Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość helianthus1

Ankieta dla kobiet, które zajmują się prostytucją (prac magisterska)

Polecane posty

Gość helianthus1

Cześć, jestem studentką V roku psychologii i prowadzę badania na temat kobiet, które świadczą usługi seksualne. Przeszukiwałam forum i widziałam, że rejestrują się tutaj dziewczyny, które się tym zajmują bądź zajmowały. Ankietę umieściłam w internecie za pomocą Google Docs, dzięki czemu można ją w anonimowy sposób wypełnić. Każdy wypełniony arkusz jest dla mnie bardzo cenny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helianthus1
Ankieta znajduje się: pozytywnedwojeczka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helianthus1
Ponieważ kafeteria uznaje adres ankiety za spam, proszę o wiadomosc na adres email, zwrotnie wyślę adres ankiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie zajmuję się prostytucją, nie jestem nawet kobietą, ale chętnie wypełnię dla dobra rzetelnej pracy naukowej, jak to zwykle w polskich warunkach ma miejsce. btw to co podałaś to adres email ;-) ohc widzę że masz problemy z linkiem, zaraz coś poradzimy ;-) edit: link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1B_S6mug67D1lgT57h3LGVFokluzdZOCOPC8vmqNQOlo/viewform?edit_requested=true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podbijam, link do ankiety w moim poście wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka ś
Cynik, będziesz miał.duże zasługi dla tej pracy. Twój wkład w naukę jest nieoceniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszame do poloneza z k*****i nie tancze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mychaplock
ok - pomogłam, wypełniłam, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakiej czesci Plocka jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@helianthus1 Jak chcesz wstawic tutaj ankiete tez nie ma problemu. mam na to sposob. Wez ctrl c skopiuj ankiete pozniej edytujesz swoj pierwszy wpis dajesz na nim ctrl v i wklejasz ankiete i dajesz zapisz. Ja na razie wstawilem ja w swoim wpisie ponizej. Ja wstawisz w swoim usune ze swojego. chcialem ci tylko pokazac ze to mozliwe. Najsmiejsze jest to ze Wilk jest barbarzynca komputerowym nie znam sie kompletnie na tym:) Ale jak to dziki Wilk znalazlem sposob na obejscie taki troche dziki ale sprytny Badanie dotyczące pracy kobiet zajmujących się prostytucją Prowadzę badania na Uniwersytecie Łódzkim (Instytut Psychologii) na temat seksualności i warunków pracy heteroseksualnych kobiet, które zajmują się prostytucją. Pani udział w badaniu jest dla mnie bardzo cenny. Wszystkie pytania zostały skonstruowane tak, aby zachować Pani anonimowość i nie ma takiej możliwości, aby zidentyfikować Panią na podstawie udzielonych odpowiedzi. Pytania dotyczą zadowolenia z pracy, motywacji do pracy oraz życia osobistego. Płeć: kobieta mężczyzna Wiek: Wykształcenie: brak podstawowe średnie zawodowe wyższe Stan cywilny: wolny związek nieformalny związek formalny Znajomość języków obcych: (proszę wpisać język lub zostawić puste) Staż pracy w zawodzie: (w miesiącach, latach) Intensywność pracy: (ilośc przepracowanych godzin w tygodniu) Chęć do pozostania w zawodzie w ciągu najbliższych trzech lat: tak nie Czy jest Pani matką? tak nie W jakim wieku przeżyła Pani inicjację seksualną? Wybrałam ten zawód ponieważ: (proszę zaznaczyć wszystkie twierdzenia, z którymi się Pani zgadza) W tej pracy można liczyć na wysokie zarobki. Z tej pensji jestem w stanie bez problemu utrzymać siebie i swoją rodzinę. Z tej pensji jestem w stanie odłożyć pieniądze na inne cele (edukacja, studia, wakacje, inne potrzeby) Lubię, kiedy podobam się mężczyznom jako kobieta. Mam elastyczne godziny pracy, dzięki czemu mam czas na inne zajęcia (dodatkową pracę, studia, opiekę nad dzieckiem). Zostałam zmuszona do wykonywania tego zawodu (przez osobę lub sytuację). Na razie nie mogę znaleźć innej pracy. Wybrałam ten zawód ponieważ: (proszę zaznaczyć wszystkie twierdzenia, z którymi się Pani zgadza) Mam duży temperament seksualny. Ogólnie lubię kontakty z mężczyznami. Lubię