Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

big cock

Polecane posty

Gość gość

witam, jestem facetem 30lat, mojej nie ma i musze się zaspokoić. od godziny jade na recznym z moim dużym fiutem,kiedy dochodze przestaje przed tym i po chwili zaczynam ponownie, jest taki nabrzmialy i masywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka a ja sobie wkladam paluszki w c**eczke a ile ma cm ten twoj sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, 17/17 dlugosc srednia ale jest gruby, a ile paluszów sobie wkładasz? ja przed chwila znów przerwałem, żeby nie wytrysnąć chce aby ten stan trwał jak najdłużej, ale jak zaczne z toba o tym pisać to chyba trysne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie dwa na przemian z wibratorkiem a jaki lubisz sex???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podniecające, chciałbym to zobaczyć! na początku lubie kobiete pobudzić, bardzo lubie lizac cipke i cycuszki. potem nawet jak kobieta się ostro domaga to jeszcze ja pieszczę a dopiero potem zaczynam ja posowac, wtedy jest taka mega mokra i fajnie pojękuje! a co ty lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś jeszcze koleżanko? a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ostry bardzo ostry seks i to w obie dziurki dodam ze mam meza za granica niestety a ty lubisz osto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 29 tat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam ostro, z tego co piszesz to jesteś pod względem seksualnym w moim typie: masz wibrator, lubisz ostry seks i na dodatek w obie dziurki- wymarzona partnerka. nie wiem czy ty lubisz ale ja mam często chec posówac kobiete tu i teraz np. na parkingu podziemnym itp. a wymiaty mojego penisa odpowiadają ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co lubisz na co zwracasz uwagę u faceta? ja lubie jak kobieta jest zadbana, ma ładne paznokcie u rak a przede wszystkim u nóg- mój fetysz mógłbym lizac godzinami tak jak c**eczkę, lubie szczupłe o ładnej twarzy ale nie przesadnie szczupłe, co do biustu to aby był jędrny? dalej się pieścisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem brunetka 171 cm wzrostu wiec na kobiete to chyba dosc wysoka piersi mam D i jestem lekko ale to lekko przy kosci maz mowi ze mam z******ty tylek szczególnie jak sie wypinam a co do facetów to musi być zadbany najlepiej wygolony na dole miec w miare sprzet dobrze bzykac i miec poczucie humoru no i lubie dominowac w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tera wskakuje pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym opisem prawie spowodowalas ze doszedłem :) dalej się bawie fiutem, lubie ta przyjemność, nie mogę przestać! ja mam 180cm, 80kg , czarne krótkie włosy i atletyczną sylwetkę. a penis o wymiarach które podałem, zadowoliłby cie czy musisz mieć ponad 20cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jesteś?, ja z dolnego slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z pomorskiego pewnie by mie zadowoil twój k***s bo moj maz ma mniejszego i to dosc soro ale jest za to ulegały i posluszny i bardzo lubie jak facet przeklina i ostro wyzywa mie podczas sexu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozwoliłbym ci dominować mogloby być ciekawie, ale nie zawsze bo ja tez lubie dominować. a opowiedz mi jak doszlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszlam od prysznicem lejac wode pod cisnieniem na cipke a ty juz skonczyles ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ale jeszcze mi się chce, musze drugi raz. a masz czasem ochote na 2+1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest jakiś chętny ogier który pomoże mi dojść cipka mokra a ja sama. lesnyssak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sexowna jesteś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×