Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Twój sąsiad

Azjatki :)

Polecane posty

Gość Twój sąsiad

Uroda dziewczyn z Azji... Szczególnie ceniona przez mężczyzn z Europy i Stanów, bo to coś innego niż na co dzień. Ma pewne cechy charakterystyczne, które są sprytnie wyolbrzymiane prze twórców mangi, czym jeszcze bardziej nakręcana jest fascynacja Azjatkami. Zapraszam do obejrzenia ciekawej galerii 50 fotek dziewczyn z Azji ;) http://j.gs/6fVL A Ty? Co myślisz o takiej urodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie czasami kojarza z elfami xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonsai :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są super,,. takie słodkie i delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramol
Wszystko pięknie, ale na starość czar pryska... i to cały :P Wystarczy porównać sobie dwie babcie- jedną z Europy i drugą z Azji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, kazdy na starosc brzydnie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje żeby dziewczyny które uważają, że maja za małe piersi poczytały ten topik. Azjatki też mają małe lub są kompletnie płaskie a żaden facet nie przejdzie obok nich obojętnie ;) więc kompleksy sobie wymyślacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak popularne są wyjazdy do Tajlandii?Ano dlatego że niektórzy Europejczycy gustują w małych,drobnych kobietach o twarzy dziecka. Azjatki spełniają te kryteria,są słodkie i niewinne z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:46- nie wszystkie są takie płaskie, nawet w tej galerii widać, że nierzadko zdarzają się dobrze wyposażone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładne i tak jak ktoś wyżej napisał- delikatne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjatki mają jedną niesympatyczną cechę.Nie mają prawie rzęs ,tak natura wymyśliła przy skośnych oczach.Cenię oczy u kobiet,niestety,bez makijażu ich oczy nie wyglądają ciekawie.Bo ktoś kto myśli ze mają oczy jak w anime to chyba na głowę upadł Wolę Latynoski i ich duże ciemne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma istot idealnych... nie mniej jednak miło by było się zaprzyjaźnić z taką Azjatką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość^ to jest właśnie ta fascynacja osobami o nietypowym wyglądzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie, ale tak jak my zachwycamy się nimi, tak one (podobno) zachwycają się nami. Chodzi o tę właśnie odmienność urody, nietypowość... Jeśli to prawda, to znaczy, że tam mielibyśmy branie o wiele większe niż tutaj :) Tak, wiem co teraz napiszecie... pewnie, że jestem nieudacznikiem i się pocieszam. Otóż się mylicie, bo piszę to tak ogólnie, a nie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azjatki maja pieknie owlosione cipki! Nie takie golizny jak u nas. nawet nastolatki maja niezly zarost lonowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najładniejsze są białe i latynoskie mulatki a'la Jennifer. i w przeciwieństwie do azjatek chętnie golą cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd macie wiedzę o zaroście? tylko z filmów i zdjęć, prawda? no właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet a realia to dwie różne rzeczy, nawet u nas to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też prawda, nie ma co budować sobie obrazu kobiet w oparciu o internetowe obrazki... to nie wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latynoskie mulatki a la Jennifer przed operacjami czy po?Bo to przecie dwie inne Jennifer.Wybielone i poprawione Jak Jackson , chociaż faktycznie w o wiele lepszym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiezyswiat
Mnie tak nie kreca jak innych samczykow, moich kolegow. Owszem urode maja wybitnie oryginalna. Ten ich naturalny wdziek i kulturowa niesmialosc czyni je wyjatkowo urokliwymi. Jak dla mnie minusem jest wzrost i drobna budowa ciala. Dorosle kobiety a wygladaja jak dziewczynki. Mnie bardzo pociagaja kobiety z Afryki. Czarna skora, wyraziste rysy i wydatne ksztalty. Ultra zmyslowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale musicie przyznać, że wygląd odbiegający od europejskiego kanonu piękna ogromnie fascynuje :) Tak jak tam pisaliście- Azja, Afryka, a nawet z Europy- Hiszpania... Dlatego lubię podróżować, nawet jeśli nie realnie np. samolotem czy autokarem, to chociaż palcem po mapie, a oczami po galerii google :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.youtube.com/watch?v=mi-km1b6xwE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobają się bo są bardzo delikatne, mają niewinną, wręcz dziecięcą urodę. w pewnym sensie zaślepieni ich wdziękiem nie dostrzegamy pewnych wad... identycznie to działa w naszą stronę- podobno bardzo podobają się im mężczyźni z europy i tak jak my u nich, tak one nie widzą wad u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dziewczyną i mogłabym mieć azjatycką kochankę :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło... ciekawa deklaracja :) Tak czy inaczej, ja jako facet w sumie też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:43, możesz napisać coś więcej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, Azjatkom bardzo podobają się biali faceci, a już najbardziej ci, z których mogą doić kasę i są dla nich przepustką do Europy czy Ameryki, łosie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×