nieprzewidywalność tej pracy i brak rutyny. Lubię poznawać mężczyzn i ich upodobania. Wybór tego zawodu to wyłącznie moja decyzja. Lubię seks. Jestem dobrą kochanką, lubię wykorzystywać swoje umiejętności i przynosi mi to satysfakcję. Proszę ustosunkować się do poniższych twierdzeń dotyczących warunków Pani pracy, gdzie 1 znaczy "zgadzam się", 2 - "raczej się zgadzam", 3 - "raczej się nie zgadzam", 4 - "nie zgadzam się". Atmosfera w pracy jest bardzo dobra: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Jestem zadowolona ze swoich zarobków: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Mam możliwość odmówić seksu bez prezerwatywy oraz innych form seksu, których nie akceptuję, bądź zagrażają mojemu zdrowiu: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Między pracownikami panuje przyjazna atmosfera: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Lubię kobiety, z którymi pracuję: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Zawsze mam prawo nie przyjąć klienta, jeśli z jakichś powodów mi nie odpowiada: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Mogę podejmować samodzielne decyzje i nikt z pracowników do niczego mnie nie zmusza: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Mogę pracować w warunkach bezpiecznych dla mojego zdrowia: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Mogę liczyć na wsparcie i pomoc innych zatrudnionych kobiet: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Ilość godzin spędzanych w pracy mi odpowiada: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się W miejscu pracy czuję się bezpiecznie: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Gdybym miała okazję, nie zmieniłabym swojej pracy na inną: 1 2 3 4 zgadzam się nie zgadzam się Proszę ustosunkować się do poniższych twierdzeń. Zadowolenie mojego klienta mnie cieszy: tak raczej tak raczej nie nie W trakcie stosunku z klientem oddaję się przyjemności: zawsze często rzadko nigdy Przed spotkaniem z klientem jestem podekscytowana: zawsze często rzadko nigdy W trakcie stosunku z klientem przeżywam orgazm: zawsze często rzadko nigdy Czerpię satysfakcję z tego, że klient wychodzi zadowolony: tak raczej tak raczej nie nie Lubię gdy klient, z którym się już spotkałam umawia kolejne spotkania: tak raczej tak raczej nie nie Uważam, że nie mam problemów z przeżywaniem orgazmu z klientem: tak raczej tak raczej nie nie Zdarza się, że klienci nie budzą we mnie seksualnego zainteresowania: zawsze często rzadko nigdy Seks z klientem traktuję bardziej jako pracę, niż czerpanie przyjemności ze zbliżenia: zawsze często rzadko nigdy Obecnie poza pracą utrzymuję kontakty seksualne z mężczyzną, który nie jest moim klientem (z moim chłopakiem, mężem lub innym mężczyzną) tak nie Jeżeli odpowiedziała Pani przecząco w poprzednim pytaniu, proszę o zakończenie wypełniania kwestionariusza, ponieważ kolejne pytania będą dotyczyć relacji z partnerem seksualnym. Jeśli twierdząco, proszę przejść do poniższych pytań. Zadowolenia mojego partnera mnie cieszy: tak raczej tak raczej nie nie W trakcie seksu z partnerem chętnie oddaję się przyjemności: zawsze często rzadko nigdy Przed spotkaniem z partnerem jestem podekscytowana: zawsze często rzadko nigdy W trakcie stosunku z partnerem przeżywam orgazm: zawsze często rzadko nigdy Czerpię satysfakcję z tego, że mój partner jest zadowolony ze współżycia: tak raczej tak raczej nie nie Lubię, gdy mój partner mnie pragnie: tak raczej tak raczej nie nie Nie mam problemów z przeżywaniem orgazmu z moim partnerem: tak raczej tak raczej nie nie Zdarza się, że nie mam ochoty na seks z partnerem. zawsze często rzadko nigdy Seks z partnerem to dla mnie w większym stopniu obowiązek niż przyjemność. zawsze często rzadko nigdy Czerpię przyjemność z seksu zarówno z partnerem jak i klientami. tak nie Lubię wyłącznie seks z moim partnerem, seks z klientami traktuję jako pracę. tak nie Przeżywam orgazm zarówno z partnerem jak i klientem. tak nie Mój partner wie o mojej pracy. tak nie Stosunek mojego partnera do mojej pracy mogłabym określić następującymi słowami: (proszę zaznaczyć