Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale wpadka chłopak mnie przyłapał jak się masturbowałam

Polecane posty

Gość gość

Mieszkam z chłopakiem od kilku miesiecy. Wczoraj wieczorem przysnąl przed tv więc mówię wezmę szybki prysznic i tak mnie rozgrzala ciepła woda, ze zaczęlam sama się piescic to rączką to prysznicem. Bardzo szybko doszłam, odwracam się a on stoi i obserwuje. Strzeliłam takiego buraka jak nigdy. Nie słyszałam jak wszedł do lazienki. Boshhhh co za wstyd. Tak mi głupio a on mi mówi ze to takie piękne było i seksi i mam to powtórzyć. Przyłapał ktos was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie, mój mąż, w łóżku zasnął, więc ja robię co robię i ten się przebudził i pyta czemu tak sapię buhahaha :D Ale zasnął dalej więc nie wiem czy skumał co robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
99% młodych kobiet się masturbuje. Łącznie z tymi które mają chłopaków / narzeczonych / mężów. To całkowicie normalne i naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak wiem, ze większośc to robi i kobiety też tylko nie w obecności faceta. Dla mnie to krępujące. Ciekawe czy tak bez wstydu byś onanizował się przy partnerce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przyłapałam męża ja sobie szarpał konika i opirdoliłam go za to a on że każdy facet to od czasu do czasu robi pomimo że ma żonę. Byłam w szoku. Teraz mi to nie przeszkadza bo nie zaniedbuje mnie. Kiedyś pozwoliłam to zrobić w mojej obecności i wystrzelił chyba w 15 sekund. Nic nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz,przyznam ze kiedys przylapala mnie moja corka nieoczekiwanie weszla nndo mojego pokoju wprawdzie lezalam przykryta pod kocem ,ona ma dopiero 15-lat nie jestem pewna czy skojarzyla w co sie zabawiam ale przez pewien czas dziwnie na mnie patrzyla .od pieciu lat jestem samotna przyznaje ze masturbuje sie srednio raz w miesiacu ale od tej wpadki jestem ostrozniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złpałam swojego mena jak się zabawiał i nawt spodobało mi się. Od tamtego razu czasami robimy to razem albo on mi a ja jemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chcialabym aby moj maz zonanizowal sie na moich oczach, onanizm meski bardzonie podnieca,jednak on zdecydowanie odmawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uległy prawiczek
mnie też raz na onanizmie przyłapała moja ładna i wyższa dziewczyna. masturbowałem się do p****la. kazała mi przytrzymać sobie członka i wychłostała go od dołu swoim paskiem do spódnicy. przez kolejny tydzień nie opuściłem pasa cnoty za taki wybryk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz,przyznam ze kiedys przylapala mnie moja corka nieoczekiwanie weszla nndo mojego pokoju wprawdzie lezalam przykryta pod kocem ,ona ma dopiero 15-lat x jak ma 15 lat w tych czasach to pewnie wydałaś jej się frajerską, niedoświadczoną dziewicą, hue, hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś w nocy obudziłam się bardzo podniecona, nie chciałam budzić męża, więc zaczęłam się masturbować. Myślałam, że on spał i nie wiedział co robiłam, ale na następny dzień gdy byliśmy już w łóżku i coś oglądaliśmy w tv on odchylił kołdrę i sprawdził co robię, bo ręce miałam pod nakryciem, miał dziwny uśmieszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przylapal? A nie pomogl? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onanizowalem sie przy partnerce chciala zobaczyć jak to robie Powiedziała że fajnie patrzeć jak facet sobie wali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś poruszalem członka ręką przy żonie to nazwała mnie zboczeńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak miała 15 lat to na pewno sie domyśliła co robisz, pewnie nawet sama już wtedy to nie raz robiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwala cie zboczeńcem ciekawe czy ci kiedyś zwaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja partnerka lubi mi walić Kilka razy przebudzilem sie w nocy jak sie nim bawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty zaspokajałeś ją ręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak lubimy takie zabawy jest to jakaś odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,niektore malzenstwa dogaduja sie wspaniale,w sprawach seksu.dla mnie masturbacja zawsze byla wazna nie rezygnuje z niej nawet majac partnera,oczywiscie maz nie wie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak mam. Męża okłamałam jak mnie pytał czy się masturbuję bo powiedziałam że nie. Lubię masturbację bo mnie odpręża i przynajmiej raz w tygodniu robię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie kilka razy zona nakryła w nocy jak sobie trzepałem ale ponieważ sama tez to robi to rozumiemy dobrze, ze nagle może ptzyjśc taka ochota i trzeba sobie ulzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moją żonę w nocy jak najdzie ochota to bierze moją dłoń i kładzie na swoją muszelkę i wszysko jasne co ma byc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że żona się w nocy masturbowała poznaję po plamie na prześcieradle. bardzo mnie to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na serio sie tego wstydzisz?:D Ja juz nie wstydzilam sie niczego przed swoim.:P i rzeczywiscie ich to podnieca-pewien chlopak prosil zebym zrobila to przy nim, przed tym jak mielismy sie kochac-dlugo nie wytrzymal. :D Nie masz czego sie krepowac ja robil jakos to nawet z bylym przez tel kiedy bylismy daleko i tez przeciez dobrze wiedzial co robie, chociaz mnie nie widzial i jakos zawsze podobalo mu sie to ze jestem taka bezpruderyjna.:P Przeciez z nim sie bzykasz to czego masz sie wstydzic? Kobiety tez maja swoje potrzeby, a niektore nawet wieksze od facetow.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wszyscy ( wszystkie ) to lubimy ale raczej nie lubimy jak nas ktoś na tym przyłapie. Trochę wstydu jednak mamy. Moja siostra mnie przyłapała jak miałem 15 lat - ( ona 17 ) -było mi głupio ale bez zenady zapytała od kiedy to robię. Więcej już na ten temat nie rozmawialiśmy ale chyba oboje się zabawialismy w ukryciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ok ja tez bym sie spalila ze wstydu gdyby przylal mnie ktos z rodziny,:Oale partner to co innego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moją żonę namawiałem kilka razy. czasami - chociaż rzadko udaje sie popatrzeć, uwielbiam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośc 13.16 - oczywiście,że płonąłem ze wstydu ale pozniej nawet jak się masturbowałem to miałem przed oczyma tę zaskakującą scenę jednak zwłaszcza myślałem czy ona się podnieciła. takie głupie młodzieńcze myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×