Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy warto/

ale obciach

Polecane posty

Gość czy warto/

Do dziś nie mogę dojść do siebie po pewnym czwartku. Wpadł do mnie pewien znajomy- właściwie dalszy znajomy, bo mówimy sobie per pani. Rozmawialiśmy o sprawach zawodowych ,aleon dziwnie na mnie patrzył. Wprawdzie miałam na sobie fajny sweterek w dziurki, ale nie myślałam , że go to sprowokuje. Już mieliśmy się pożegnać gdy on powiedział, że nie będzie mógł się skupić na pracy po "takim widoku"(nie jestem oszałamiająco piękna i ok.10 lat od niego starsza!-ale nie znowu taka potwora -powiedzmy OK) W pewnym momencie podszedł do mnie i zaproponował a właściwie dał mi do zrozumienia że moglibyśmy coś.......O JASNY GWINT!!!!!! Szkoda, że nie potrafię opisać mojej reakcji. Niby jestem wygadany, ale chyba "niby". Chyba nawet mi wstyd. Poprostu spanikowałam , zaczęłam się motać, bąkałam coś o mężu i rodzinie. O zgrozo -ten facet chyba pomyślał, że jakaś zacofana. Coprawda powinnam się na niego obrazić -chyba?, ale z drugiej strony miło mi się zrobiło, że taki młody i przystojny facet poleciał na mnie( nieważne z jakich względów). No i teraz nieraz robi mi się ciepło na samo wspomnienie. Mam udaną rodzinkę i kochanego męża i nie wchodzi w grę żaden numerek na boku, ale chętnie poflirtowałabym z młodym. Szkopuł w tym ,że on zachowuje się tak jakby nie było sytuacji.Nie wim czy coś sugerować, cz niewarto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma roznicy
skoro nie chcesz zdradzac swojego meza to po co ci flirt z jakims facetem?????nie przypuyszczasz ze wlasnie dążysz w ten sposb do zdrady...echhhhhhhh ale te laski sa glupiutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Choc wiem ze to faaajnie.Przezyte ,przerobione :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigancik 102
zastanów się czy jesteś w końcu facetem czy babą, bo trochę gubisz się w zeznaniach,i nie zmyślaj więcej takich beznadziejnych historyjek,weź książke i poczytaj coś mądrego, bałwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto/
to trochę dowartościowuje. A i satysfakcja jakaś jest. Co do wygadania to klops na całej linii. Ale kręci mnie ten facet.O zdradzie nie ma mowy- czerwona lampka włączy się napewno.Ale poszaleć można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto/
to trochę dowartościowuje. A i satysfakcja jakaś jest. Co do wygadania to klops na całej linii. Ale kręci mnie ten facet.O zdradzie nie ma mowy- czerwona lampka włączy się napewno.Ale poszaleć można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Gigancik literowka to teszcze nie jest powod do obrazania kogos.Dobrze wiesz ,tak samo jak i ja ze to kobieta,ale Ty musisz sie jednej literki uczepic .Moze Ty poczytasz?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
no jeszcze moja literowa na to wszystko heheheheh :classic_cool: Dopieprz mi plisss ,bo spac nie bede mogla. Do autorki >>>poszalec mozesz :) Nawet wskazane:) Ci co tak radza smiesznie to dziewczyny mlode:) Za 15 lat to samo beda pisac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto/
sorry gigancikja -to baba. Historyjki nie zmyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigancik 102
a może jest homo...niewiadomo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Nie nie jest .:) Caly tekst o tym swiadczy ,nie jedna literka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto/
"nie warto"-no to ja stara dupa jestem. Ale jeszcze jakieś głupie mysli .....A co mam go na kawkę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy warto/
gigancik widać, że ci sexu brak-to literek się czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Ja tez stara dupa ,ale nie przeszkadzalo mi poszalec z mlodszymi facetami ode mnie.Bylo suuuper i jest co wspominac. Prosze tu nie bluzgac (to do reszty) .Zadnych lozek itp itd,zabawa ,flirt,przygoda.Tez jestem mezatka i nie przyszlo mi do glowy zdradzac ,ale samopoczucie baaaardzo sie poprawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigancik 102
jedna literka może wszystko wyjaśnić,trzeba być ułomnym żeby w tą prowokacje uwierzyć,już tu nie zaglądam, pozdrawiam serdecznie i całuję mocno aha i życzę miłego dnia, pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Gigancik Ty tak mocno to nie caluj ;) Bo to tez niebezpieczne:D:D:D A tak wogole dlaczego prowokacja? To sie zdarza naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Myszka takie cos to jednak czesciej sie Wam mlodym zdarza;) Ja nigdy nie mialam niedomowien np. Zawsze bylo jasne co on co ja. I zawsze bylo super.Jestesmy kumpalmi od zawsze i na zawsze a ze iskrzylo? Widac i w starych dupach cos jest hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto
Myszka pozdrawiam :) ps.Ja nigdy nie pisze tylko dlatego ze intencji nie rozumiem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigancik 102
Z zaangażowaniem godnym Dalajlamy XIV układam miniaturki Wieży Eiffla z plemników mojego szopa-pracza:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×