wszystkie prawdziwe odpowiedzi) Jest zadowolony i nie ma nic przeciwko. Partner akceptuje moją pracę, ale tylko dlatego, że jest źródłem naszego utrzymania. Na razie nie ma nic przeciwko, ale chciałby, żebym w przyszłości zmieniła zawód. Namawia mnie do zmiany pracy. Chce ode mnie odejść. Wstydzi się mojej pracy i ukrywa ją przed rodziną i znajomymi. Moja praca jest przedmiotem ciągłych awantur. Unikamy tego tematu i nigdy nie rozmawiamy o mojej pracy. Często wypytuje mnie o szczegóły, jest tym zainteresowany. Mój partner zmusił mnie do wykonywania tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak, wilku, jesteś barbarzyńcą komputerowym. Ankieta jest w formie linku, ponieważ wypełnienie jej na podanej stronie i kliknięcie "Submit" wysyła podane odpowiedzi do autorki automatycznie. To raz. Dwa, autorka nie może edytować pierwszego posta, ponieważ nie ma zarejestrowanego nicka. Trzy, od kiedy to wilki oddają niedźwiedzie przysługi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyanka
pracuję w agencji od roku, wczesniej na mieszkaniu. najgorsze na miescie bylo to, ze jak sie uwolnilam od jednego alfonsa 50/50, to zaraz pojawil sie drugi z ta sama stawka 50/50 niestety dziki kraj, duzo dziewczyn ma ten problem co ja powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falla
w jakim miescie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie lepiej taką ankiete przeprowadzic na uczelni przeciez studentki tym procederem najczesciej sie trudnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
ja studiuję i nie jestem prostytutka, media bzdury rozpowszechniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
gosc, ale twoje kolezanki przyznaly sie tobie, ze sa prostytutkami? wszyscy mowia ze to takie powszechne a moim zdaniem fama poszla i wszyscy to mysla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
A jak patrze na moje kolezanki ze studiow, to zadnej nie widze w takim zawodzie. Ladne mlode wyglądają jak dziewice, moglyby wyjsc za pilkarza, nie musialyby szukac klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
a jeszcze co do tego ze te dziewczyny się nie szanują moim zdaniem te dziewczyny robią co chcą i lubią jeśli one się niby nie szanują to ich klienci tym bardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiego pilkarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
jakiegos przystojnego, nie znam sie na pilkarzach, ale zazwyczaj są bardzo ładni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ukrywają ten fakt, a ty widocznie jesteś mało spostrzegawczy i w dodatku pedał skoro podobają ci się ładni piłkarze. gratuluje :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
jestem dziewczyną teraz sie zastanawiam ktore moje kolezanki z roku mają swoich klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilkarze to najwieksze glaby wiec zwiazac sie z takim moze tylko podobny glab :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wśród humanistek porozglądaj sie, zreszta były już badania socjologow i wynika że co czwarta:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbik2
jak u mnie co czwarta to jest katoliczka należąca do jakich grup duszpasterskich, majaca chlopaka i mowiaca ze z nim nie wspolzyje - szok skad tyle tych mlodych ludzi poszlo za kosciolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z politechniki, o ile sa ladne, tez sie sprzedaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo maja sponsora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam panny do spędzania romantycznych wieczorów we dwoje :) Potrzebuję miłosnej terapii aby oczyścić ciemne zakamarki mej duszy. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypelnilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość presnutringweb1975wiuhe
pracuję w agencji od roku, wczesniej na mieszkaniu. najgorsze na miescie bylo to, ze jak sie uwolnilam od jednego alfonsa 50/50, to zaraz pojawil sie drugi z ta sama stawka 50/50 niestety dziki kraj, duzo dziewczyn ma ten problem co ja powodzenia Jasne http://linq2.it/1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×