Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vera lynn

Bardzo ważne pytanie [raczej do mężczyzn]

Polecane posty

Jak to jest możliwe, że w kraju w którym żyje 38 milionów ludzi, a z tego 18 milionów to mężczyzni nie można znaleźć jedenastu, którzy potrafią grać w nogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
Tego najlepsi fizjologowie nie wiedzą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 👄 No ale ja liczę na odpowiedź, gdyż mnie to frapuje. Taka Dania na przykład - w reprezentacji nie mają żadnych gwiazd, ale są dobrzy technicznie. A my? Gwiazdy z Borussi i Arsenalui co? I wielka kupa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sranie Wielki Sportowiec
Rozumiem vera ze nawiazujesz do naszej reprezentacji. To nie jest wina reprezentacji ze nie potrafia grac, tylko skorumpowanego pzpnu gdzie siedzi kolesiostwo a do druzyny dostajesz sie po znajomosci. Tyle w temacie a teraz dawaj ryja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj podczas meczu na trybunach siedział miszcz Lato. :classic_cool: Obok samego Bronisława mistrza ortografii Komorowskiego. To bardzo podejrzane. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja się tam nie znam ale,
nie wystarczy miec jedną gwiazdę w drużynie :P choc by nie wiadomo jak dobra była, to za 11 nie będzie wstanie grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można znaleźć i już takich mamy, bo piłkarze np w lidze niemieckiej wymiatają, rozbrajając w Borussi Dortmund całą ligę z wiekim Bayernem Monachium, który z kolei przed Euro rozwalił reprezentacje Oranje. :D Nasz problem nie tkwi w piłkarzach, kibicach, nasz problem to PZPN, te wszystkie leśne ludki w jego strukturach, ze spasionymi brzuchami, okrągłymi mordami, którzy mentalnie tkwią jeszcze w poprzednim systemie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem za to, jak kobiety grają w rugby :) Przed meczem nie poznałbym, że grają w rugby - makijaż, paznokietki, obcasy... A na boisku morderczynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vera...Ty pajacu jeden. Przestań lizać facetom owłosione dupska i ściemniać, że Cię piłka interesuje...i tak kurwa nikt z Tobą nie chce rozmawiać lachociągu !!!! Wiesz tępaku co to lachociąg ? Czy mam podać Ci definicję ze SJP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słusznie gadasz - powinni mieć jakąś podstawę, nie za wysoką i dostawać premie, za dobre wyniki. Przecież boisko, to ich miejsce pracy - na pieniądze trzeba zapracować. W normalnej pracy, kiedy ktoś się kiepsko wywiązuje z obowiązków, to go zwalniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy was podnieca piłka nożna ?
Bo to chyba nie na to forum weszliście co trzeba :P :D tak tylko przypomnę "życie erotyczne'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
proponuję zatem nie głosować na partie, które nie mają w programie likwidacji PZPN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, na podstawę mogłabym się miłościwie zgodzić. :classic_cool: Metoda kija i marchewki jest niezawodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dodam akcent erotyczny - Sebastian Boenisch mógłby mnie trzymać na cycki. :classic_cool: No dobra, grają za granicą i co? Wygrywają a jak przyjdzie co do czego to nie potrafią. Już podejrzewam, ze robią to specjalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
no pewnie, że specjalnie. kasę już dostali i nie muszą tyle się męczyć na boisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartownisie od siedmiu boleści. :O I to darcie ryja teraz, że nic się nie stało. Właśnie, ze się stało. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ściemniaj że masz tzycki. Przecie tam nie mama za co łapać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vercia -> też mnie to zadziwia. mamy naprawde świetnych piłkarzy. trio z BVB, Wasyl (Anderlecht), Tytoń (PSV), farbowane lisy tez nie graja w przypadkowych klubach i co? i jedno wielkie jajco :-O jednak to nie przypadek ze jesteśmy tak nisko w rankingu FIFA :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Jasiu 👄. No ja wyczuwam tutaj jakiś spisek masoński. :O A teraz prosze mi powiedzieć która partia chce zlikwidować PZPN. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomocnik Boga
Bo sie chlopy rozluznili!!! Popuscili zwieracze bo CZESI DOSTALO OD ROSJAN TO PSYCHIKA PODPOWIADALA IM ZE POJDZIE LATWO NO I CHUJ WYSZLO JAK WYSZLO... ALE DZIEKUJEMY ZA EMOCJE !!! POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaarwena
na chuj przezywacie, pierwsze 30 minut bylo swietne, potem sie zrabalo wy "miszczowiewswoichinietylkodziedzinach" od siedmiu bolesci :) nie srajcie w majty i tak sie nie umywacie nie tylko do reprezentacji ale nawet to komorowskiego ktory byc moze ma zwyczajna dysleksje cwele wy schujale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt. Początek meczu był rewelacyjny! Aż pocierałam z podniety udami. :D No ale,. jak Smuda powiedział - dla nas każda grupa to grupa śmierci, I to chyba tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacy maja problemy z współpracą, nie tylko w sporcie. Jestesmy genetycznie zaprogramowani na "kazdy sobie rzepke skrobie". Jak dwie baby w kuchni sie nie pogodza, to jedenatska facetów na boisku tym bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×