.Czym więcej,tym lepiej i bardziej się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz w roku! Hurrra! Raz w roku!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 32 maz 43 w małzeństwie 8 lat a sex teraz lepszy niż na początku i bardzo częsty. Super sa mężczyźni po czterdziestce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×