Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

analiza upadku ero

Polecane posty

Gość gość

-nie można pisać o seksie -nie można pisać o fantazjach seksualnych -nie można wstawiać fotek -nie można flirować -nie można romansować -nie można być szczerym Zamiast tego. -można pisać o niczym -można wklejać piosenki -można i trzeba obsesyjnie dbać o prywatność -można osądzać i krytykować innych -można wyzywać -można wojować Logika grupy osób stąd. I po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem właśnie przy klimatach M Eve dziś śniadaniowych, bo u mnie ta pora i czytasz w moich myślach oczko.gif Ciemny chleb (żytni na zakwasie), twaróg, rzodkiewka, szczypior, kawa biała... Normalnie rozmarzam się jezyk.gif Od siebie dodaję czosnek niedźwiedzi, bo teraz jest jego pora (świeży, w liściach), smakuje cudownie do wszystkiego, na chleb z twarogiem - mniam! usmiech.gif Smacznego i miłego dnia oczko.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki i detektyw mają swój mały udział w upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W skrócie: zawiść, wrogość, podejrzliwość, wylewanie żółci, dokopywanie innym. Polish hell w pigułce. W pracy, w wielu rodzinach, na wczasach, w sklepie, etc. Otto von Bismarck - "dajcie Polakom rządzić, a sami się wykończą". Mamy tu jeszcze takich co zostali kupieni (ich głosy wyborcze) przez prezesa za "pińcet". Żule, kibole, patologia, ciemnogród, "kiepscy" to twardy elektorat PIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie piekiełko. Dewoci, zakłamanie, wieczna krytyka innych i zazdrość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty też jesteś polaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam, oj tam. Od co najmniej 5 lat tak jest i tylko coraz głębiej niż dno :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srać na ero cała kafeteria leży ludziom zbrzydło po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz? Pierwszy Twój post w pełni popieram, nie rozumiem czemu napisałaś/eś drugi-ten o wyborcach PIS.Nie tylko ze jest on nieprawdziwy( głosuję na tą partię a nigdy nikogo tu nie obraziłam, nie obgadałam, nie wyśmiałam , wręcz przeciwnie, mnie wyhejtowano obrzydliwie )Wpisujesz się w ton z jakim zdawałaś/eś się walczyć w pierwszym poście. Uświadom sobie teraz dlaczego jest źle.Bo Ty również jesteś kimś, kto szuka tu wroga.I po co to? Kiedyś Tymon Tymański na jednym z koncertów pozwolił sobie na żarty z Kaczyńskiego( no okej) ale również z ludzi którzy głosowali za PIS. Po koncercie podszedł do niego fan, poprosił o autograf.Przy okazji, jakby mimochodem powiedział :"zdajesz sobie sprawę ze połowa tych łudzi, którzy przyszli na Twój koncert to wyborcy Kaczyńskiego? Ja również" Tymon powiedział o tym w wywiadzie.Muzyka jest dla wszystkich ludzi- nie dla tych z PO, Nowoczesnej, lewicy czy PIS. I forum jest dla wszystkich .Nie mieszaj polityki do upadku forum. Nie przyklejaj ludziom łatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorstwo. Tylko pierwszy wpis jest mój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6-59, 8-15 Najszybszy logunt:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh pisiory?! Weźta te pińćset złotych i wyślijcie Kijowskiemu:-D Obrońca demokracji dzięki waszym datkom spłaci może dług wobec państwa. Na dzień dzisiejszy ponad 180 tysiaków:-D Bądźta dobre i miłosierne, alimenciarz nie ma czasu pracować, żeby płacić na swoje dzieci, wszak musi bronić demokracji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka ś
I dobrze wam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, dzięki za odpowiedź. A Ty Najszybszy nie rzucaj w innych kamieniem, spójrz na swoje życie i zrób rachunek sumienia sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upadło po zmianie nicku przez Kobietę z Wachlarzem i jej opowiadanie o seksie z 4 k****ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość muszka ś
Odczepcie się od Naja. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dział erotyczny upada przez opowiadania o seksie. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj śmierdziucho. Imp. skłócila ludzi przez opowiadanie, egoistka. Mucha nie lepsza paranoiczka. Lata, pije i wyzywa.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie przez to upadło ale to był gwóźdź do trumny. Czyjes ego się nudziło nie pozwalało siedzieć na wersetach i wylazło i wszystko sie usrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upadlo przez Moszne i jej dochodzenia i oskarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak objawia się paranoja i na czym polegało według was skłócenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierrtalaj z tymi pytaniami mącicielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spiertalajta wszyscy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie objawy to paranoja? Wiesz dobrze bo siedzisz tu kilka lat. Mucha opowiedz jak adorował cię Naj grubasko.:-D i jakie jest stanowisko w tej sprawie że Naj rżnął się z Imperium. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przy okazji, jakby mimochodem powiedział :"zdajesz sobie sprawę ze połowa tych łudzi, którzy przyszli na Twój koncert to wyborcy Kaczyńskiego? Ja również" xxx Czy zdajesz sobie sprawę, że to tylko ok. 19% wyborców, więc jaka połowa tych ludzi?(ok. 50% uprawnionych głosowało, w tym na PIS 38%; prosta matematyka). Nie jestem wrogi do nikogo, dopóki ktoś nie zajdzie mi za skórę (a i tak staram się w nim widzieć dobre strony). Uważam, że chamstwo, hejt, polish hell trzeba tępić w zarodku. Zresztą to walka z wiatrakami, taką mamy Polskę. Za mało jest ludzi dobrej woli, którzy sąsiadowi dobrze życzą , więc nie doszukuj się w moim poście czegoś na siłę. Odwracasz kota ogonem jak typowy troll. BTW, elektorat PIS, który wymieniłem, nie wróży dobrze Polsce. Przyznaj, że w większości to ludzie zacietrzewieni, zawistni, zdewociali - jeszcze raz powtarzam, mówimy o tych co wymieniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zwidmusiu idź edytować Rzekę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie przyjmuję, że odpowiedź jest w pierwszym poście tematu o analizie upadku ero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne tematy bez popierdywania stałych bywalców jakoś sie kręcą normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nikt cię tu nie trzyma, jak ci tak źle to wypiertalaj w podskokach i załóż swoje prywatne forum👄To nie forum polityczne, daj się ludziom bawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×