Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Seamus071

BARDZO MOCNY FETYSZ FRYZUR NA BOBA

Polecane posty

Gość Seamus071

Witam, mam 23 lata, jestem facetem i od razu przejdę do sedna. Nie wiem czy to jest złe, ale gdy widzę kobietę obciętą na boba, to momentalnie mnie to podnieca, szczególnie gdy patrzę na tylną część głowy, gdzie widać ten kształt cięcia, szczególnie taki jak na obrazkach: [IMG]http://i58.tinypic.com/2ef1bhz.jpg[/IMG] [IMG]http://www.how-to-cut-hair.co.uk/blog/wp-content/uploads/2012/03/Steep-angled-bob.jpg[/IMG] Gdy to widzę, to mam ochotę dotknąć tam te włosy, z tyłu, te krótkie... głaskać, całować. Mnie to tak podnieca, że czasami nie umiem wytrzymać i muszę się zmasturbować. Co o tym sądzicie? Czy to normalne? Powiedzieć o tym mojej dziewczynie? Proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie a w tym odkrytym miejscu tatuz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seamus071
możesz pokazać zdjęcie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanowna mamusia nosiła taką fryzurkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seamus071
Nie nosiła, ale gdy byłem mały to sporo kobiet wtedy nosiło i już mnie to jakoś ciekawiło, od małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mnie intrygowało skąd biorą się fetysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam że może trochę ironicznie się do Ciebie zwróciłam ale zaskoczyłeś mnie tym fetyszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seamus071
Spotkałem się z innymi przypadkami tego fetyszu, także nie jestem jedyny z tym problemem ;p a może nie traktować to jako problem, sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fetysze to w ogóle ciekawa sprawa bo są wpisane jak kod i trudno ustalić skąd się wzięły mnie strasznie jarają faceci z długimi włosami, lubię też gdy facet ma łądne uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem ? hehe złe określenie po prostu musisz mieć partnerkę która nie lubi zmieniać fryzur :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seamus071
ja mam własnie długie włosy (do ramion) i w sumie to bardzo podoba się też mojej dziewczynie, ale ja nie wyobrazam sobie, żeby moja dziewczyna miała fryzure na boba... ;) ona ma piękne długie włosy, lubie je. No ale gdy widze kobietę szczególnie z takim "bobem" jak przedstawiłem na zdjęciach, do spodnie robią się ciaśniejsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też podniecają takie fryzury, tyle że jestem kobietą i sama taką noszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmm trochę głupio że Twoja dziewczyna nie ma takiej fryzurki.... gdybym wiedziała że mój facet napala się na inne byłoby mi nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
Podobnie jak kolega uważam ze to mega sexowna fryzurawg mnie nadaj***ardzo dużo kobiecości i sexaapilu a odkryty kark z kobieca szyja spod tej sexownej fryzury to kwintesencja kobiecości i erotyzmu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seamus071
moja dziewczyna nie ma takiej fryzury, bo szczerze powiedziawszy, dziwnie by w niej wyglądała, urodą nie pasowałaby nosząc taki fryz, jej pasują długie włosy i tak niech zostanie. Ja tez nie jaram się kazdą laska która ma taką krótką fryzurę, wg. mnie kobieta musi pasować do "boba" i wtedy jest ekstremalnie seksowna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coolman79
Zrozumiałbym fetysz a'la fryzura na bobra (tu i ówdzie):P ale z tym bobem to bardzo ciekawe :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seamus071
no widzisz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nameless128
Witam, ja też uważam, że takie fryzury są bardzo hot. Moja żona ma taką fryzurę i nie wyobrażam sobie gdyby ją zmieniła na inną. Faktycznie, taka fryzura może podniecać, szczególnie taka jak na drugim zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offowa
nie wiedziałam, że jest taki fetysz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez tak mam dla mnie ta fryzura to mistrzostwo podniecam sie na niej tak ogromnie ze masturbuje sie od zaraz bob klasyczny tzw bombka uhmmmmm!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie kręcą fryzury "bob" zwłaszcza jak są bardzo podgolone z tyłu, podobnie zresztą wygolone boki głowy, albo i całkowicie na krótko ostrzyżone włosy :) uwielbiam zwłaszcza całować taki podgolony karczek, a i chętnie bym maszynką podgolił włoski z tyłu jakiejś chętnej Pani - zapraszam - tania.korekta(at)wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tym pierwszym zdjęciu mi się nie podoba, takich wyszarpanych nie lubię...ale na drugim już ok, kiedyś to była moja fryzura, niestety jak dla mnie zbyt wymagajaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta druga to mistrzostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie ta pierwsza tak podnieca, że nie wiem co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś sam! Kiedy widzę dziewczynę w bobie bardzo mnie to podnieca. Na szczęście moja kobieta nosi boba i do tego sam ją strzygę zawszę po obcinaniu odbywamy stosunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany, ja myślałem, że tylko ja tak mam, a tu widzę, że nie jestem sam... mnie to tak jara, że mam ochotę wsadzić mojego małego w tył tych włosów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze jak są wysuszone lub widzę jak sobie suszy kobieta tego rodzaju włosy penis twardo na baczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie! Gdy kobieta ma bardzo gęste grube włosy z ostrym konturem boba gdzie widać kark to momentalnie drągal w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×