Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rosemary999

Bez wstydu na basenie

Polecane posty

Gość Rosemary999

Byłam wczoraj na basenie,szatnia koedukacyjna po drugiej stronie kabina do przebierania ,a tu obok mnie babka -na oko 30 letnia sciągła strój powycierała ciało -trwało to chyba z 5 min-a na około pełno ludzi.Podziwiam kogoś takiego ja bym sie spaliła ze wstydu.Jak można robić coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zrozumiesz nigdy młoda durna dzido !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Calkiem normalne. Dla mnie to zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie kapalas sie z innymi po wf-ie czy silowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgardiaszona
Czemu nie zrozumiem Tylko mi nie mówcie że też tak się przebieracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez tak zawsze robie bo mam sliczna figure i cycki mi nie wisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgardiaszona
Ale to był duży aqapark i do tego są wydzielone przebieralnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale po co sie bawic w przebieralnie ? Przeciez do szatni nie chodzi sie zeby wlepiac sie w innych tylko zeby sie przebrac i isc do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w agaparku dwa razy w tygodniu od godz 19:00 jest FKK i mozna chodzic calkiem nago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary999
I chcesz mi powiedzieć że tak właśnie się przebierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w niemczech i tutaj w niektorych saunach jest rzecza normalna, ze jest sie nago. Ostatnio jak bylam to nie bylo ludzi w recznikach. Koedukacyjnie wszyscy nago:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary999
A gdzie ten aquapark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tesz tak robie, bo mam ptaka 20cm, a babki aż ślinę puszczają. Poza tym mam ciało opalone u wyrzeźbione. Kto ma co pokazać to się chwali i nie musi się wstydzić. Cóż w tym złego?. Natomiast spasła z wiszącymi cyckami czy spaślak z brzuchem po kolana, to faktycznie może się wstydzić i poza tym byłoby to ohydne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak robią prostaki i nie wymagaj aby inne prostaki cię zrozumiały. Wypada trochę się zasłonić jak już sie komus swojej d00py nie chce zataszczyć do kabiny. Ale jak pisalam - z prostakami nie wygrasz wiec nie szukaj tu poparcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz racje. Tam gdzie ja chodze sa szatnie ogolne i szatnie z kabinami. Te ogolne sa osobno dla kobiet i facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosemary999
Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać A ja już rosnę czterdziestą wiosnę i pod staniczkiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ukochany kwiat Raz w łóżku leżę już rozebrana, on chwycił mocno za me kolana I szepnął w ucho ach kocham Cię, i tak zasnęłam w jego objęciach , a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło dziewięć miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za prowo -gdzie w Polsce są szatnie koedukacyjne? ? są takie ale w Niemczech i Skandynawii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgardiaszona
A gdybyście trafili do takiego basenu gdzie nie ma osobnych przebieralni i co wtedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolony h
Czego sie tu wstydzic? Dla mnie to zaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak konczysz korzystanie z basenu to nie idziesz pod prysznic czy moze idziesz sie umyc w kurtce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rosemary999---przyjedz do nas do hanoweru to cie zaprosze do FKK po godz 19:30 ale bez dzieci--tylko dorosli i pelnoletni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozgardiaszona
Myje sie jak wszyscy w stroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozgardiaszona!!!!!----a bzykasz sie tez w stroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa na to spoisoby naprawde sa i fajnie wtedy jest no tak nie przejmuj sie to zupelnie mozna na spoko zalatwic i zmienic na lepdsze trzeba tylko pare wskazowek wybrac i zaraz sie poprawia 👄 www.youtube.com/watch?v=D4wB8NNwA-c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki sens ma takie mycie skoro majac na sobie kostium nie opluczesz sie dokladnie z chlorowanej wody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż to tylko kwestia wychowania i podejścia do takich spraw. Ogólnie coraz więcej jest obiektów gdzie nagość nie jest niczym szczególnym. A powiem więcej czymś normalnym. Dla Pani Pani Rosemary999 przebieranie się przy kimś obcym jest czymś nie do przyjęcia. Lecz np ta pani która nie wstydziła się na chwilę ściągnąć bielizny i założyć nową to nic wstydliwego. Sam uczęszczam na obiekt w którym np pod prysznicem czy w basenie oraz w saunach siedzi się nago z kobietami. Czasem nawet bywają całe rodziny w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie byłaby to mało komfortowa sytuacja. Sama idę się wytrzeć i przebrać w przebieralni, bo jednak po coś one są i tak samo po coś są stroje kąpielowe. Zdaje się są po to by zakrywać intymne części ciała. Nie mam kompleksów, aczkolwiek nie lubię pokazywać zadka i cycków obcym ludziom, zwłaszcza że są to różni ludzie w tym dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No owszem zgadzam się z tobą. Lecz są tacy którzy nie wstydzą się swojego ciała. A to że ktoś nie wstydzi się swojej nagości i przebiera się przy obcych nie znaczy że jest jakim degeneratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak jak piszesz. Trzeba tez rozroznic sytuacje gdy ktos sprawnie sie rozbierze, wytrze i przebierze z powrotem, a sytuacje gdy 30 minut paraduje nago po szatni macajac sie po kazdym zakamarku ciala, narazajac innych na ogladanie tego. To drugie juz jest nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak podczas bzykania trzeba zachować odrobinę intymności, tak i podczas kąpieli przebierania, w przeciwnym razie cofnęlibyśmy się do zwyczajów małp na drzewach i kopulacji gdzie popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×