Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będę Cię przepraszać codziennie, choćby tylko po to, żebyś przeczytał.

Polecane posty

Gość gość

want to want me

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawa bez pracy
Od dzieciństwa przyjaźnię się z pewnym facetem. Ja miałam paru partnerów a on odkąd pamiętam żadnej dziewczyny nie miał. Jest muskularny, zadbany więc mocno mnie to dziwiło. Chciałem się dowiedzieć co jest tego przyczyną. Jesteśmy ze sobą szczerzy, ale tego tematu unikał jak ognia. Kiedyś specjalnie go spiłem tanim alkoholem, a wtedy w przypływie szczerości przyznał mi się, że ma małego penisa. Gdy położył się spać ściągnąłem mu spodnie i zobaczyłam penisa może ze 3 cm. Akurat byłem wtedy sam i chciałem spróbować czegoś nowego, więc za parę dni powiedziałem mu, że widziałem jego penisa i chciałbym uprawiać z nim sex. Spalił buraka, ale po pewnym czasie się zgodził. We wzwodzie miał może ze 6 cm. Praktycznie nic nie czułem, ale widok takiego wielkiego mężczyzny z takim małym penisem był dla mnie mocno pociągający. Kazałem mu się wydepilować i nosić rajstopy. Zrobił to z chęcią bo w końcu przespał się z wytatuowanym kolesiem po wyroku. A ja przy okazji spełniłem swoją dawną fantazję o przestrzeleniu faceta😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×